Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Yıpranmış saçlar ÇÖZÜM BULDUM

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
iki yildir o renk mi bu renk mi diye kararsiz kaldigimdan dolayi surekli sacimi boyadim ve sonunda
ipek gibi belime kadar.olan saclarimi yakmayi basardim cesitli seyler denedim yumurta badem yagi
bemiks uyguladm yilan yagi kullandm faydalarini gordum derken bir.marka yeni bir sampuan
cikardi alayim dedim 10 yildir kullandigim sampuani birakip onu aldum
ve kepekten kurtulamiyom sirke dediler yaptim dun aksam ama sacim kece gibi oldu butun
kepekler daha cok uste cikiyo daha beter oldu ne yapicam bilmiyorum artik derimde
yaralarda cikmaya basladi ne alsam bu kepekten kurtulurum kizlar bisey deyin bana

kepek icin kesin cözüm olarak head&shoulders sampuanini ve sac kremini tavsiye ederim...bende yillarca bu sorunla yasamak zorunda kalmistim...denemedigim ürün kalmamisti nerdeyse tesadüfen bu sampuani kullandim ilk yikamada nerdese cogu gitti 2.yikamada hic birsey kalmamisti ve kime tavsiye ettiysem herkes kurtuldu biraz pahali bir sampuan digerlerine göre ama sagladigi fayda düsünülünce hic birsey...umarim seninde isine yarar...sacina en uygun olanini secersin iyisallah...birde muhakkak kreminle birlikte kullan o zaman %100 faydasi oluyor kremsiz % 90 diyebilirim...

benim saçlarım çok cabuk dolaşıyor bu önerdiğiniz sampuan saç dolaşıklığını tamamen gideriyomu ıslakken açılıyo saçım fakat kuruduğunda dolaş dolaş

arkadaslar sacım cok ınce tellı cansız dokuluyo ve yandı lutfen bı care soyleyın bırsuru para verıp bı cok ılac serum sampuan kullandım ama hıc bı fayda goremedım ne yapacagımmmmmm

selam... magicare saç serumunu nereden aldınız. ?

ben dün keşfettim 10 tl ye magicare saç serumu muhakkak alın kızlar
saçlarım berbattı tarak girmiodu
bi leblebi kadar avcunuzun içine alıp sürüosunuz tarak kayıyo resmen az önce denedim şuan hala saçlarım ıslak kuruyunca bakalım hala o kabarık görüntüsü kalacak mı bikaç yerde duymuştum k,imsede yazmamış burda ben deneyin derim 10 lira 7 tl ye satan yerlerde var kuaförlerde 25 tl ye satılıo:KK30::44:
ben cok memnun kaldımmmmmm:KK42::KK9:

Yıpranmış kırık saçlara kesin çözüm
öncelikle herkese merhaba son 4 senedir sürekli saçlarımda değişiklik yapıyorum siyahtan vzgecemiyorum ama her seferindede sıkılıyorum ve basa dönüyorum belime kadar olan saçlarıma defalarca siyahtan kıızldan acma işlemi yapıldı yandı yıprandı koptu en sonunda 2011 senesinde kulaklarıma kadar kestirmek zorunda kaldım ve sonuç aynı siyah saç ve 2 ere daha acma işlemi dedim ve saclarımı 1 sene ellememeye karar verdim.tabi olan güzel saclarma oldu ciddi bakım gerektiren taranmıycak hale gelen ynmış kopmuş saclarıma bakım yamaya basladım denemedigim sey kalmadı hc den basladım saymakla bitmez saclarım sidetli dökülmeye basladı .baska bi paylaşım sitesinden bi arkadas kendiisne cok tsk ederim beni bu illetten kurtardı adaşıma cok tskler.indola saç dökülme şampuanı böyle bişey yok ilk yıkamamda dökülme durdu gibi bişey.indola yogun onarıcı saç kremi bu müthiş krem saçımı kolayca actı sanki yıpranma yoktu saclarımda bc aci kurtrma kürü haftada bir uygulaım ve her uygulayışım saçlarımdaki yanıkları yok etti yne haftada bir indolanın saç onarım maskesii kullandım.saç uçlarma ise herkese pişman olmayacagı bişey indola kırık saç uçları krem 50 ml küçük bişey ama 2 ay yetti saç uçlarımda kestirmeden ne kırık kaldı ne baska bişey süper bi hale getirdi ve sclarım 5 cm uzadı sonuç yumuşacık parıl parıl parlayan hiç işlem görmemiş gibi ipek gibi açlarım var kırık yanma yıpranma hiç bişey kalmadı sacıma artık uzun bi süre boya sürmeyi düşünmüyorum.mutluluugmu paylaşmak istedim fiyatlar normalde biraz pahalı yarı fiyatına aldıgım bir yer var isteyen olursa severek yardımcı olurum

canım slm..
saçındaki kırık ve yanıklar için bi kürden bahsetmişin ama anlayamadım orayı ne kürü yaptın

mrb arkideşlerim.. aranıza yeni katıldım.. konu şu ki saçlarım berbat oldu.. yandı koptu vs.. :KK43: ben napcam ben ufffff :KK43::KK43::KK43:

