Yılbaşı Akşamı Doğum Günüm :))))))))))

terlik

İYİLİK MELEĞİ
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2008
2.802
15
Hepinize selamlar,
Yılbaşı akşamı benim doğum günüm. Sizlerle geçirdiğim dört ay içinde acı tatlı günleri paylaştık ve paylaşmayada devam ediyorum. KK kulübüne o kadar alıştımki, evde olduğum anda ilk işim foruma bir bakmak oluyor. Kim ne yapmış ne gibi paylaşımlarda bulunulmuş , kim mutlu kimin derdi var. Elimden geldiğince katılımda bulunup ne yapabilirimi soruyorum kendime ve hemen yanıtlamaya çalışıyorum...
Zaman hızla geçerken yaşlanıyoruz da bir yandan... :çok üzgünüm:bir yandanda mutluyum ; hem yeni bir yıla giriyoruz hemde doğum günümü kutluyoruz... :teytey:
Bu topikte sizlerle doğum günümü kutlamak istedim. Sizlerden gelecek duygu ve düşünceleri almak istiyorum. Resimlerle alıntılarla katılabilirsiniz topiğime...
Eğlenceye kızlarrrrrrrrrrr..... KK Sizleri Çoookkkkk Seviiiyoooruuuummmm...

DOGUM GÜNÜ KARTLARI - DogumGunu0011 - Sevgiyle.net

:1shok: benım annem babam dayılarım hatta enıstem bılem 1 ocak doğumlu ama onlarda kesın bı yanlışlık var kısayoldan yazıvermışler 1 ocak dıe yoksa bu kadar cok o gun doğan yoktur herhal:roflol: yaşları olgun ınsanların kımlıklerıne bakarsn hep 1 ocaktır aradada sallayan vardr tabı subat mart gıbı en sevdığı ayın yazan bı nufus memuru:roflol:

sımdıden doğum gununu kutlarım cnm Şeniz senı her görduğmde evde nereye koyduğumu unuttum terlığım gelıyoyerimseniben SENI COK SEVYOM IYIKI DOĞDUN IYIKI VARSIN:asigim::asigim:

:1shok: benım annem babam dayılarım hatta enıstem bılem 1 ocak doğumlu ama onlarda kesın bı yanlışlık var kısayoldan yazıvermışler 1 ocak dıe yoksa bu kadar cok o gun doğan yoktur herhal:roflol: yaşları olgun ınsanların kımlıklerıne bakarsn hep 1 ocaktır aradada sallayan vardr tabı subat mart gıbı en sevdığı ayın yazan bı nufus memuru:roflol:

sımdıden doğum gununu kutlarım cnm Şeniz senı her görduğmde evde nereye koyduğumu unuttum terlığım gelıyoyerimseniben SENI COK SEVYOM IYIKI DOĞDUN IYIKI VARSIN:asigim::asigim:
Teşekkürler birtanecik böcüğüm benimmm....
Doğum günüm doğru annem, babam ve akrabalarda şahitt yerimseniben
Terliğini nereye koyduğunu unutma ; ayaklarını üşütür hasta olursun... havalarda soğukkkk :lepi:Şeniz
Bende Seni Çokkk Seviyorum Böcüğümmmmmm.........

Son düzenleme:
Canım doğum günün şimdiden kutlu olsun,iyiki doğdun,nice mutlu senelere arkadaşım:)

20080310_4826_1205139643_a9cq.jpg

terliğim hem doğum günün hemde yeniyılın hayırlı olsun canım.bak sana bir çanta para dolu pasta gönderiyorum.inşallah yeni yıl ikramiyesi sanada vurur.sağlıklı,huzurlu günlere.nice yıllara.

şimdiden doğum günün kutlu olsun..güzel bir yaş ve yıl diliyorum sana:a.s.:

şimdiden doğum günün kutlu olsun..güzel bir yaş ve yıl diliyorum sana:a.s.:

20080310_4826_1205139643_a9cq.jpg

terliğim hem doğum günün hemde yeniyılın hayırlı olsun canım.bak sana bir çanta para dolu pasta gönderiyorum.inşallah yeni yıl ikramiyesi sanada vurur.sağlıklı,huzurlu günlere.nice yıllara.

Canım doğum günün şimdiden kutlu olsun,iyiki doğdun,nice mutlu senelere arkadaşım:)

İyi dilekleriniz için teşekkürler canlarım benim.... iyiki varsınız. kaydirigubbakcemile5
Sizleri Çookkk Seviyorummm.... Hepinize iyi seneler, herşey gönlünüzce hayırlısıyla olsun... :Saruboceq:
İrnacığım pastada harika görünüyor.... teşekkürler tatlım...:teytey:

Doğum günümü kutlayacağım mekan .... tüm KK hanımlarıda davetlidir...

party1.JPG

canım yardımsever ablam Şeniz
İyi ki dogmusun İyi ki varsın.......a.s.
seni cok seviyorummmmmmm........:enbuyukkk:

Şimdiden kutluyayım bende nice nice senelere yeni yaşın sağlık mutluluk ve huzur getirsin hep

canım ıyıkı dogdun ıyıkı varsın..mutlu ve saglıklı yıllar canım benım...

hediye.JPG

kalpli_yas_pasta_174.jpg

nıce mutlu senelereee :)

Şimdiden kutluyayım bende nice nice senelere yeni yaşın sağlık mutluluk ve huzur getirsin hep

canım ıyıkı dogdun ıyıkı varsın..mutlu ve saglıklı yıllar canım benım...

hediye.JPG

kalpli_yas_pasta_174.jpg

canım yardımsever ablam Şeniz
İyi ki dogmusun İyi ki varsın.......a.s.
seni cok seviyorummmmmmm........:enbuyukkk:

İyiki varsınız ve iyi dilekleriniz için çok teşekkürler... kaydirigubbakcemile3hepiniz harikasınız bende sizleri çok seviyorum ....Şeniz pastada harika görünüyor artık hep beraber yeriz... herşey için teşekkürler canlarım... herşey gönlünüzce dilediğiniz gibi olsun... sizlerede iyi seneler... Allaha emanet olun...

yarın benımde doğum günüm............
yenı yılın ve yeı yaşın sana güzellikler getirsin.............
güzel başla ve güzel düşün iyi olsun herşey

iyiki varsın..........................
iyiki varım..........................
iyiki varlar........................

.........

AREKADAŞLARIM YARIN BENİM BABACIĞIMINDA DOĞUMGÜNÜ HEPİNİZİN DOĞUMGÜNÜ ŞİMDİDEDN KUTLU OLSUN SAĞLIK,MUTLULUK,HUZUR NERDE OLURSANIZ OLSUN HEP SİZİNLE OLSUN ....
SEVGİLERİMLE............
heartonheartmajode6.gif

X