Yine suçlu ben oldum.

Siz öyle olabilirsiniz ama şu gerçek insanlar onları gördüklerinde birbirlerini dürecekler fis fis yapacaklar bu bile ona yeyer

hayır yapmayacaklar, iş yerinde olan o siz değilsiniz.. tam tersi sizin adınızı paranoyak, kıskanç kadın olarak çıkaracaklar sizin dedikodunuz dönecek.. elinizde delil yok, telefonların şifresi değişmiş, herkesi ayağa kaldırmışsınız.. haklıyken haksız duruma düşmüşsünüz o kadar kötü olmuş ki.. bu saatten sonra ya olayın üzerine yatıp gizli gizli delil toplarsınız ki bu da çok uzun zaman ister, ya da her şeyi bölüşür boşanır kurtulursunuz..

Maalesef bu tarz konularda sabırlı ve sakin davranan kazanır, siz yapamamışsınız. Ekran görüntüsü bile almamışsınız, herkesi uyandırmışsınız. En azından bundan sonraki süreci iyi yönetmek için bi avukatla görüşün hemen..

Kusura bakmayın da mesajlaşma anlattığınız kadarsa şaraplı masa fotoğrafı ya da gece uyudun mu diye yazdı diye aldatmış saymazlar sanırım. Eşiniz bariz bir şekilde yürümüş tabi kıza ama aşkımlı canımlı falan konuşmamışlar sonuçta. Arkadaştık deyip sıyrılırlar gayet

Kusura bakmayın da mesajlaşma anlattığınız kadarsa şaraplı masa fotoğrafı ya da gece uyudun mu diye yazdı diye aldatmış saymazlar sanırım. Eşiniz bariz bir şekilde yürümüş tabi kıza ama aşkımlı canımlı falan konuşmamışlar sonuçta. Arkadaştık deyip sıyrılırlar gayet
Ama tüm kadınlar bilir ki bu bildiğin asilmadir ha kız çok yüz vermemiş kabul.ediyorum ama eşim 17 yaşında abaza erkekler gibi asilmis

merhaba öncelikle başınıza gelenler için üzüldüm. mal paylaşımı konusunda kusurlu kusursuz eş fark etmez. yüzde yüz kusurlu bir es bile olsa eşit olarak payını alır. kusur nafaka ve tazminat için önemlidir. siz uğradığınız ihanet için tazminat talep edebilirsiniz. ayrıca zina gibi çok net bir ispat aranmiyor. gece vakti karşı cinsle sık görüşme, mesajlaşma fotoğraf ve her türlü yakinlastiklarini gösteren delil hakimde, esin sadakatsiz davrandığına yönelik intiba uyandırır diye düşünüyorum.

merhaba öncelikle başınıza gelenler için üzüldüm. mal paylaşımı konusunda kusurlu kusursuz eş fark etmez. yüzde yüz kusurlu bir es bile olsa eşit olarak payını alır. kusur nafaka ve tazminat için önemlidir. siz uğradığınız ihanet için tazminat talep edebilirsiniz. ayrıca zina gibi çok net bir ispat aranmiyor. gece vakti karşı cinsle sık görüşme, mesajlaşma fotoğraf ve her türlü yakinlastiklarini gösteren delil hakimde, esin sadakatsiz davrandığına yönelik intiba uyandırır diye düşünüyorum.
Çok teskkur ederim aradigim cevabı şimdi buldum sanırım avukat misiniz?

Ben daha aklı başında kararlar alın diyeceğim. Delille ispatla falan uğraşmayın. Öyle iki mesajla bu adam seni aldatmış demez mahkeme bence. Bu mesajları ekran görüntüsü olsada kıvırırlardı.

Şuan uzlaşmacıyken her şeyi yarı yarıya bölüşün. 2 gün sonra onada mırın kırın edecek çünkü. Birde lütfen mantıklı davranın. İş yerindeki ablaları arayıpta ilişkileri var mı diye sormakta neyin nesi? Artık öc almayı bırakın. Ailesine ezdirdiyse sizde ezilmeyi kabul etmişsiniz. Daha önce ayrılmamışsınız. Bunları geçin artık. Boşanın bitsin.

asla sosyal medyada gönderme dahil ailesi veya eşiniz hakkında
yazılı görsel hakaret paylaşmayın mesaj atmayın haklı iken haksız olursunuz
sizi delirtip sizin sinir krizi geçirtmeye çalışabilir dikkatli olun
( bu dediğim facebook da biri paylaştı 2ay önce
kadın ailesi yüzünden eşinden defalarca dayak bile yemiş ailecek gelmişler eve kadını sinir edip sinir krizi geçirtip video çekmişler aldıkları altınların üstüne borç vereceğini sessiz kalacağını söylemişler kadına sonunda hakaret etmişler kadın suskun oturmuş ağlıyormuş titreyerek, eşide daha fazlasını hakediyorsun deyince kadın çıldırmış herkes oturmuş kadın deli gibi sinirden çerçeveleri falan indirmiş, eşi yapma canım ne olur diye kadını sakinleştirmeye çalışmış güya kadın adama atmış elindekileri sonra yerlere ve mahkemede hep böyle delirmiş gibi saldırıyor can güvenliğim yok akıl sağlığı da yok demişler, kadın ben deli damgası yiyeceğim gelip öyle şeyler söylediler ki çıldırtmak için ne yapacağımnasıl aklanacağım diye sormuştu)

