Saç Rengi ve Saç Boyama YIPRANMA OLMADAN SİYAH SAÇTAN Kurtulmak isteyenler

MakeupHair

2 minik mucizeye sahibim ..
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2013
15
31
Kızlar merhaba
image.jpg

Uzun zamandır arastırdığım ve denediğim ürünleri sizlerle paylaşıcam.
İlk olarak COLOUR B4 BOYA SİLİCİ yle başlıyorum .

ÜRÜN AÇIKLAMASI !

• ColourB4 saclariniza uygulanmış olan en son islemi sacinizdan arindirir.
• ColourB4TM peroksit, amonyak, açıcı içermediğinden saç renginizi açmaz. Saç derinliğinizde tonun açılması ve/veya değişimi (ColourB4TM kullanımından sonra) daha önceki uygulama işlemlerinden kaynaklanmaktadır.
• Eğer saçınızın rengini açtırdıysanız veya açma işlemi uyguladıysanız, doğal pigmentlerinizin rengi açılmış ve değişmiş olabilir. ColourB4™ kullanarak saçınızın doğal saç rengi pigmentini geri getirmek mümkün olmayabilir.

KULLANIM ŞEKLİ !

• COLOURB4 FREQUENT USE (MAVİ KUTU)- Saçını sıklıkla evde boyayan bayanlar için dizayn edilmiştir.
• COLOURB4 EXTRA STRENGTH (GRİ KUTU)- Koyu renk boyalı saçları boyadan arındırmanın yanı sıra saçı yeniden yapılandırır.

Ürünü çok arastırdım ve artık siyah saçlarımdan kurtulmak istediğim için bir an önce alıp denemeye karar verdim dün Watsonsdan alıp uyguladım.50 tl fiyatı. Benim aldığım mavi kutu olanı . Saçımdaki siyah boyayı tamamen sildi.ve saçlarımda hiç bir şekilde yıpranma gercekleşmedi. Ben bu boya siliciden çok fazla memnun kaldım. Artık saçlarımı açmaya başlayabilirim. Aşağıda fotoğraf paylaşıcam . Ben saçlarımı artık küllü sarı kullanıcam bunun içinde yaptığım her aşamayı sizinle paylaşacağım merak ettikleriniz varsa sorabilirsiniz. Kendine güvenen her bayan evde kendi saçını açıp boyayabilir
image.jpg
image.jpg
image.jpg

Ben çok siyahtan döndüm ama dönüp dolaşıp tekrardan siyah yapma isteğim geliyor , şimdi ben siyaha boyasam bu kullandiginuz ürünle boyayı akitabilir miyim yipratmadan?

Canım peki sen ne zamandır siyah kullanıyodun. Benim 7yıl oldu korkuyorum açıkçası kopar falan diye yada işe yaramazsa.

Canım peki sen ne zamandır siyah kullanıyodun. Benim 7yıl oldu korkuyorum açıkçası kopar falan diye yada işe yaramazsa.
Bende uzun süredir siyah kullanıyodum bu ürün açıcı veya boya değil. Boya silici. Saçından son yaptığın işlemi siliyor hiç birşekilde bir zarar vermedi ben çok memnun kaldım. Eğer üstüste siyah yaptıysan son yaptıgın siyahı siler bi anlamı da kalmaz sana uygun olduğunu düşünmüyorum canım

Bende uzun süredir siyah kullanıyodum bu ürün açıcı veya boya değil. Boya silici. Saçından son yaptığın işlemi siliyor hiç birşekilde bir zarar vermedi ben çok memnun kaldım. Eğer üstüste siyah yaptıysan son yaptıgın siyahı siler bi anlamı da kalmaz sana uygun olduğunu düşünmüyorum canım
Anladım canım tesekkurler:)

acaba siyahı silerse senin rengin böyle mi olacak yada diyelim bidaha denersek bi zararı var mı ?

Ben de siyah saçlıyım ama hep üst üste boyadım, sonki boyayı çıkarsa altı yine siyah aslında.. Yine de işe yarar mı acabaa??

Ben çok siyahtan döndüm ama dönüp dolaşıp tekrardan siyah yapma isteğim geliyor , şimdi ben siyaha boyasam bu kullandiginuz ürünle boyayı akitabilir miyim yipratmadan?

Aynı ben.. Açtırıyorum, geri siyaha boyatıyorum.. Kısırdöngü oldu artık.. En çok siyah yakışıyor sanki..

Ben de siyah saçlıyım ama hep üst üste boyadım, sonki boyayı çıkarsa altı yine siyah aslında.. Yine de işe yarar mı acabaa??

Aynı ben.. Açtırıyorum, geri siyaha boyatıyorum.. Kısırdöngü oldu artık.. En çok siyah yakışıyor sanki..
.

Bu ürün en son yapılan işlemi siliyor kızlar üstüste yaptığınız aynı işlemde herhangi bir faydası olmaz .

Bunun yerine bir kuaförde saç botoksu ve güzel bir kesim daha mantıklı geldi bana.
Saç botoksu güzel bir uygulamadır fakat bu ürünle bir ilgisi yok .bu ürün boya silici dir
acaba siyahı silerse senin rengin böyle mi olacak yada diyelim bidaha denersek bi zararı var mı ?
Saçın yapısıyla alakalıdır zarar . Mesela benim saçım çok güçlü 1 sene boyunca da çok iyi bakım yaptım ve çok kıvırcık herseyi deneyebiliyorum bu ürünü merakımdan 2 kere denedim saçımda herhangi bir zarar meydana gelmedi

Saç botoksu güzel bir uygulamadır fakat bu ürünle bir ilgisi yok .bu ürün boya silici dir

Saçın yapısıyla alakalıdır zarar . Mesela benim saçım çok güçlü 1 sene boyunca da çok iyi bakım yaptım ve çok kıvırcık herseyi deneyebiliyorum bu ürünü merakımdan 2 kere denedim saçımda herhangi bir zarar meydana gelmedi
watsons da bulamadım nerden almıştın acaba

Ben bu ürünü kullanıp sacimdaki siyah boyayi akitmak istiyorum bir önceki rengim açık kahverengiydi. Sonrasinda ise palette yogun acici ile acip kullu kumral yapmayi düşünüyorum sizce olur mu ?

Kusura bakmayın ben bu ürünü sordum insanlar çok değişik değişik cevaplar veriyor. Sarıya açılmış bir saçı geri kahverengi yapamaz herhalde değil mi?

Siyah candır bence. Hep uzun donem kullanıp senın gıbı bunalıma gırıyorum. Gıdıp actırıyorum. Sonra bır muddet hosuma gıdıyor. Sonra dıyorum yok yıne sıyah yapacam :halay:

Hıc bır ton bana koyu tonlar kadar cekıcı gelmıyor. Asıl sac rengım acık kumral benım. Begenmıyom ya:KK71:

veeee sonunda denedim siyahtan muhteşem kahverengi rengine döndü hala saçlarım yıpranmadı sağlıklı bi şekilde açıldı

Son düzenleme:
X