yeter lannnn diye haykırmak istiyorum

bofobof

Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2016
363
240
Artık şu boşanma davasının her duruşmasından o kadar sikildimki ....

Bu sefer çocuğun görüş günleri belirlendi mahkeme ayda iki kere ilk cumrtsi vet 3. Pazar 5 saatligine verdi.
Hemen aramış aylardır aramayan baba (!) musveddesi
Bu cumrtsi alicam haftaya doğum günü o zamanda alicam
Nahhhh alırsın demek varken diyemedim

Çocuk ölümlere döndü kucagimda hayata yeniden tutundu ambulanslarda ...
Sense zevk peşindeydin diyemedim....Sen nerdeydin

AnAna peşkeş çekmek için çocuğumu oyuncak gibi istiyorsun sırf o saldırgan annen mahkeme salonlarında attığı palavralara hakim bile dayanamayıp kahkaha bastığı için intikam ve canavar ruh haliyle anamin üzerine babannen denecek bunakla birlikte saldırdı avukatlar bile zor tuttu sen nerdeydin diyemedim....

Sırf beni galeyana getirmek için çocuğumu intikam aracı olarak kullanacaksınız süt kokuluma zarar vermenizden korkuyorum beni evini haysiyetini bile koruyamadin, ananin iyi piyonu olup yavrumu alet edecek sense her zamanki pisirikliginla evladımi ellerine bırakıp gideceksin böyle ortamami vereyim Hélède sizin gibi bi aile surusune diyemedim.....

YeminlE bu kadınin saçından tutup ağzına sokasim var ama ne ben onun kalitesine gelebilirim neden burdaki yazdığım gibi diyebilirim....

Allahım nolur artık şu karıya da bu ailesine de bu ileri zekalıya (!) (!) (!) da layigini ver Allahım

Süt kokulumu iç çamaşırlarima kadar seçtiği eve sokacak sokması değil canı... ya canıni acitirlarsa hersey bekliyorum yok artık bu kadarda demeyin

Bu kadında ruhi denge bozukluğu var iyiymis gibi görünüyor ama arkadan bildiğin pamuk prensesin üvey annesi

Sırf deliligi çıkmasın diye evliligimi harcadilar bu pislik ve babasi kadın üzerime yürüyüp tehdit etti ona rağmen bile ses etmediler böyleki pislikler...
O hakimim ahh sen böyle babaya ve ailesine nasıl evlat görüş verirsin ...
Napayım ben...
Telefonda bile saydirip dokemiyorum ses kayıt edip aleyhime kullanır diye

Uykularim kacti uyuyamiyorum haksız miyim

Son düzenleme:
Konu başlıği da yazim tarzi da baştan aşağı kötü bir üslup. Haklıysanız da bu yazım tarzı dışarıdan hoş gözükmuyor.

buraya bi nevi iç dökmek için yazdım
okumayabilirsiniz
yinede uyarıniz için sağolun ne demek istediğinizi az çok anlasamda şu anki ruh halim malesef kopuruyor hata yapmaktansa burda yazmam daha iyi

Mahkemenin belirlediği tarihler harici göremez gerekirse polis çağırırsınız ama size önerim öfkenizi biraz dindirmeye çalışmanız. Evet kızgınsınız ama ortada bir çocuk var ve inanın bu süreçte yeterince yıpranmıştır, siz öfkelendikçe o da negatif etkilenir. Ayda 2 gün çok az bir zaman zaten, bırakın babası görmek istiyorsa alsın böyle hakaretler, şiddet içerikli cümleler geçmesin aranızda yavrunuz için...

buraya bi nevi iç dökmek için yazdım
okumayabilirsiniz
yinede uyarıniz için sağolun ne demek istediğinizi az çok anlasamda şu anki ruh halim malesef kopuruyor hata yapmaktansa burda yazmam daha iyi

Anlıyorum sizi sinirlenmissiniz belli ama forum ici oldugu icin bu tarz kelimeler hos karsilanmiyor

Mahkemenin belirlediği gün ve saatte vermek zorundasınız onun haricinde 1 dakika bile fazladan vermeyin. Vermezseniz icra vasıtası ile alınır,şikayet edilirsiniz ve hatta velayeti kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Kararda yazılan saat ve günde gelip aldı aldı , almazsa ertesi gün ertesi haftaya gelirse şakın vermeyin.vermek zorunda değilsiniz.

Hakim sizin yada eşinizin değil, çocuğun çıkarını gözetmek zorunda olduğu için baba ile şahsi münasebet kurmak zorunda.
Bebeğiniz için bu görüşmelerin zararlı olduğunu, kötü muamelede bulunduklarını ispatlarsanız bu karar değiştirilebilir.

Mahkemenin belirlediği tarihler harici göremez gerekirse polis çağırırsınız ama size önerim öfkenizi biraz dindirmeye çalışmanız. Evet kızgınsınız ama ortada bir çocuk var ve inanın bu süreçte yeterince yıpranmıştır, siz öfkelendikçe o da negatif etkilenir. Ayda 2 gün çok az bir zaman zaten, bırakın babası görmek istiyorsa alsın böyle hakaretler, şiddet içerikli cümleler geçmesin aranızda yavrunuz için...
yok asla ne onu görünce nede telefonda asla demem ama resmen beni bu noktaya getirdiler bende artık ne yapacağım nasıl sakinleseyim derken burda buldum kendimi

Mahkemenin belirlediği gün ve saatte vermek zorundasınız onun haricinde 1 dakika bile fazladan vermeyin. Vermezseniz icra vasıtası ile alınır,şikayet edilirsiniz ve hatta velayeti kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Kararda yazılan saat ve günde gelip aldı aldı , almazsa ertesi gün ertesi haftaya gelirse şakın vermeyin.vermek zorunda değilsiniz.

