Yılmaz özdil’in eleştiri okları bu kez muhalefete yönelikti

ispanakliborek

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2012
10.762
12.400
Uğur Dündar’ın sunduğu ‘Halk Arenası’ programına katılan gazeteci Yılmaz Özdil bu kez hem hükümete hem de muhalefete yüklendi.

EGE MECLİSİ – Halk Tv ekranlarında reyting rekorları kıran Halk Arenası’nın konukları gazeteci Yılmaz Özdil ve sanatçı Müjdat Gezen’di. 17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet operasyonu sonrası yaşanan süreci değerlendiren Yılmaz Özdil muhalefete yüklendi. ‘Oyların çalınacağını’ iddia eden CHP’lilere ‘paraları çaldırdınız bari oyları çaldırmayın’ diye seslenen Özdil, muhalefet liderleri at yarışı spikeri gibi, bizim zaten gözümüzün önünde olan olayları sadece bize naklediyorlar diye konuştu…

--Linkten videoyu izleyebilirsiniz.

http://www.tvhaber.com/video/50883/yilmaz-ozdil-muhalefete-fena-cakti.html

http://www.egemeclisi.com/haber/320...stiri-oklari-bu-kez-muhalefete-yonelikti.html

Son düzenleme:
[video=youtube;pBfNKNOkzJg]http://www.youtube.com/watch?v=pBfNKNOkzJg[/video]

muhalefet ekonomiye yönelse daha iyi olacak sanırım
ben artık ülke ekonomisinin üretiminin konuşulmasını istiyorum

sürekli laf dalaşından bıktım
bi işe de yaramıyo zaten
genel seçimler seneye
bakalım nasıl bi politika izlenecek

Chpnin bir politika izleyecegini sanmiyorum. Tuzlari kuru akpden nefret eden chpye yoneldi. Akpyi seven chp agziyla kus tutsa oyunu vermeyecegine gire at yarisi spikerligi politikasina tam gaz devam..

Chpnin bir politika izleyecegini sanmiyorum. Tuzlari kuru akpden nefret eden chpye yoneldi. Akpyi seven chp agziyla kus tutsa oyunu vermeyecegine gire at yarisi spikerligi politikasina tam gaz devam..

Muhalefet yıllardır aynı, söylemlerini de, tavırlarını da değiştirmedikleri sürece oy oranları ve destekleyenleri belli bir düzeyden yukarı çıkamaz.

Bu yerel seçimlerde de çok yanlış hamleler yaptılar, mesela M. Sarıgül'ün yeniden partiye alınması, İstanbul büyükşehir belediye başkan adayı yapılması doğru değildi, mitinglerde de yapacaklarını, projelerini çok konuşmadılar, varsa yoksa tape, kutu, o öyle dedi bu böyle yaptı dediler.

Kılıçdaroğlu beyefendi biri olabilir lakin siyaset, hele ki ana muhalefet liderliği başka birşey olsa gerek.

Şu ülkede yıllardır sağlam bir muhalefet göremedik gitti:KK14:

Muhalefet yıllardır aynı, söylemlerini de, tavırlarını da değiştirmedikleri sürece oy oranları ve destekleyenleri belli bir düzeyden yukarı çıkamaz.

Bu yerel seçimlerde de çok yanlış hamleler yaptılar, mesela M. Sarıgül'ün yeniden partiye alınması, İstanbul büyükşehir belediye başkan adayı yapılması doğru değildi, mitinglerde de yapacaklarını, projelerini çok konuşmadılar, varsa yoksa tape, kutu, o öyle dedi bu böyle yaptı dediler.

Kılıçdaroğlu beyefendi biri olabilir lakin siyaset, hele ki ana muhalefet liderliği başka birşey olsa gerek.

Şu ülkede yıllardır sağlam bir muhalefet göremedik gitti:KK14:

evet o nedenle ben at yarışı spikerliği benzetmesini çok beğendim özellikle. Kılıçdaroğlu da Bahçeli de çok değerli insanlar ama olmuyor. Akp karşısına sağlam muhalefetLER çıkabilse kimse bu kadar diktatörleşemez.

