Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Yıpranmış saçlar ÇÖZÜM BULDUM

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

cincancon

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2011
484
35
34
Yıpranmış kırık saçlara kesin çözüm
öncelikle herkese merhaba son 4 senedir sürekli saçlarımda değişiklik yapıyorum siyahtan vzgecemiyorum ama her seferindede sıkılıyorum ve basa dönüyorum belime kadar olan saçlarıma defalarca siyahtan kıızldan acma işlemi yapıldı yandı yıprandı koptu en sonunda 2011 senesinde kulaklarıma kadar kestirmek zorunda kaldım ve sonuç aynı siyah saç ve 2 ere daha acma işlemi dedim ve saclarımı 1 sene ellememeye karar verdim.tabi olan güzel saclarma oldu ciddi bakım gerektiren taranmıycak hale gelen ynmış kopmuş saclarıma bakım yamaya basladım denemedigim sey kalmadı hc den basladım saymakla bitmez saclarım sidetli dökülmeye basladı .baska bi paylaşım sitesinden bi arkadas kendiisne cok tsk ederim beni bu illetten kurtardı adaşıma cok tskler.indola saç dökülme şampuanı böyle bişey yok ilk yıkamamda dökülme durdu gibi bişey.indola yogun onarıcı saç kremi bu müthiş krem saçımı kolayca actı sanki yıpranma yoktu saclarımda bc aci kurtrma kürü haftada bir uygulaım ve her uygulayışım saçlarımdaki yanıkları yok etti yne haftada bir indolanın saç onarım maskesii kullandım.saç uçlarma ise herkese pişman olmayacagı bişey indola kırık saç uçları krem 50 ml küçük bişey ama 2 ay yetti saç uçlarımda kestirmeden ne kırık kaldı ne baska bişey süper bi hale getirdi ve sclarım 5 cm uzadı sonuç yumuşacık parıl parıl parlayan hiç işlem görmemiş gibi ipek gibi açlarım var kırık yanma yıpranma hiç bişey kalmadı sacıma artık uzun bi süre boya sürmeyi düşünmüyorum.mutluluugmu paylaşmak istedim fiyatlar normalde biraz pahalı yarı fiyatına aldıgım bir yer var isteyen olursa severek yardımcı olurum

ben dün keşfettim 10 tl ye magicare saç serumu muhakkak alın kızlar
saçlarım berbattı tarak girmiodu
bi leblebi kadar avcunuzun içine alıp sürüosunuz tarak kayıyo resmen az önce denedim şuan hala saçlarım ıslak kuruyunca bakalım hala o kabarık görüntüsü kalacak mı bikaç yerde duymuştum k,imsede yazmamış burda ben deneyin derim 10 lira 7 tl ye satan yerlerde var kuaförlerde 25 tl ye satılıo:KK30::44:
ben cok memnun kaldımmmmmm:KK42::KK9:

indola falan hiç bi işime yaramadı benim.
Felaket bir saç dökülmem vardı bi tutam saçım kalmıştı.

Zigavusun sarımsaklı sampuanıyla revigenin saç fökülmesine karşı hapını verdi kardeşim onları kullanıyorum.
Bi yandanda demir hapı takviyesi yapıyorum.
Çok çok azaldı dökülmem saçlarımda canlı oldu baya.
Saçlarıma her gün laf eden annem bile parlak parlak duruyo dedi artık ölsem gam yemem
:KK37:
Düzenli olarak devam etcem bakalım inşallah çoğalacakta saçlarım..

indola falan hiç bi işime yaramadı benim.
Felaket bir saç dökülmem vardı bi tutam saçım kalmıştı.

