Yorgan ve yastık önerisi almaya ihtiyacım var

tugucege

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2016
5
1
34
Merhaba :)) ceyiz alışverişinde sıra yorgan ve yastıga geldi. Marka olarak taç ya da linens düşünsem de ürün çeşidine karar veremedim. Bambu 2 tane yastık aldim linensten ama yorgan ne olmalı sizce (bambu,mikrojel,tencel vb.) ve misafir icin ne cesit birsey tercih etmeliyim , 2 çift 2 tek yorganım olsa yeter mi :)) şimdiden teşekkür ediyorum :)))

Merhaba :)) ceyiz alışverişinde sıra yorgan ve yastıga geldi. Marka olarak taç ya da linens düşünsem de ürün çeşidine karar veremedim. Bambu 2 tane yastık aldim linensten ama yorgan ne olmalı sizce (bambu,mikrojel,tencel vb.) ve misafir icin ne cesit birsey tercih etmeliyim , 2 çift 2 tek yorganım olsa yeter mi :)) şimdiden teşekkür ediyorum :)))

Ben yataştan 3 adet yastık ve 2 adet yorgan aldım, nişanlıma yastık düşünmedim beğenirse kullanır beğenmezse alır diye fazla almak istemedim. 4 adet misafir yastığım var. Yorganlar içime sindi, linensteki fiyatlar ile alakası yok 14 temmuza kadar bak değerlendir derim.

Ben yataştan 3 adet yastık ve 2 adet yorgan aldım, nişanlıma yastık düşünmedim beğenirse kullanır beğenmezse alır diye fazla almak istemedim. 4 adet misafir yastığım var. Yorganlar içime sindi, linensteki fiyatlar ile alakası yok 14 temmuza kadar bak değerlendir derim.
Esile09 cok teşekkür ederim :)) kaliteleri nasil ben arastirdim ama pek bi fikir elde edemedim markalar ve urun icerikleri ile ilgili :KK43:( sen yun pamuk mikrojrl hangisini tercih ettin

Esile09 cok teşekkür ederim :)) kaliteleri nasil ben arastirdim ama pek bi fikir elde edemedim markalar ve urun icerikleri ile ilgili :KK43:( sen yun pamuk mikrojrl hangisini tercih ettin

Kalite benim içime sindi, 2 adet çift kşilik yorgan 3 adet yastık aldım.
Dacron® Hollofil® Allerban® ve
Dacron® Microfiber 4 Mevsim 300 gr aldığım yorganlar
Dr.Night Visco
Dacron® Climarelle® - 580 gr ve
Dacron® Suprelle Memory yastıklarım.
Daha önce madam coco indirimlerinden çift kişilik yorgan almıştım, microfiberdi
Birde english home tek kişiliğim var.
2 adet taç microfiber yastığım ve 3 adet markasını unuttuğum yastığım var.
Şu an için almayı düşünmüyorum, nişanlım yataştan aldıklarımı beğenmezse ona yastık alırız bitti gitti.
Linensteki fiyatlar çok uçuk ben açıkcası o kadar parayı vermek istemedim çünkü çift kişilik yorgan kullanmaya başladıktan sonra değiştirebilme lüksüm olsun istedim. Kalın veya ince gelme ihtimali var.

Ben yorganların dokumasının pamuk olmasına dikkat ettim. Makinede yıkanabiliyorlar. Yastıkları orta sert tercih ettim, biri bir tarafı serin diğer tarafı sıcak tutuyormuş
Boynumda sorun var visco yastığı boyun kısmı visco diğer kısmı elyaf
Diğeride sabah kalkınca akşama kadar şekli bozulmayan elyaf, visco özelliği var.
Yün istemedim, kayınvalidem pamuk yaptırmış, yumuşak hafif ve daha kullanışlı geldi.

Ben yorganların dokumasının pamuk olmasına dikkat ettim. Makinede yıkanabiliyorlar. Yastıkları orta sert tercih ettim, biri bir tarafı serin diğer tarafı sıcak tutuyormuş
Boynumda sorun var visco yastığı boyun kısmı visco diğer kısmı elyaf
Diğeride sabah kalkınca akşama kadar şekli bozulmayan elyaf, visco özelliği var.
Yün istemedim, kayınvalidem pamuk yaptırmış, yumuşak hafif ve daha kullanışlı geldi.
Kesinlikle linens çok pahalıydı ben 2 tane bambu yastik aldim tanesi 70 liraydi. Yorgan daha onemli sanirim benim de tercihim pamuktan yana olucak dedikleriniz mantikli :)) cok tesekkur ederim cvp verdiginiz icin :)) iyi gunler ve mutluluklar diliyorum :)))

Kesinlikle linens çok pahalıydı ben 2 tane bambu yastik aldim tanesi 70 liraydi. Yorgan daha onemli sanirim benim de tercihim pamuktan yana olucak dedikleriniz mantikli :)) cok tesekkur ederim cvp verdiginiz icin :)) iyi gunler ve mutluluklar diliyorum :)))

Ben baktım onlara beğenmedim, indirim yapmışlardı.
Aldığım yastıkların biri 88 tl ama çok içime sindi.
Yorganlar 150 ve 180 TL
Diğer yastıklar 50 - 60 Tl civarıda

bende öneri alabilirmıyım taç mı englısh homedan mı yada yatasmı karar vermeedım.yoksa yorgancıda gıdıp dıktırsekmı mıkrofıber alıcam sılıkon ıstemıyorum toplanıyor bır sure sonra.

Tatlım kesinlikle taç dan şaşma valla dua edersin bana yıllarca kullanan da taş gibi hiç bir şey olmuyor ben de set aldım Karaca'nın icinde yorgan ve yastık vardı ama fazla kullanabileceğimi sanmıyorum taç dan kesinlikle bende alacağım

.. bambu serisinin yastğı yorganı çok güzel tavsiye ederim yıkanınca bozulmuyor kızıma da aldım hatta şu an indirim var oraya bakabilrsin

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de araştırmaya başladım ama kafam karıştı iyice 😅 bambu yorgan ama dışı polyester kumaş mesela, dış kumaşı nasıl olmalı? Baktım yıkanamıyor pamuk yorganlar da. Microfiberler nasıl? Hafif bir şeyler istiyorum ama karar veremedim ne alacağıma. 😅

İhtiyacı olan Duvettadan alabilir .Arkadaşımın bebeğine yorgan yastık almıştık .Çok begenince kendimize aldık .Bizden sonra hem annem hem iki arkadaşim aldı .Herkes çok memnun .Fiyatı da performansına göre uygun .

X