Sözümü tuttum bu arada:KK9:
Esefle kınamıştım ya kendimi, hemen gelip yazdım:KK51:
Bende karakterlerine birşey diyemem, haddim de değil fakat görüyoruz ki siyaset başka bir mecra, eskiden muhalefet daha güçlü sesler çıkarıyordu, Chp'yi eleştireceksem Baykal zamanı da kuvvetli bulmuyordum doğrusu.

Şahsen birazda cinsiyet gözeterek kadın liderler görmek istiyorum ben, şöyle ne dediğini bilen, ayakları yere basan kadın parti başkanları olsa, kadınların erkeklere nazaran daha kıvrak zekayla ve daha iyi muhalefet yapacaklarını düşünüyorum, aklımda biri var, hatta ben başka birini öne sürüp sağ gösterip sol vurarak onu parti başkanı yapacaklarını düşünüyorum, bu düşüncem yıllar öncesine dayanıyor, olursa hiç şaşırmayacağım.

Muhalefet muhalefetten baska birsey yapamaz ve chp maalesef cizgisini bozmamali.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

evet o nedenle ben at yarışı spikerliği benzetmesini çok beğendim özellikle. Kılıçdaroğlu da Bahçeli de çok değerli insanlar ama olmuyor. Akp karşısına sağlam muhalefetLER çıkabilse kimse bu kadar diktatörleşemez.

Eleştiirlecek yönleri var muhalefetin ama Chp de değişme de var ama işte biran da olmuyor çünkü parti içinde aykırı sesler mutlaka çıkıyor. bazı milletvekillerini ben beğeniyorum ayrıca sürekli gençliğe de çağrı yapıyorlar gelin birlikte değiştirelim diye ama çoğumuz elimizi taşın altına sokmaya korkuyoruz. OccupyCHP diye hesaplar açıldı
Sezgin Tanrıkulu buna karşı twitter da İşgalinizi dört gözle bekliyoruz, dükkan sizin gençler.:)) dedi hatta:KK1:

Sözümü tuttum bu arada:KK9:
Esefle kınamıştım ya kendimi, hemen gelip yazdım:KK51:
Bende karakterlerine birşey diyemem, haddim de değil fakat görüyoruz ki siyaset başka bir mecra, eskiden muhalefet daha güçlü sesler çıkarıyordu, Chp'yi eleştireceksem Baykal zamanı da kuvvetli bulmuyordum doğrusu.

Şahsen birazda cinsiyet gözeterek kadın liderler görmek istiyorum ben, şöyle ne dediğini bilen, ayakları yere basan kadın parti başkanları olsa, kadınların erkeklere nazaran daha kıvrak zekayla ve daha iyi muhalefet yapacaklarını düşünüyorum, aklımda biri var, hatta ben başka birini öne sürüp sağ gösterip sol vurarak onu parti başkanı yapacaklarını düşünüyorum, bu düşüncem yıllar öncesine dayanıyor, olursa hiç şaşırmayacağım.

Gelmeseydin mesaj atıp tek tek tüm yorum yazılmamış konularımı bildiricektim:KK1:

Ben hem kadın parti başkanı, hem de kadın haklarını savunan şöyle küçük çapta bir görmek istiyorum mecliste. Çünkü kadından sorumlu devlet bakanlığının bile aileden sorumlu yapılmışken kadın çalışmaları yapacak insanlara ihtiyaç var bence.

Aklındaki isim kim mune ablaa. Emine ülker tarhanı çok beğeniyorum ben :KK31:

Muhalefetin yetersizliğinden ziyade Recep Tayyip Erdoğan'ın muhalefete asla izin vermeyeceğine takık durumdayım. :KK30:

İnsanlar kendilerini,kendi düşüncelerini eleştirebildiği zaman yol kat ederler.
O gun programda Müjdat Gezenle resmen şov yaptılar.Tek kelimeyle harıka bır programdı.
Yılmaz Özdil'in İzmir deyince gözleri parlıyor:KK16:Her zmanki gibi yine döktürdü İzmirle ilgili.

X