Zigavusun sarımsaklı sampuanıyla revigenin saç fökülmesine karşı hapını verdi kardeşim onları kullanıyorum.
Bi yandanda demir hapı takviyesi yapıyorum.
Çok çok azaldı dökülmem saçlarımda canlı oldu baya.
Saçlarıma her gün laf eden annem bile parlak parlak duruyo dedi artık ölsem gam yemem
:KK37:
Düzenli olarak devam etcem bakalım inşallah çoğalacakta saçlarım..

sizin saç dökülme saglık sorunu ile olabilir .doktora gitmiştim bir sürü test yaptı demir tiroit herseye baktı hiç bişey cıkmadı.takviye olarak biotin alıyorum doktora göründünmü?

serumsa magicareyi deneyin derim ya 10 lıra nereye vermıoruz ki.
kuruyunca kabarıklığıda azaldı eskı halıne göree:KK23::KK52:

Reklam kokan haraketler bunlar

arkadasım ne diyosun sen ya bak bakalım actığım konulara saç hakkında ne çözümler aradım hangi konulara yazılar yazdım.
kaÇ tane mesajım var kalkmış reklam kokan hareketler diyo bide
evet magicare i ben evde üretim yapıorum dağıtımıda evden....
hey allahımm
iyilikte yaramıo

Reklam kokan haraketler bunlar
Sizin yüzünden insanlar ,ürün tavsiye etmeye korkar olacak :KK19:
Bilip ,bilmeden reklam yapıyor diye etiketlememiz çok ayıp olmuş :KK30: hiç yakıştıramadım .
serumsa magicareyi deneyin derim ya 10 lıra nereye vermıoruz ki.
kuruyunca kabarıklığıda azaldı eskı halıne göree:KK23::KK52:

Hangi mağazadan aldın kı canım :) merak ettim şimdi :)

Sizin yüzünden insanlar ,ürün tavsiye etmeye korkar olacak :KK19:
Bilip ,bilmeden reklam yapıyor diye etiketlememiz çok ayıp olmuş :KK30: hiç yakıştıramadım .

Hangi mağazadan aldın kı canım :) merak ettim şimdi :)

valla tatlım bizim buralarda i mağazadan aldım ööle ünlü deil ama tam satıcı kız bana saç uçların çok kötü bak bunu dene dedi bende yok mok ırın kırın ediodum o sırada başka müşteri geldi kız bak bu çok güzel dedi iki tane aldı gözümün önünde bende kaptım bi tane deniim dedim banyodan cıktım sürdüm birazda elseve saç bakım kremimin içine bebeyağı karıştırmıştım ondan püskürttüm: ) saçlarımın o beter halını görmüştün ya şimdi biraz daha ii gibi ama yinede 2 ayda bir kestirmem lazım normal saçlarıma kavuşmam için bide şimdi küllü kumrala taktım ben :KK1: napcaz benım bu saç sewdamı bilmiom sürekli değişio:KK9:
sen hala kızılcı mısın:KK55:
:KK54:

iki yildir o renk mi bu renk mi diye kararsiz kaldigimdan dolayi surekli sacimi boyadim ve sonunda
ipek gibi belime kadar.olan saclarimi yakmayi basardim cesitli seyler denedim yumurta badem yagi
bemiks uyguladm yilan yagi kullandm faydalarini gordum derken bir.marka yeni bir sampuan
cikardi alayim dedim 10 yildir kullandigim sampuani birakip onu aldum
ve kepekten kurtulamiyom sirke dediler yaptim dun aksam ama sacim kece gibi oldu butun
kepekler daha cok uste cikiyo daha beter oldu ne yapicam bilmiyorum artik derimde
yaralarda cikmaya basladi ne alsam bu kepekten kurtulurum kizlar bisey deyin bana

Ay karamelim bende hemen kapayim bir tane :) aslinda ben sana brezilya fonu yaptir diyecektim.inan cok rahat edersin tatlim
Kullu kumral nereden cikti kuzum :) kullu tonlari bizi soldurur bence.

Offf ben ozume donmek istiyorum :KK43: beni ilk gordugun halime.

