Yine Taksim...Yine Taciz...

HanimKelesimiGetir

SüperAnneAnne
Pro Üye
20 Mart 2008
121.129
137.883
57
Şİmdi haberlerde seyrettim taksimde taciz olayları olmuş.
Neden yaparlar bunu.
Bu kadar aç mı bu erkekler.
Zevk mi alıyorlar taciz etmeyi.
Bir kadın tek başına yürüyemez oldu yollarda.
Birde utanmadan turist kadınlara yapıyorlar,kameralara bakarak.
Ülkemizin adı kötüye çıkıyor sonra.
Kendi analarına bacılarına ve eşlerine yapılsa namus bekçisi kesiliyor bu şerefsizler.
Artık bu tacizlere bir son verilsin.

busejik

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2008
2.102
0
her sene aynı rezalet...istenılse nasılda engellenır..ama maksat ınsanların yılbasını kutlamasını engellemek,bir nevı mahalle baskısı...

mert

Guru
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2006
1.621
13
taksimin yılbaşında adı çıktı zaten.bence bunu herkes de biliyor.aklı başında her bayan bu günlerde böyle ortamlara girmemesi gerekir.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3112 gün geçti.

my_sakura

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2008
574
-1
36
taksimin yılbaşında adı çıktı zaten.bence bunu herkes de biliyor.aklı başında her bayan bu günlerde böyle ortamlara girmemesi gerekir.

kesinlikle katılıyorum arkadaşıma yani konu adı bile"yine taksim yine taciz" istanbulda gidilecek hiç mi bir yer yok nişantaşında da kutlama yapılmış duyduğum kadarı ile orda böyle olaylar yaşanmamışda
kusura bakmayın ama bende bu kadar adı çıkmış bir mekana böyle kalabalık olduğu bilinen günlerde süslenip püslenip giden bayanları anlamıyorum kaydirigubbakcemile

busejik

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2008
2.102
0
nerdeyse tacızcılerı degılde bayanları suclayacaksınız ..Taksim'in adı cıkmıssa bayanlar gıtmesın demektense onlemlerın arttırılması ,onlem alabılecek kısılerın bu olaylara seyırcı kalmaması daha mantıklı bence...

kelebecik

HERŞEY GÜZEL OLACAK...
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2008
918
4
Akılları havada, şeyleri ellerinde dolaşan kültür ve insanlık yoksunu REZİL YARATIKLAR!
Bunların pis eylemlerini gerçekleştirmeleri için Taksim ve yılbaşı bahane, kalabalık buldukları her ortamda, otobüsde, minibüsde yapıyolar zate hertürlü tacizi..Türkiye'nin yüz karaları... Hepsini toplayıp kısırlaştırsınlar bence. :kızgın:

nnurayy

annesinin bal-kaymagi
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2008
2.581
14
nasil bir yaratik bu organizmalar toptan zehirleseler toplumda kurtulur onlari tv goren yakinlarida utanmadan bahsediyoruz insan gorunumu olan ama insan olmayan bu mahluklar mi utanacak polis bulsa bile bunlar gozaltina alsa ne olur cocuk tecavuzculeri bile birkac ay sonra saliveriliyorken bunlar ellerini salliyarak cikar tikildiklar deliklerden sorun su kanun bosluklari eksiklikleri

YAXGXMURCN

ALLAHIM KUZUM SANA EMANET
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2007
4.853
23
Kusura bakmayın bunlar tek kelimeyle ŞEREFSİZ :kızgın:
bunların hiç mi ailesi yok? Anaları, bacıları hiç mi yok???

Şiddetle kınıyorum... Aslında onlara tek yapılması gereken o çok övündükleri yerlerinden asmak kötükedihüso

kelebecik

HERŞEY GÜZEL OLACAK...
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2008
918
4
nerdeyse tacızcılerı degılde bayanları suclayacaksınız ..Taksim'in adı cıkmıssa bayanlar gıtmesın demektense onlemlerın arttırılması ,onlem alabılecek kısılerın bu olaylara seyırcı kalmaması daha mantıklı bence...

Kesinlikle katılıyorum, medyanın gözü böyle günlerde Taksim'in üzerinde olduğu için onları görüyoruz. Bu yaratıklar her yerde malesef. Kalabalık ortamlara eşlerimizle dahi gitmekden çekinir olduk neredeyse. :1closedeyes: Hiçbir bayan süslenip püslenip kendisine taciz yapılsın diye gitmiyor oraya ayrıca...

Sensible

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2008
3.834
110
Arkadaslar bu tarz olaylar hep oldu hep olacak
Dünyanin civisi cikti cünkü.
Bazi serefsiz herifler kendini bilmezlik yapiyor.

Ama benim anlamadigim, bayanlarda o tarz ortamda bu tarz seylerin oldugunu bile bile neden hala gidiyorlar öyle yerlere?

Kizin birtanesi babasiyla gelmis, etrafini erkekler sariyor, bu hala kikir kikir gülüyor "ay bakin taciz olaylari basladi bile" diyerek.Yapistirsana bitane elleyen adama, yada kikirdemeden ayrilsana hemen ordan. Neymis efendim, eglenmek mecburiyetinde oldugu icin gitmis oraya.

Ya kizim, git evine, cagir bir kac arkadasini otur eglen. Yada aileleri yere gidin, taksimin o halde olacagini kesdiremediniz mi?

Valla oraya gidenlerdede suc var ben onu bunu bilmem, etraf pislik kayniyorsa pisligin icine girmeyeceksin kenarinda bile gezmeyeceksin​

my_sakura

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2008
574
-1
36
ben az evvel biraz sert konuştum ama yani bu adamlar bi şekilde engellenmediğine göre olacakları az çok önceden bildiğimize göre gidilmesi hoş değil demek istemiştim