Hakim sizin yada eşinizin değil, çocuğun çıkarını gözetmek zorunda olduğu için baba ile şahsi münasebet kurmak zorunda.
Bebeğiniz için bu görüşmelerin zararlı olduğunu, kötü muamelede bulunduklarını ispatlarsanız bu karar değiştirilebilir.
oğluma bişey olmasın bana yeter o en az zaraa nasıl kurtuluyorsa ancak öyle olmali

Pft herkes başlar şimdi üslup müslup falan.

Forum gereği küfretmekten falan banlanabilirsin tek o problem.

Onun dışında istediğin gibi konuş, hatta bir kağıda yaz istersen.

Seni rahatlatacaksa istediğin kadar küfret.

Belli ki artık çok dolmuşsun. Ben buradan hissettim

Hay ağzına sağlık biri çıktı sonunda çok sağolun

kötüler neden cezalarını bzulmuyorlar

Hayır yani Rabbim nolur benden ve evladimdan ötede kendiyle yada herhangi neyle olursa ugrasacagini verse de bizde rahat etsek ya

Bikac kez alirlar cocugu sozde senden intikam almak icin bi sure sonra bikarlar

Çok geçmiş olsun kurtulmuşsunuz.sakin olun.
Şimdi evladınız ve kendiniz için güçlü olma ve yeniden başlama zamani

Hay ağzına sağlık biri çıktı sonunda çok sağolun

kötüler neden cezalarını bzulmuyorlar

Hayır yani Rabbim nolur benden ve evladimdan ötede kendiyle yada herhangi neyle olursa ugrasacagini verse de bizde rahat etsek ya

Anlıyorum çünkü, empati kurabildim

Anormal şeyler yaşayan insanlar anormal davranırlar

Ben gündelik küfürbaz biri olduğunu düşünmüyorum ama yaşadığın anormal şeyler böyle konuşmaya, davranmaya itiyor seni bugün

Ve zaten insanlar anormal şeyleri, diğer anormallikler göstererek aşıyorlar

O yüzden diyorum ki, seni rahatlatacak ne varsa onu yap (kendine ve çevrene zarar vermedikçe)

Mesela 5 paket çikolata mı yemek istiyorsun onu yap bugün, ya da film izlemek istiyorsun veya çok başka bir şey.

Kendine biraz ödül ver

Ne için dersen, tüm bunlara karşı dik durabildiğin için.

Bir nefes al, yakında bu işin biteceğini, kurtulacağını düşün :)

Anlıyorum çünkü, empati kurabildim

Anormal şeyler yaşayan insanlar anormal davranırlar

Ben gündelik küfürbaz biri olduğunu düşünmüyorum ama yaşadığın anormal şeyler böyle konuşmaya, davranmaya itiyor seni bugün

Ve zaten insanlar anormal şeyleri, diğer anormallikler göstererek aşıyorlar

O yüzden diyorum ki, seni rahatlatacak ne varsa onu yap (kendine ve çevrene zarar vermedikçe)

Mesela 5 paket çikolata mı yemek istiyorsun onu yap bugün, ya da film izlemek istiyorsun veya çok başka bir şey.

Kendine biraz ödül ver

Ne için dersen, tüm bunlara karşı dik durabildiğin için.

Bir nefes al, yakında bu işin biteceğini, kurtulacağını düşün :)

Su an aklıma gelen tek şey öfke uykusuzluk... bide üstüne oğlumda hasta öksürüğüde durmuyor sakin kalmak mucize gibi...

Konu başlıği da yazim tarzi da baştan aşağı kötü bir üslup. Haklıysanız da bu yazım tarzı dışarıdan hoş gözükmuyor.
kesimlikle katılıyorum okurken aklımdan geçenler aynen bunlardı. konu sahibine gelince eski eşinle yaşadığın sorunlar seni ilgilendirir çocuğunu değil. baba çocuga kötü muamele yapıyor mu yada o kadın kimse o çocuga bir mudahalede bulunuyormu? babanın aklı dengesi yerinde mi? yok eger bu sorular normalse o adamda ama öyle ama böyle o çocugun babası sen ne dersen de hakim tabiki görme hakkını tanıyacak. olamsı gerekende bu sanmaki o çocuga annesi yeter babada lazım. senin eski eşine kızgınlığın çocuğunu bağlamaz. bu sorunları eşinle çöz gerçi boşanmışsın çözülücek birşeyde kalmamış. unutup sakinleşeceksin . ne zaman çocuguna zarar verecek bir yaklaşım gördün babasından o zaman çocuk yararına tekrar dava açma hakkına sahipsin zaten.

Canını çok yakmışlar belli. Ama inan bunları daha fazla düşünüp kendini yormana kendini hasta etmene değğğmezz. Onlar için sağlığından olma. Çocuğun elbetteki babasıyla da, muhakkak bu dünyada ya da ahirette hesap verecek olan babannesiyle de görüşecek. Görüşmeli. Bundan dolayı sinirlenme. Evet onlar süt kokulunu haketmiyo olabilirler ama süt kokulun bir babayı bir babanneyi hakediyo. Belkide güzel bir ilişki güzel bir muhabbet kuracak onlarla, bunu engelleme; engellemeye çalışıp kendini boşuna yorma.

X