Son düzenleme:
Valla bende bir çok şey denedim

benimde saçım kötü bir perma işleminden sonra aşırı yıprandı ve saçıma en iyi Doa doğal şamğuanın saç dökülmesi için olanı iyi geldi..

brezilya fönü zararlı deilmi kuzu ya? formaldehit falan diolar bide pahalı azcık
ya senın şampuanın ne kuzu bu sülfatsız şampuanlara geçmek istiyorum ben
mecitefendininin ısırganotlusu veya sarımsaklısı nası ki???:KK17:

Vallaha bilmiyorum ki herkes farkli birsey soylemis o konuda.

Tatlim dokulme sorunun yoksa, kullanmana gerek yok onlari.ben mecitefendi isirganli sampuaninin icine ,cam terebettin koyup oyle yikiyorum sacimi.

evet ama bu mağaza şampuanlarından kullanmamamız gerek sülfatsız kullanmamız lazım
şu elimdeki şampuanlarıda kullanıp bitiricem sonra alıcam
tatlım bide ben barcelino yağ aldım hızlı uzasın die içine ampullerden kırıp sürüyorum sende ööle yap boyalı kısımlardan cabuk kurtulursun belkıı:KK52:
uzatıyormu hç dikkat etmedim ama daha kuaföre 1 ay önce gittim biraya göre saçlarım baya farketti sanki
yada bana mı ööle gelio bilmiyorumm

Son düzenleme:
Yok tatlim o anlamda soylememistim
Isirgan ve sarmisakli sac dokulmesine iyi geliyor ,onun yerine balli fln varsa ondan al demek istemistim

Evet kuzum o yag saci uzatiyormus :KK56: ben kullanmadim ama forumdaki kizlarin yazdiklarini okumustum.
Ampul karisimini ben de uyguluyorum :KK3:

ayshe 1503, ben de indola şampuan kullanıyorum, çok memnunum...Kuaförümden alıyorum, en son 20TL idi, internette de aynı fiyat. Yarı fiyata aldığını söylemişsin, nereden alıyorsun?

Yıpranmış kırık saçlara kesin çözüm
öncelikle herkese merhaba son 4 senedir sürekli saçlarımda değişiklik yapıyorum siyahtan vzgecemiyorum ama her seferindede sıkılıyorum ve basa dönüyorum belime kadar olan saçlarıma defalarca siyahtan kıızldan acma işlemi yapıldı yandı yıprandı koptu en sonunda 2011 senesinde kulaklarıma kadar kestirmek zorunda kaldım ve sonuç aynı siyah saç ve 2 ere daha acma işlemi dedim ve saclarımı 1 sene ellememeye karar verdim.tabi olan güzel saclarma oldu ciddi bakım gerektiren taranmıycak hale gelen ynmış kopmuş saclarıma bakım yamaya basladım denemedigim sey kalmadı hc den basladım saymakla bitmez saclarım sidetli dökülmeye basladı .baska bi paylaşım sitesinden bi arkadas kendiisne cok tsk ederim beni bu illetten kurtardı adaşıma cok tskler.indola saç dökülme şampuanı böyle bişey yok ilk yıkamamda dökülme durdu gibi bişey.indola yogun onarıcı saç kremi bu müthiş krem saçımı kolayca actı sanki yıpranma yoktu saclarımda bc aci kurtrma kürü haftada bir uygulaım ve her uygulayışım saçlarımdaki yanıkları yok etti yne haftada bir indolanın saç onarım maskesii kullandım.saç uçlarma ise herkese pişman olmayacagı bişey indola kırık saç uçları krem 50 ml küçük bişey ama 2 ay yetti saç uçlarımda kestirmeden ne kırık kaldı ne baska bişey süper bi hale getirdi ve sclarım 5 cm uzadı sonuç yumuşacık parıl parıl parlayan hiç işlem görmemiş gibi ipek gibi açlarım var kırık yanma yıpranma hiç bişey kalmadı sacıma artık uzun bi süre boya sürmeyi düşünmüyorum.mutluluugmu paylaşmak istedim fiyatlar normalde biraz pahalı yarı fiyatına aldıgım bir yer var isteyen olursa severek yardımcı olurum

AYSHE1503...Nereden alıyorsun yarı fiyatına?

X