Çorbalar Yöresel Çorba Tarifleri I

En başarılı bulduğunuz "Yöresel Çorba Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    569
  • Anket Kapalı .
Odur canım 19-20 hafta gibi başlıyor ama kız bebek biraz daha geçikebiliyor :KK45:
Bu yazıyı tesadüfen okudum 20 haftama girdim iki gün pıt pıt gaz mi o mu hissettim ama dünden beri tık yok doktora mi gitmeliyim bilemedim kız bebek bekliyorum bende

Bu yazıyı tesadüfen okudum 20 haftama girdim iki gün pıt pıt gaz mi o mu hissettim ama dünden beri tık yok doktora mi gitmeliyim bilemedim kız bebek bekliyorum bende
Hareket için erken olabilir canım🤗Bu kişiden kişiye değişir.
Sırt üstü yatıp denedin mi😊
Hemen panik olma bu aylarda normal,🤗
Ama rahatlamak istersen doktoruna görünebilirsin.

Hareket için erken olabilir canım🤗Bu kişiden kişiye değişir.
Sırt üstü yatıp denedin mi😊
Hemen panik olma bu aylarda normal,🤗
Ama rahatlamak istersen doktoruna görünebilirsin.
Dünden bu yana sırt üstü yan her türlü denedim tık yok eşime doktora götür demek istemiyorum herşey normaldir diyor 13 Kasım'da ayrıntılı var inşallah dediğiniz gibidir yazdığınız için çok teşekkür ederim

Dünden bu yana sırt üstü yan her türlü denedim tık yok eşime doktora götür demek istemiyorum herşey normaldir diyor 13 Kasım'da ayrıntılı var inşallah dediğiniz gibidir yazdığınız için çok teşekkür ederim
Gönlünüzü ferah tutun bir problem yoktur🥰Bir şey kalmamış zaten😊

Gönlünüzü ferah tutun bir problem yoktur🥰Bir şey kalmamış zaten😊
Cok teşekkür ederim sabah moral dolu yazınız içimi okşadı sanırım
az daha uzanayim dedim uyumus kalmışım 9 gibi tekmesini duyurdu kızım acıktım dedi heralde..
Hamile birinin gönlünü aldınız kimsiniz bilmiyorum ama dua edeceğim size sabah içim çok darlanmisti kafaya takmıştım

Cok teşekkür ederim sabah moral dolu yazınız içimi okşadı sanırım
az daha uzanayim dedim uyumus kalmışım 9 gibi tekmesini duyurdu kızım acıktım dedi heralde..
Hamile birinin gönlünü aldınız kimsiniz bilmiyorum ama dua edeceğim size sabah içim çok darlanmisti kafaya takmıştım
Çok sevindim canım ❤️🥰
Allah razı olsun😍Benimde duaya ihtiyacım var🌹
Ne zaman istersen bana yazabilirsin canım🥰❤️

X