Yıpranmış kırık saçlara kesin çözüm
öncelikle herkese merhaba son 4 senedir sürekli saçlarımda değişiklik yapıyorum siyahtan vzgecemiyorum ama her seferindede sıkılıyorum ve basa dönüyorum belime kadar olan saçlarıma defalarca siyahtan kıızldan acma işlemi yapıldı yandı yıprandı koptu en sonunda 2011 senesinde kulaklarıma kadar kestirmek zorunda kaldım ve sonuç aynı siyah saç ve 2 ere daha acma işlemi dedim ve saclarımı 1 sene ellememeye karar verdim.tabi olan güzel saclarma oldu ciddi bakım gerektiren taranmıycak hale gelen ynmış kopmuş saclarıma bakım yamaya basladım denemedigim sey kalmadı hc den basladım saymakla bitmez saclarım sidetli dökülmeye basladı .baska bi paylaşım sitesinden bi arkadas kendiisne cok tsk ederim beni bu illetten kurtardı adaşıma cok tskler.indola saç dökülme şampuanı böyle bişey yok ilk yıkamamda dökülme durdu gibi bişey.indola yogun onarıcı saç kremi bu müthiş krem saçımı kolayca actı sanki yıpranma yoktu saclarımda bc aci kurtrma kürü haftada bir uygulaım ve her uygulayışım saçlarımdaki yanıkları yok etti yne haftada bir indolanın saç onarım maskesii kullandım.saç uçlarma ise herkese pişman olmayacagı bişey indola kırık saç uçları krem 50 ml küçük bişey ama 2 ay yetti saç uçlarımda kestirmeden ne kırık kaldı ne baska bişey süper bi hale getirdi ve sclarım 5 cm uzadı sonuç yumuşacık parıl parıl parlayan hiç işlem görmemiş gibi ipek gibi açlarım var kırık yanma yıpranma hiç bişey kalmadı sacıma artık uzun bi süre boya sürmeyi düşünmüyorum.mutluluugmu paylaşmak istedim fiyatlar normalde biraz pahalı yarı fiyatına aldıgım bir yer var isteyen olursa severek yardımcı olurum

nereden aldığını öğrenebilirmiyim

değerli arkadaşlar..saç bakımı konusunda bir kaç senedir sorunlar yaşıyorum.her seferinde google da yanmış saç bakımı yazıp çıkan sonuçları uzun uzun okuyorum.kadınlar kulubunude bu vesileyle keşfettim ve yorumları hep okudum.sonunda kendimde artık üye olup deneyimlerimi sizlerle paylaşmak istedim.. saçlarımla çok oynuyorum..bir kaç kere açma işlemi gördü. ve beyazlarım olduğu için de devamlı boyuyorum.kıvırcık saçlarımın yapısı iyice bozuldu.lastik gibi uzayan yanmış saçlarım oldu.
öncelikle şunu söylemeliyim ki biz akıllanmıyoruz..iş işten geçmeden lütfen herkes gerekli önlemleri alsın.ben ne mi yapıyorum?
saçlarımı mecburen boyamaya devam ediyorum.ama düzleştirici maşa ve fönü tamamen bıraktım diyebilirim.saçlarımı düzenli bir şekilde topluyorum.
aşağıda yazacağım saç bakım yağını sizlerle paylaşmak istiyorum.

aktardan alacağınız yağları birbirbiriyle karıştırıyoruz.hazır karışımlardan almayın.onları da denedim.
çörekotu-çamterebentin-argan yağı-zeytin yağı-susam yağı-badem yağı
bunlar olmazsa olmaz yağlar.bunların yanına
yılan yağı-sarımsak yağı-menekşe yağı bunlarıda ekleyebilrisiniz.

bunların içine eczaneden bemix bepanthen-evigen ampül alıp 3*4 adet kırıyoruz.bunu saçınıza haftada en az 2 kere sürüp bekleyin 2 saat falan.

saç diplerine yedirin iyice..uçlara doğru sürün.

bunu yapmak tek başına yeterli değil unutmayın.saçlarınızı ısıdan uzak tutun.mümkünse bırakın kendi kurusun banyodan sonra.
ben çok faydasını gördüm bayanlar.saçlarım kıvırcıklığını kazandı..dökülmesi azaldı.
faydalar kişiden kişiye değişir ama unutmayın bu işlemin hiçbir zararını görmezsiniz..

deneyimlerimi sizinle paylaşmaya devam edicem.inşallah faydalanırsınız.

X