neyse sonuç olarak
galayana gelme
sakın alacaklarından da vazgeçme
senin ona bıraktığın paralar evladının rızkını oro.larla yiyecek
hakaret davası açamaz çünkü mesajlaşmalar karşılıklı ispatlayamaz suçsuz olduğunu
eşinin telefon dökümünü iste mahkemede içerikleri okumazlar ama mesajlama numaraları aramaları hepsi ortaya dökülür
tazminat yüksek öder
asla sinirle hareket etme
kimseye eşin ve ailesi hakkında yazılı hakaret etme

asla sosyal medyada gönderme dahil ailesi veya eşiniz hakkında
yazılı görsel hakaret paylaşmayın mesaj atmayın haklı iken haksız olursunuz
sizi delirtip sizin sinir krizi geçirtmeye çalışabilir dikkatli olun
( bu dediğim facebook da biri paylaştı 2ay önce
kadın ailesi yüzünden eşinden defalarca dayak bile yemiş ailecek gelmişler eve kadını sinir edip sinir krizi geçirtip video çekmişler aldıkları altınların üstüne borç vereceğini sessiz kalacağını söylemişler kadına sonunda hakaret etmişler kadın suskun oturmuş ağlıyormuş titreyerek, eşide daha fazlasını hakediyorsun deyince kadın çıldırmış herkes oturmuş kadın deli gibi sinirden çerçeveleri falan indirmiş, eşi yapma canım ne olur diye kadını sakinleştirmeye çalışmış güya kadın adama atmış elindekileri sonra yerlere ve mahkemede hep böyle delirmiş gibi saldırıyor can güvenliğim yok akıl sağlığı da yok demişler, kadın ben deli damgası yiyeceğim gelip öyle şeyler söylediler ki çıldırtmak için ne yapacağımnasıl aklanacağım diye sormuştu)

neyse sonuç olarak
galayana gelme
sakın alacaklarından da vazgeçme
senin ona bıraktığın paralar evladının rızkını oro.larla yiyecek
hakaret davası açamaz çünkü mesajlaşmalar karşılıklı ispatlayamaz suçsuz olduğunu
eşinin telefon dökümünü iste mahkemede içerikleri okumazlar ama mesajlama numaraları aramaları hepsi ortaya dökülür
tazminat yüksek öder
asla sinirle hareket etme
kimseye eşin ve ailesi hakkında yazılı hakaret etme
Gercekten dediginiz gibi delirmemek çok zor anlaşmalı boşanalım diyor ben ayriyetten tazminat davası açabilir miyim?

Gercekten dediginiz gibi delirmemek çok zor anlaşmalı boşanalım diyor ben ayriyetten tazminat davası açabilir miyim?

hangi konuda diyorsunuz bilmiyorum
ama tazminat alırsınız zaten
fazla tazminat almak için kadınla konuşmaları ortaya çıkması için özellikle telefon dökümanını isteyin kadını iş dışında da aradığını ispatlarsanız tazminatınız yükselir
yada telefon dökümanı falan uzun olur
eşiniz ile mesajlaşmada eşiniz kadın ile sürekli yazıştığını itiraf ettirebilirseniz o da işinize yarar
ya da mesaj ile size ailesi yüzünden psikolojik şiddet uyguladığını kabul ettirebilirseniz de tazminatınız yüksek olur

Ahh Canım ne bitmez derdin varmıs senın Allah yardımcın olsun cok uzuluyorum sana :KK43: Simdi sen sakin kal ve eşin aleyhınde ne kadar delil toplayabılırsen topla. Telefon dökümanını cıkart kadınla konusmalarını belgele. Kımse kımseyle hele evlı adam bır kadınla bu kadar konusamaz . Mesajlasmalarını yakalamaya calıs eşin uyurken ekran goruntusu al. Kendıne bir mail hesabı aç ve o maıl hesabında yakaladıgın herseyı sakla ki eşin onları bulamasın bulursa kötü olur senın için. Elinde yeterı kadar dedıl oldugunda hemen git bu herifi mahkemeye ver. Kadını da ver mahkemeye maddi manevi tazminat davası ac. O kocanın donuna kadar al bütün parasını çatır çatır yerken seni izlesin.

Ama tüm kadınlar bilir ki bu bildiğin asilmadir ha kız çok yüz vermemiş kabul.ediyorum ama eşim 17 yaşında abaza erkekler gibi asilmis
Elbette asılmış ona şüphe yok ama dediği gibi resmi olarak bunu ispat etmeniz çok zor. Ondan bahsediyırum

X