Yillar sonra ilk platonik askinizi internette buldunuz... Ne yaparsiniz?

Platonikmiş.
Neden olmasın.
Ben olsam değeceğine inanıyorsam uğraşırım.
Sonunda olmazsa da napalım denedim der geçerim.
Sonradan keşke demekten iyidir.

Bence iletişime geçmelisin
Neden konuştum diye pişman olmak, neden konuşmadım diye pişman olmaktan bin kat daha iyidir

Cesaret istiyor, ben olsam yapabilir miydim bilmiyorum. Yapabilecek cesaretin varsa yap. En azından, ya onla konuşsaydım şuan nasıl bir hayatım olurdu gibi bi seçeneğe ilerde takılı kalmazsın.

Yolmak değil yollamak.

Pilav ablanın değişik değişik konularından sonra bunu görünce gülme geldi bana istemsiz. Sizin de böyle duygularınız var mıydı pilav abla, erkek düşmanı sanıyordum ben sizi.
ben de kendisini hep gözümde marjinal feminist hatta sıkı bir aktivist olarak canlandırıyordum hep hayallerimi yıktı neyse hayırlısı olsun

enerjisi fazla gelmiş emekli öğretmen cavidan profili gözümde canlanmıcak, hayır.
kaç yaşındasın abla?
torun morun deyince en az bi 45 varsındır.

Simdi iletisim halindeyiz, kendimi tanittim, tam bir yetiskin gibi karsiladi.
Ama arkadaslik icin bile olsa ailesi ve arkadaslri nasil karsilar bilinmez.

Pilavcı kusura bakma ama ben seni bazen robot duyguları olmayan bi insan olarak hayal ediyorum bu konun beni şaşırtmadı desem yalan olur :KK48:

Yakinda bir site acacagim ve KK nin yanliz hanimlarini yurt disi potansiyel damatlarla tanistiracagim.
Bu iste para var gibi.
ay çok tatlısın.
ama yanlız değil. yalnız olacak sayın yüksek lisans mezunu hanımefedi.
o değil de, tamam bakışı açımı değiştirip hemen özüme dönüyorum ve kk dertlerinden biri olan evlenip, çocuk doğurma moduna geçiyorum. peki yaşım ilerledi diyorsun, çocuk olayını düşünmüyor musun?

Hanimlar biraz algi degisikligine ihtiyaciniz var ne yaslisi ne emeklisi ne robtou yahu....insaf
Bende yaşınızı merak ediyorum ne yalan söyleyim bide nickiniz çok değişik
Şöyle değişiklik yapın nick profil bizi şaşırtın profile çok hoş bi bayan ABD başkanının hanımın resmini koyun mesela :cool:

ay çok tatlısın.
ama yanlız değil. yalnız olacak sayın yüksek lisans mezunu hanımefedi.
o değil de, tamam bakışı açımı değiştirip hemen özüme dönüyorum ve kk dertlerinden biri olan evlenip, çocuk doğurma moduna geçiyorum. peki yaşım ilerledi diyorsun, çocuk olayını düşünmüyor musun?
peki.. yanniz.
bu arada yazdigim diger yazilara da bakar misiniz yalniz mi yasmisim diye tam olsun
aha hahahahaha....

Ah evli degilmissiniz şimdi gördüm. .tamam yorumumu değiştiriyorum. Geçmiş geleceğe taşınabilir bazen.denemeden bilemeyiz.bence deneyin..

X