YOK MU YAHU İZMİR DE TAVSİYE EDECEĞİNİZ PLASTİK BİR CERRAHİİ :)

ilayda58

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2012
51
18
Arrkadaşlar herkese selamlar.... Tüp mide ameliyatlıyımmm ve ağustosta düğünüm var. Her genç kızın hayalidir o gelinliğin için de prenses gibi görünmek.. Ama şuan o gelinlikte sallanan bir pudingimmm benn. 45 Kilo verdikten sonra kollaaar memeleer bacaklaar yani kafam hariç maşallah heer yerim sarktı.. Ve işin kötüsü özel hastaneler çook pahalıı tek bir operasyona 15-20 bin istiyorlar.. Sizden ricam izmir de varsa bildiğiniz güvenilir devlet ya da üniversite hastanesinde plastik cerrahi yazabilirmisiniz? Aranız da bütün sarkmalarını ameliyat ile düzelttiren var mı? Ben meme dikleştirme ve büyütme + kol gerdirme + bacak gerdirme + karın gerdirme yaptırmak istiyorum... 25 yaşındayım ve artık çok rahatsız oluyorum bu vucüttan.. Lütfen ama lütfen yorum yazın dört gözle bekliyor olucam.. <3

Bende arastırıyorum ilayda meme protezı dusunuyoeum devlet yada 10.12 bine kadar yapıcak bir doktor irtibatta olalım iyi bir doktor bulursak paylasalım olurmu

Kizlar,benim arkadasimda tüp mide ameliyatindan sonra cok kilo vermisti.Aydin Üniversite Hastanesinde oldu ve cok memnun.Ben 4 yil önce Izmirde Dr.Seyhanda gögüslerimi yaptirmistim ve hic memnun kalmadim.

Kizlar,benim arkadasimda tüp mide ameliyatindan sonra cok kilo vermisti.Aydin Üniversite Hastanesinde oldu ve cok memnun.Ben 4 yil önce Izmirde Dr.Seyhanda gögüslerimi yaptirmistim ve hic memnun kalmadim.

Dr.ismini öğrenebilirmisiniz? Bende gidicem aydın üniversitesi Hastanesi'ne .. orda tavsiye edilen Dr Ender ceylan

İzmirde de Osman tan çok iyi bir doktor her konuda çok başarılı

İzmirde meme büyütme alanında prof dr ahmet seyhan ı mı önerirsiniz op dr cenk tokat ı mı yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

X