Yine Hüsran

Orasi baska bi konu kadin kendince sebeblerle bosanmamistir ben olsam oyle biriyle saniye durmam bosanirim migdem kaldirmazda kessin kocası affetirmek icin neler neler yapmistir varya ne ozurler neler neler
Sen mi boşanmazsın :)Adama yapılur kadının kapısına da metres bu dıye yazdırırsın :)O gece adamdan 1 çocuk yaparsın.Sen tam ole bır kadınsın

Sen mi boşanmazsın :)Adama yapılur kadının kapısına da metres bu dıye yazdırırsın :)O gece adamdan 1 çocuk yaparsın.Sen tam ole bır kadınsın
Ayy uykum geldi cicis senin seviyende degilim sorry sen bèlani bulmussun zaten bende makarami yaptim güldum ohhh bana yeter ben kalkim haydi gec oldu byss bu arada nasilda biliyorsun adini çakall az cakal değilsin haa ahahahah ay tamam kaçtım :KK53:

Ayy uykum geldi cicis senin seviyende degilim sorry sen bèlani bulmussun zaten bende makarami yaptim güldum ohhh bana yeter ben kalkim haydi gec oldu byss bu arada nasilda biliyorsun adini çakall az cakal değilsin haa ahahahah ay tamam kaçtım :KK53:
😙😙😙😙😙ıyı geceler

olan olmus gecen gecmıs..aslında o kız magdur sızde magdursunuz tek suclu capkın sevgılınız..ınsanlara ınanmamak gerek ıste..tanımadan cok yuceltmemek cok deger vermemek gerek nasıbde ordan ekmeyınız kesılmıs..zararın neresınden donersen kardır..ha boyle degmez bı adam ıcın olması uzucu ama yasadıgımız hersey bır tecrube
Tek uzuntum bu

olan olmus gecen gecmıs..aslında o kız magdur sızde magdursunuz tek suclu capkın sevgılınız..ınsanlara ınanmamak gerek ıste..tanımadan cok yuceltmemek cok deger vermemek gerek nasıbde ordan ekmeyınız kesılmıs..zararın neresınden donersen kardır..ha boyle degmez bı adam ıcın olması uzucu ama yasadıgımız hersey bır tecrube
Ekmek bittiyse ne olursa olsun boyle oluyor .Nasıl sonuçlanıcak bılmıorum .

Uzatan ben değilim hanımefendi .Kadın hakaret ettı .Bende karşılık verdım .Sonra boyle oldu .Neyse velkı bu sayede kıdem alırım .
İşyerinde insanlar birbirlerini az çok tanımazmı?kimse bu adamın evli olduğunu bilmiyor muydu?

Ceycey musmusu nickli kisinin eski konularina bakmak icin musmusunun uzerine tiklayinca nick flamefire olarak degisiyor. Sanirim bu ikinci uyelik, her nekadar kendisi ayni uye oldugunu inkar etse de sanirim musmusu=konu sahibi...
Konuda zaten birkac tutarsiz sey vardi.
Ilk once adamin karisina ilk ben soyledim yazmis. Sonraki yorumlarinda ama hayir ilk karisi bana yazdi diyor.
14 yildir adami taniyor ama evli oldugunu bilmiyor.
Sarhosken kadina yazdigini hatirliyor ama yazdiklarinin icerigini hatirlamiyor. Sonra konu ilerledikce hatirlamaya basliyor, gibi gibi...
2. Üyeliği değil, ismini değiştirmiş sanırım. İsmini değiştiren bir üyenin eski konusuna tıklayınca yeni adı çıkıyor. Konu sahibi önceden musmusu adlı kullanıcı.

Abla aynaya bakarak kendi kendine selamlarını falan mı iletiyosun napıyorsun korkutma bizi.

