Yine Taksim...Yine Taciz...

HanimKelesimiGetir

SüperAnneAnne
Pro Üye
20 Mart 2008
139.707
207.769
59
Şİmdi haberlerde seyrettim taksimde taciz olayları olmuş.
Neden yaparlar bunu.
Bu kadar aç mı bu erkekler.
Zevk mi alıyorlar taciz etmeyi.
Bir kadın tek başına yürüyemez oldu yollarda.
Birde utanmadan turist kadınlara yapıyorlar,kameralara bakarak.
Ülkemizin adı kötüye çıkıyor sonra.
Kendi analarına bacılarına ve eşlerine yapılsa namus bekçisi kesiliyor bu şerefsizler.
Artık bu tacizlere bir son verilsin.

her sene aynı rezalet...istenılse nasılda engellenır..ama maksat ınsanların yılbasını kutlamasını engellemek,bir nevı mahalle baskısı...

taksimin yılbaşında adı çıktı zaten.bence bunu herkes de biliyor.aklı başında her bayan bu günlerde böyle ortamlara girmemesi gerekir.

taksimin yılbaşında adı çıktı zaten.bence bunu herkes de biliyor.aklı başında her bayan bu günlerde böyle ortamlara girmemesi gerekir.

kesinlikle katılıyorum arkadaşıma yani konu adı bile"yine taksim yine taciz" istanbulda gidilecek hiç mi bir yer yok nişantaşında da kutlama yapılmış duyduğum kadarı ile orda böyle olaylar yaşanmamışda
kusura bakmayın ama bende bu kadar adı çıkmış bir mekana böyle kalabalık olduğu bilinen günlerde süslenip püslenip giden bayanları anlamıyorum kaydirigubbakcemile

nerdeyse tacızcılerı degılde bayanları suclayacaksınız ..Taksim'in adı cıkmıssa bayanlar gıtmesın demektense onlemlerın arttırılması ,onlem alabılecek kısılerın bu olaylara seyırcı kalmaması daha mantıklı bence...

Akılları havada, şeyleri ellerinde dolaşan kültür ve insanlık yoksunu REZİL YARATIKLAR!
Bunların pis eylemlerini gerçekleştirmeleri için Taksim ve yılbaşı bahane, kalabalık buldukları her ortamda, otobüsde, minibüsde yapıyolar zate hertürlü tacizi..Türkiye'nin yüz karaları... Hepsini toplayıp kısırlaştırsınlar bence. :kızgın:

nasil bir yaratik bu organizmalar toptan zehirleseler toplumda kurtulur onlari tv goren yakinlarida utanmadan bahsediyoruz insan gorunumu olan ama insan olmayan bu mahluklar mi utanacak polis bulsa bile bunlar gozaltina alsa ne olur cocuk tecavuzculeri bile birkac ay sonra saliveriliyorken bunlar ellerini salliyarak cikar tikildiklar deliklerden sorun su kanun bosluklari eksiklikleri

Kusura bakmayın bunlar tek kelimeyle ŞEREFSİZ :kızgın:
bunların hiç mi ailesi yok? Anaları, bacıları hiç mi yok???

Şiddetle kınıyorum... Aslında onlara tek yapılması gereken o çok övündükleri yerlerinden asmak kötükedihüso

nerdeyse tacızcılerı degılde bayanları suclayacaksınız ..Taksim'in adı cıkmıssa bayanlar gıtmesın demektense onlemlerın arttırılması ,onlem alabılecek kısılerın bu olaylara seyırcı kalmaması daha mantıklı bence...

Kesinlikle katılıyorum, medyanın gözü böyle günlerde Taksim'in üzerinde olduğu için onları görüyoruz. Bu yaratıklar her yerde malesef. Kalabalık ortamlara eşlerimizle dahi gitmekden çekinir olduk neredeyse. :1closedeyes: Hiçbir bayan süslenip püslenip kendisine taciz yapılsın diye gitmiyor oraya ayrıca...

Arkadaslar bu tarz olaylar hep oldu hep olacak
Dünyanin civisi cikti cünkü.
Bazi serefsiz herifler kendini bilmezlik yapiyor.

Ama benim anlamadigim, bayanlarda o tarz ortamda bu tarz seylerin oldugunu bile bile neden hala gidiyorlar öyle yerlere?

Kizin birtanesi babasiyla gelmis, etrafini erkekler sariyor, bu hala kikir kikir gülüyor "ay bakin taciz olaylari basladi bile" diyerek.Yapistirsana bitane elleyen adama, yada kikirdemeden ayrilsana hemen ordan. Neymis efendim, eglenmek mecburiyetinde oldugu icin gitmis oraya.

Ya kizim, git evine, cagir bir kac arkadasini otur eglen. Yada aileleri yere gidin, taksimin o halde olacagini kesdiremediniz mi?

Valla oraya gidenlerdede suc var ben onu bunu bilmem, etraf pislik kayniyorsa pisligin icine girmeyeceksin kenarinda bile gezmeyeceksin​

ben az evvel biraz sert konuştum ama yani bu adamlar bi şekilde engellenmediğine göre olacakları az çok önceden bildiğimize göre gidilmesi hoş değil demek istemiştim

canım bu tarz düşünceli insanlar olduktan sonra bu tarz insan müsvetteleri olduğu müddetce her yer kadın için sorun......şakkıdı
o an sadece taksıme denk gelmıştır........
oylekı konser alanları stadyumlar gece ıssız sokaklar hep bu ınsanların kozalak olduğu yerlerdır..
sırf bu yamyamlar yuzunden insan bır yere çıkmayacakmı..........:1no2:

birde mor iğne çıkmış.........
bagırıyorlar

soğuğa karşı bere
tacize karşı mor iğne diye:jeyyar:

afedersınız bunlara ıgne falan işlemez.......
şöyle alacaksın en alasından bir elektrıklı jop verecen elektrığı.
sonra kızlardan oluşan bir tim olacak...
taksımın orta yerınede bır dırek
ondan sonra ne yapılacagını anladınız siz....
yada kusura bakmayın bu yamyamların kardeşlerini analarını yakınlarını onların gözünün önünde yapacan...(tabıkı onların hiç suçu yok,nasıl bir duygu tatmaları için. tabıkı tasvıp etmıyorum.yanlış anlaşılmasın lütfen)
o zaman görürüm....
orayı burayı sıkıştıran elleri:kahve:

biri beni tutsun çok sinirlendim şimdi:eek:klava:

Son düzenleme:
taciz tabiki savunulacak birşey değil ama taksimde her sene aynı olaylar oluyor yılbaşı gecesi. her yeni yıl ertesi haber bültenleri bas bas bağırıyor taciz oldu diye. yani bile bile lades...ne işin var ne bekliyorsun ki oraya gidipte. Zaten bildiğim kadarıyla giden bayanların çoğu biliçli gidiyor yani anlarsınız iş amaçlı.ben en çok turistlere üzülüyorum ve utanıyorum. Habersizce köpek saldırısına uğruyorlar.

Sırf yılbaşı akşamı ve sırf Taksim'de değil, yılın hemen hemen her günü ve her yerde bu öküzlerden mevcut. Kendine güveni olmayan, kişilikleri gelişmemiş zavallılar diyorum ben onlara. Allah hepsinin cezasını versin.

Gündüz gözü bile insanlar dışarı çıkmaya korkar oldular.
Bu tacizler devam ettiği sürece biz medeniyet seviyesine asla ulaşamayız.
Bunlara öylr birşey yapacaksınki bak bakalım bir daha yapabiliyorlarmı.

X