Çamaşır ve Kurutma Makineleri yorgan yıkayabileceğim büyüklükte çamaşır makinası tavsiyesi

Siemens 9 kg lik çamaşır makinem ama çift kişilik elyaf yorganım öyle kolay sığmıyor baya savaşıyorum içine girmesi için :KK48:
Geçen yıkadığımda mesela katlı kalan bazı yerler hiç ıslanmamıș bile şaşırdım yani.

Markadan markaya değişiyor sanırsam iç kazan büyüklüğü annemin LG nin 9 kg i benimkinden baya büyük iç hacmi mesela

Sansung eco bubble 9 kilo çift kişilik kalın yorgan yıkıyorum. Ağzı baya geniş makinenin daha kolay sığıyor.

Merhabalar, en azından tek kişilik yorgan yıkayabileceğim büyüklükte bir çamaşır makinası almak istiyorum. 7 kiloluk Arçelik yada Samsung çamaşır makinalarında yorgan yıkayabilir miyim yoksa daha büyük bir şey mi almam gerekir?
7 kiloluk arçelikte çift kişilik silikon yorganı yıkıyorum. Tek kişilik kalın battaniyede yıkadım. Sorun olmuyor.

Bu makinede 30 dk veya 40 dklık program var mı acaba?
Yün yorgan da yıkıyorum. Hiç uğraşamam içini aç yünü havalandı ayrı yıka kurut tekrar dik filan. Atıyorum bembeyaz çıkıyor. Odaya çamaşır telinin üstüne de açıyorum 3 günde kuruyor

benm çamaşır makinem borsch 9kglık size tavsiyem 9kg almanız yrgan yıkıyabiliyorum . o özelliği var aksam modelini öğrenir yazarım size.. yorgandan kastım yun yorgan değil yalnız..

Siemens 9 kg lik çamaşır makinem ama çift kişilik elyaf yorganım öyle kolay sığmıyor baya savaşıyorum içine girmesi için :KK48:
Geçen yıkadığımda mesela katlı kalan bazı yerler hiç ıslanmamıș bile şaşırdım yani.

Markadan markaya değişiyor sanırsam iç kazan büyüklüğü annemin LG nin 9 kg i benimkinden baya büyük iç hacmi mesela
Yorgan yıkarken sıktırıyor musunuz yoksa sulu cikarip asiyor musunuz

Merhabalar, en azından tek kişilik yorgan yıkayabileceğim büyüklükte bir çamaşır makinası almak istiyorum. 7 kiloluk Arçelik yada Samsung çamaşır makinalarında yorgan yıkayabilir miyim yoksa daha büyük bir şey mi almam gerekir?
Islak agırlıkta düsün 10kg al derim
Zira ben bile yikanirim 10 kg da😁

X