yorgan yıkayabileceğim büyüklükte çamaşır makinası tavsiyesi

kediseverkadin

SessizZuzu
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2020
2.120
3.046
Bu makinede 30 dk veya 40 dklık program var mı acaba?
Evet günlük yıkaması var 28 dklık. Genelde zaten onu kullanıyorum. Sesi de hiç yok. Çalışıp çalışmadığını bile anlamıyorsunuz

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-10-2021

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 221 gün kaldı.

Bebeğinizin boyu yaklaşık olarak 13-17mm civarında. Vücudunuz hamilelik boyunca daha fazla kan üretmeye başlar. Vücudunuz kendi kan ihtiyacını bozmadan emriyonik bebek ve gebelik destek yapıları (plasenta gibi) için kan dolaşımını rahatlıkla sağlayabilir. Anneler giysileriniz muhtemelen size dar gelmeye başladı. Yeni giysiler almaya başlayabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

kediseverkadin

SessizZuzu
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2020
2.120
3.046
Bu makinede 30 dk veya 40 dklık program var mı acaba?
Yün yorgan da yıkıyorum. Hiç uğraşamam içini aç yünü havalandı ayrı yıka kurut tekrar dik filan. Atıyorum bembeyaz çıkıyor. Odaya çamaşır telinin üstüne de açıyorum 3 günde kuruyor

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-10-2021

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 221 gün kaldı.

Bebeğinizin boyu yaklaşık olarak 13-17mm civarında. Vücudunuz hamilelik boyunca daha fazla kan üretmeye başlar. Vücudunuz kendi kan ihtiyacını bozmadan emriyonik bebek ve gebelik destek yapıları (plasenta gibi) için kan dolaşımını rahatlıkla sağlayabilir. Anneler giysileriniz muhtemelen size dar gelmeye başladı. Yeni giysiler almaya başlayabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

sevdaruzgari

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2020
109
76
34
benm çamaşır makinem borsch 9kglık size tavsiyem 9kg almanız yrgan yıkıyabiliyorum . o özelliği var aksam modelini öğrenir yazarım size.. yorgandan kastım yun yorgan değil yalnız..

Emma3

❤️ tevekkül 💙
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2013
3.188
5.291
37

Audrey Hepburn

Allah'ım bizi cahil ve görgüsüzlerden koru.
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2013
2.581
2.629
Siemens 9 kg lik çamaşır makinem ama çift kişilik elyaf yorganım öyle kolay sığmıyor baya savaşıyorum içine girmesi için :KK48:
Geçen yıkadığımda mesela katlı kalan bazı yerler hiç ıslanmamıș bile şaşırdım yani.

Markadan markaya değişiyor sanırsam iç kazan büyüklüğü annemin LG nin 9 kg i benimkinden baya büyük iç hacmi mesela
Yorgan yıkarken sıktırıyor musunuz yoksa sulu cikarip asiyor musunuz

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 57 Kg. ile 77 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 176 cm. Başlangıç Kilom :86 Kg. Şimdiki Kilom :81 Kg.

sweetgirlcandy

Popüler Üye
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
2 Ağustos 2013
4.267
7.968

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 52 Kg. ile 69 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 167 cm. Başlangıç Kilom :76 Kg. Şimdiki Kilom :72 Kg.

FalanFesmekan

Gittiğim yol yol değil de,manzarasini seviyorum..
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2020
311
581
Merhabalar, en azından tek kişilik yorgan yıkayabileceğim büyüklükte bir çamaşır makinası almak istiyorum. 7 kiloluk Arçelik yada Samsung çamaşır makinalarında yorgan yıkayabilir miyim yoksa daha büyük bir şey mi almam gerekir?
Islak agırlıkta düsün 10kg al derim
Zira ben bile yikanirim 10 kg da😁