Yine iş 😏

Deniz3486

Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2021
284
9
37
Selam herkese
Daha önce açmıştım konu aslında sanırım 2 konu. İş konusunda yöneticimle alakalı değişen bir şey yok.. zaten ayrılmaya karar verdim ,bana yardımcı olan yanımda ki ablaya söyledim önce, çok yardımcı oldu çunku.. . Abla böyle böyle geriliyorum ben çalışırken x böyle . Sürekli bağırıyor yemek için . Muhasebe elemanı olarak girdim ama yönetici asistanıyım.. Gerildikçe odaklanamıyorum ve hata yapıyorum olmuyor işte dedim.. tamam tatlım haklısın sağolsun egoludur kendisi lafı tıkar insanın ağzına oda biliyor kendinde egosundan söylemez. Senden tek bir isteğim var perşembe eşimi hastaneye götürücm cuma ik ya söylesen olur mu dedi tmm dedim bende ..elimde ki işleri yapayım dedim dünden beri kaç defa gittim yanına ama her defasında sepetliyor beni söylüyorum bakın vize işlemleri geçecek otel uçak fiyatları artıyor sonra şimdi işim var dedi. Muhtemelen geçecek vizeydi oteldi uçaktı bana patlayacak. Burada ki abla sende defalarca yanınıza geldim diyeceksin bu kadar. Sonra zaten çıkacaksın ne diye kasıyorsun bu kadr diyor . Elimde 2 fuar var organize edilmesi gereken . İnanın iş yapmak içimden gelmiyor.. bu kadr kısa zamanda sıkıldım. Eşimde sabret cuma söylersin dedi sabahtan.Bu zamana kadar söyleyeni ertesi gün çıkarmışlar.. bugünde abla belki çıkmazsın dedi ahh keşke dedim ama bu gerginlikte çalışamam ki abla dedin evine sosyal hayatıma hep etki yaptı .. şimdi söylemesem sonra olacak kendmi biliyorum dedim çok haklısın dedi ne diyeyim stresle olmaz iş olsa halledersin derdim ama kişi ile stres flnsa olmaz dedi. Ne yapacağımı bilmiyorum cidden. Sabah sabahta yedim fırçayı her yanına gidişte yiyorum 😏 bugünde kargo yuzunden yedim . Akıl verin ne olur ne yapayım
Güncelleme : amma konu açtım biliyorum ama benm için gerçekten sorun oldu bu baydım biliyorum. Konustum ik ile o da Ali beye söylemiş. Yanına çağırdı bende ne varsa söyledim kendisine eğer sizi rencide ettiysem özür dilerim dedi üzüldüm dedi açıkçası şaşırdım öyle konuşmasına ılımlı yaklaştı ve 30 yıldır çalışan yanımda ki abla ilk defa biri ile böyle konuştu dedi iyi oldu birinin ona kral çıplak demesi lazımdı dedi o da sen oldun dedi iyi oldu sorgulasın kendini dedi. Baya baya söyledim açıkça tavrınız çok sert dedim yanınıza geldiğim zaman stresten söylemem gerekenleri de unutuyorum dedim kbakmayın dedim benm çalışırken kafamın rahat olması lazım eşim de çalışmama izin vermiyor özel hayatımda sorun oluyor dedim mideme kramplar giriyor dedim . Çalışırsın çalışmazsın bilemem dedim ama şuna bi netlik getirelim ben kimseye hakaret etmem böyle bişy söz konusu olamaz dedi olduysa farkında değilimdir dedi . Nasıl davranayım dedi ali bey bnu ben söyleyemem dedim . Bu sizin huyunuz ama ben yemek konusunda artık fırça yemek istemiyorum dedim. Ki benm işim muhasebe elemanı asistanlık bilmiyorum daha öncede söyledim. Bana izin verin ayrılmak istiyorum dedim tamam yerini birini bulana kadr durur musun dedi olur dedim sonra çıktım. Yanımda ki abla belki değişir dedi sanmam abla huylu huyundan vazgeçmez dedim .. bakalım neler olacak. Ama konuştuktan sonra da rahatladım aslında içim rahatladı.

E patrona söylemişsiniz işte nasil biri olduğunu. Kocam çalışmamı istemiyor demeye ne gerek vardı? Böyle demek çok küçük düşürücü bence
Kocam çalışmamı istemiyor derken bu şirkette bu stres altında söyledim aslında . Yoksa buradan çıkıp başka yere gireceğimi biliyor iş bulunca.

X