Yine yeniden kaynana konusu .

Tavuk_suyu_

Nirvana
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2015
11.224
37.422
Çocukları özlüyoruz dediler .O yüzden görüştük .Bir de diş tedavisi oluyordum .Mecbur cocuklari ona bıraktık .Eşime dedim.Ben gitmem artık .Çocukları çok ozluyorsa sen götürursun görür dedim .Ama.amac çocuk görmek değil .Ben yanında olayim.Bana soyle yap böyle yap desin karışsın .Ben gitmezsem tek çocuklar giderse tatmin olmuyor .Yine söyleniyor .Evet öncesi e var .Sezaryan doğum yaptım diye olay çıkardı .Sütüm kesildi bebeğe mama verdim diye ortalığı birbirinr kattı ,.
Belirli bir yaştan sonra asla değişmez . O yüzden siz gidip gelmeyi kesin , çocukları gönderin babasıyla . İstediği kadar söylensin.

A R Y A

İnsan, umursamadığı her şeyin galibidir...♥️
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2014
6.149
8.387

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 18-04-2023

Hamileliğimin 12. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 196 gün kaldı.

Sindirim sitemi duvarındaki kaslar artık fonksiyonel olarak çalışıyor. Yiyecekleri sindirmek için yaptıkları kasılma hareketlerini pratik amaçlı yapmaya başladılar. Artık bebeğinizin büyüme hızı kısmen yavaşladı. Geçtiğimiz hafta içinde bebeğinizin ağırlığı ikiye katlandı ve yaklaşık 13 gr. ve bebeğinizin boyu yaklaşık 5-6,1 cm civarında oldu. Tebrikler 1. trimester döneminiz sona erdi.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 14 gr. - Yaklaşık boyu : 41 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

pearl jam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2019
4.350
5.605
Ben böyle karşılıklı ağız munakasasini yanlış buluyorum.Disardan bakınca kv gelin birbirine sürekli laf sokma durumu atışma hoş değil.Sinir çizin (diyeceksiniz ki hep aynı laf mesafe mesafe inanın bunu yapıp başaranlar var)tek çözüm bu.
Ya kadın sinir cizsem .Daha çok sıçrıyor üstüme .Çamur gibi .Rahat bırakmıyor beni .Mesela ortada bir konu konuşulsun .Hemen beni dahil edip bana laf sokuyor anlıyorum .Mesela eşimin yeğenleri teyzelerine bir şey teyze diyorlar.Cocuklara böyle demeyin öz teyzeniz sadece teyze deyin diyor görümcem .O oradan atlıyor mesela bir şey abla da demeyin abla deyin diyor.Ben gorumceme direkt abla demiyorum onun lafını dokunduruyor hemen .Ya da eşimin yeğeni var .Ben onu uyarınca sanki çocuğa bir şey demişim gibi hemen savunmaya geçiyor .Çocuk bile takmıyor beni o yüzden .Böyle bir sürü şey .Kadın resmen bana gıcık oluyor .Her dediğime bir cevap .Ben güneş doğudan doguyor desem .Hayır diyor ya da bana katılsa böl evet demiyor sessiz duruyor .Eşim de dedi ben bı sürü ikram da bulundum .Eşime karşı kızım da döktürmüş valla iki çocukla neler yapmış diyor bana karşı ağzının kenari ile eline sağlık diyor .Eşimin gozunu boyuyor .O da bana söyleme pearl Jan e şöyle demiş en son .

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 278 gün geçti.

pearl jam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2019
4.350
5.605
Doğum şeklinize kadar müdahale mi etti? Naptı? Ay yok artık bu kadarı da.
Doktorla ,ebelerle tartıştı ,sezaryan kararı alınınca başka hastaneye gidelim dedi.Onu. İstediği olmayınca fanalasti .Acile götürdüler .Orada yattı.

leylosvemecnun

Cennet kuşu Deniz'im ❤
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2014
2.679
2.631
K.valideyle ayda bir görüşmek en iyisi cidden.Benim k.validem de seninki gibi idi simdi 10 günde bir 20 günde bir görüyorum gelirse cayıni corbasını koyuyorum ama az muhatap oluyorum inan bu en iyisi satasacak olursa duymuyorum kayinpederime laf atiyorum mesela daha cok yokmus gibi davraniyorum siz de oyle yapin

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 695 gün geçti.

pearl jam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2019
4.350
5.605
eski konularınızı bilmiyorum. bu konuda kafaya takacak birşey göremedim. tepkisiz kalıp bildiğiniz gibi davranmaya devam edin. mesela çocuğa ince çorap giydirmişsin mi dedi başka birşeyden bahsedin lafı havada kalsın. size laf soktuğunu eleştirdiğini sandığınız şeylere cevap vermeyin başka bir konuya geçin hatta çok alakasız bir konuya. sizin kendisini dikkate almadığını hissettirin.
Bu sefer de bunu deneyeceğim .Teşekkürler .Bu da elimde patlamaZ inşallah .Kadın çirkef çünkü .Dünkü hareketlerini gördüm .Resmen oğlunu üstume salmaya çalıştı .Ağlama numarası yaptı .Ağlamaya çalıştı ama aglayamadi .Allaha havale ettim ama kimsenin gozune sokmadan sinir çizmek istiyorum .

pearl jam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2019
4.350
5.605
Allah kolaylık versin teyzem kadın doğumcu mübarek kararı o veriyor
Ben yarım doktorum diyor.Bir de sürekli çocuklarla ilgili bir şey söylüyor ama öyle şeyler yapmam doktoru dinlerim dedim.Bu sefer de bir çocuk doktoru varmış .Her gün televizyona cikiyormus .O söylüyor diye beni yiyor .Ben de kimmiş bu doktor dedim.Oyle kaldı.Hangi kanal diye sıkıştirdim .Unutttum diyor . Şeytan resmen .

Tavuk_suyu_

Nirvana
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2015
11.224
37.422
Bu kadıncağız da eksik bulursunuz ki yazanlar olmuş kayınvalideyi normal görenler bakalım merakla bekliyorum yorumlarınızı :)
Konu sahibi konusunda ne yazarsa ona göre yorum yapılıyor burada. Konu sahibi yazmazsa kv nin bebeğe verilen mamaya kadar karıştığını biz nereden bileceğiz ? Müneccim miyiz ?

pearl jam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2019
4.350
5.605
K.valideyle ayda bir görüşmek en iyisi cidden.Benim k.validem de seninki gibi idi simdi 10 günde bir 20 günde bir görüyorum gelirse cayıni corbasını koyuyorum ama az muhatap oluyorum inan bu en iyisi satasacak olursa duymuyorum kayinpederime laf atiyorum mesela daha cok yokmus gibi davraniyorum siz de oyle yapin
Ben de deneyeceğim aslında yaptım ama bana daha fazla gıcık oldu .İstiyorki ezilip buzeleyim.İlk evlendigimizre de beni arayip yemek tarifi sormuyor diye huzursuzluk çıkarıyordu .