Eski konuların kabak gibi ortada hala değilim deme yani.
Ya bu sitede sarı manolya diye bir efsane varmış, hep görüyorum. Farklı nicklerle gelip aynı konuları açıyormuş konu sahibi gibi. Ne oldu ona bileniniz var mı 😂

Ben hıcbırını tanımıyorum.Iyı oldu ama guzel oluo eglenıyorum
Yok artık sallamanın bu kadarı kjsjdjdjd.
Screenshot_20210205_045321.jpg

Bak flamefire abla, bu senin 2 Kasım 2020 tarihli konun. Şimdi o konunun yorumlarına bakalım;
Screenshot_20210205_045249.jpg

Burada bir üyeyi alıntılamışsın, soru sormuşsun. Sanki ne yapacağını bilmiyormuş gibi :olamaz: (kullanıcı adına dikkat lütfen)
IMG_20210205_045804_866.jpg

Buradaki kullanıcı adına bi bakın bakalım ne yazıyor Musmusu- Ayy pardon flamefire hanım ksjfjsjd.

Ne yapıyormuşuz herkesi salak yerine koymaya çalışmıyormuşuz akdjsjdj.

Ya bu sitede sarı manolya diye bir efsane varmış, hep görüyorum. Farklı nicklerle gelip aynı konuları açıyormuş konu sahibi gibi. Ne oldu ona bileniniz var mı 😂
O arada gelir gider. Bazen gelir, hayatındaki birkaç ayrıntıyı değiştirir oğlu kız olur falan.. Sonra herkes anlar ve banlanır.
O kadın biraz garipti ya, parası olduğu halde parasını asla harcamazdı. Öyle ki sıfırdan ev düzecek parası vardı gidip ucuz bir eşyalı aparta yerleşmişti, apart sahibinin oğlu çamaşır makinesinde donlarını yıkamıştı falan. Ev seçme kriteri ucuzluğunun yanında bir de "yüksek kat olamaz, karpuzu eve nasıl çıkarıcam" kriteriydi. Annesi babası çok çekti ondan yazık,oradan oraya sürüklenmişti. Kadında koca koca diye ömrünü yemişti. Koca da koca olsa, kadının babasına sokak ortasına tekme tokat saldırmıştı. Öyle işte.

Hanımefendi tüm konuyu okudum. Diğer üyelerin ne dediğine bakmaksızın tamamen sizin anlattıklarınıza dayanarak şunları söylemek istiyorum; bence geçmişe bir sünger çekin, olan olmuş. Bu konuyu kafanızda enine boyuna tartın, hatalarınızı keşfedin ve ders çıkarın. İşten çıkarılmanızda da vardır bir hayır böyle düşünün. Belki daha iyi kapılar açılacaktır. Bana kalırsa yargıya hiç bulaşmayın, adınızı kirletmeniz iş ararken karşınıza çıkacaktır sonuçta kural ihlal etmişsiniz. Sizin icin hayırlısı olsun.

evet bu sefer gerçekten de işsizlik yaptım ama hazır nöbetim yok,haftasonu gelmiş,çayımı almışım...:kahve:

göz göre göre bizi saf yerine koyan bir üye de var hazır....

musmusu üyesiyle flamefire üyesi aynı kişilerdir,bkz kanıt:

sayfa bu:

musmusu'ya basınca flame adlı üyeye götürüyor.

konu sahibi yeterince ikna edici mi artık?
Screenshot_2021-02-05 AÇILIN HANIMLAR BEN GELDİM.png
Screenshot_2021-02-05 AÇILIN HANIMLAR BEN GELDİMmm.png

Yok artık sallamanın bu kadarı kjsjdjdjd.
Eki Görüntüle 2776563
Bak flamefire abla, bu senin 2 Kasım 2020 tarihli konun. Şimdi o konunun yorumlarına bakalım;
Eki Görüntüle 2776564
Burada bir üyeyi alıntılamışsın, soru sormuşsun. Sanki ne yapacağını bilmiyormuş gibi :olamaz: (kullanıcı adına dikkat lütfen)
Eki Görüntüle 2776565

Buradaki kullanıcı adına bi bakın bakalım ne yazıyor Musmusu- Ayy pardon flamefire hanım ksjfjsjd.

Ne yapıyormuşuz herkesi salak yerine koymaya çalışmıyormuşuz akdjsjdj.
:):):)

X