Yetisen aliyor, cok uygun fiyata giysiler takilar ayakkabilar cantalaaarrr

Mavi eagles yazılı tshirt i ekliyim o zaman ben toplam 20 tl oluyor dimi yukarda begendıklerımle bırlıkte :) ?

Eveet ozaman;

Puantiyeli elbise
Yesil elbise
Pastel eyeliner
Lacivert pantolon
Eagles t-hirt

20 liraya senin oldular ^_^
Ozelden bilgilerini gonderirsen kargonu yarin gonderebilirimm

Hediye gelen ya da alip kullanmadigim % 100Ü DOLU HIC ACILMAMIS parfumlerimi bana gelisinden satiyorum ve kargo ucreti bendeeen =)

Bastan sona fiyatlar,

Amber elixir 40tl
Mirage 40tl
Dancing lady hypnotic night 40tl
Tenderly 35tl
Precious Moments 35tl
Miss O 40tl
Giordani Gold 40tl
Power Woman 35tl

Parfumlerimin %100u doludur hic bir sekilde acilmamislar ve orjinaldirler.
Tenderly'nin normal fiyati 62.90 digerlerinin hepsi 79.90 normalde. Indirim yaptigim gibi KARGOYU DA KENDIM KARSILIYORUM. Isteyen mesaj atabilir.

Meerhaba bebekleriiim ^_^ elimde bir ton oriflame urunu var hic acilmamis kutularinda parfum olsun kozmetik olsun sampuanlar dus jelleri sabunlar temizleme jelleri kalemler harika rimeller rujlar muthis kapaticilar fondotenler alliklar farlar akliniza ne gelirse. Ihtiyaciniz olan seyleri belirtin toplu alimlarda birkac kucuk indirim yapabilirim. Ve ve ve 50tl uzerine KARGO BENDEEN =)

Hepsi gordugunuz gibi sifirdir hic kullanilmadilar.
Rujlarin tane olarak piyasa fiyati 28.90. Kapaticinin 22.90. Rimelin ise 16.90dir. Ben ucunu de rujlardan bir tane olmak kosuluyla tabii 20 liraya satiyorum, ozel mesajla ulasin hizli tukeniyolar bilginize =)

Eklentiler

• $1399222745591.jpg
    $1399222745591.jpg
    44,8 KB · Görüntüleme: 59
Meerhaba bebekleriiim ^_^ elimde bir ton oriflame urunu var hic acilmamis kutularinda parfum olsun kozmetik olsun sampuanlar dus jelleri sabunlar temizleme jelleri kalemler harika rimeller rujlar muthis kapaticilar fondotenler alliklar farlar akliniza ne gelirse. Ihtiyaciniz olan seyleri belirtin toplu alimlarda birkac kucuk indirim yapabilirim. Ve ve ve 50tl uzerine KARGO BENDEEN =)

Sıfır ürün satışı yasaktır diye kaç kere daha uyarı vermemiz gerekiyor.

X