yorgunum artik dayanacak gucum kalmadi

konu sahibi gelince özelden konuşayım onunla bir :)

başka bir konuda polemiğe girmişti :)
[/QUOTE polemik degilde dusumcemi soyledim diye herkes bir yandan yazdi meger yasakmis onu bamlandiktan sonra anladim 😅

Evet yaşadığı şehirde Letgo’dan alıp ulaştırdım. Siz de hayırseverseniz Letgo’dan dikiş makinesi ulaştırabilirsiniz. Gördüğünüz gibi son mesaja kimse cevap yazmadı.
Yeni yasagum kalkti ayrica cok tesekkur ederim hakkinizi odeyemem size dedigim gibi ilk acilisi saglik ocagina giderek yaptik sonra doktora da gittik cok sagolun bu arada gecmis olsun tekrardan

Ben konunun devamını yeni okudum. Eşiniz çalışmıyorsa nasıl geçiniyorsunuz?

Bir de yardımcı olmak isteyenler için yazayım. Ben bebek arabası ulaştırdım. Başka bir hayırsever de dikiş makinesi ulaştırsın, bayan kendi harçlığını çıkarır en azından.

özellikle konuya yazanları etiketliyorum @Pinkflambe

@ceycey0406
@Katipsondanbir
@Posedion
@kelbeksii
@Cemos9406
@siyahvebeyaz
@berlin8982
Cok karmasik 've uzun mesele inaninki onceki konularima bakarsaniz ne demek ustedigimi anlarsiniz soyle esimin koyde anasi babasi var ve tarlasi (Ama annesi pay herkese esit dusecek birsey beklemeyin kocan calissin bir gidim bile vermem demist..
Sonra bana iftira atti olayli bir sekilde bosanacaktim esim bizi sehirdeki evlerine getirdi calisacakti guya ama hala gidiyor tarla islerini goruyor arada 3 bes birsey verse anasi gelir sadece ve sadece mutfak ihtiyaclarini alir eksik veya fazla baska birseye para kalmaz zaten kisacasi 5 gun koyde 1 gun yanimda evlilik yok yani)
Bende simdi bosanirsam bebegimle gun gibi ortada kalacamiz malum ha kalmadik ama benim icin duzenli bir is sart gerci suan bebegim hasta bunu atlatalim ondan sonra orasina geliriz insallah sinava girecem az kaldi Ana ondan once soyle dusundum evden yapabilecegim bir is var oda butik gibi birsey yani dikim yapip sosyal medyada satisini yapabilirim ve en azindan bir isim olur be ondan sonra ayrilirim en azundan ufak bir birikimim olur duzenimi kurnaya...

Hirsiz...
Cabalamaktan vazgeçme, bu hırsızdan kurtulmak icin daha cok cabala. Yolun acik olsun😔

Hirsiz...
Cabalamaktan vazgeçme, bu hırsızdan kurtulmak icin daha cok cabala. Yolun acik olsun😔
Keske sadece hirsiz olsa..
Anlatamadigim o kadar cok sey varki bu en basiti..
Bazilari demis ailen bakamazmi bebege bir halt yemissin birde bosanip bizi rezil etme diyorlar.. hatta esime gerekirse telefonu al elinden sacindan tut koye ananin yanina gotue diyen ikiyuzlu bir uvey annem var...

Keske sadece hirsiz olsa..
Anlatamadigim o kadar cok sey varki bu en basiti..
Bazilari demis ailen bakamazmi bebege bir halt yemissin birde bosanip bizi rezil etme diyorlar.. hatta esime gerekirse telefonu al elinden sacindan tut koye ananin yanina gotue diyen ikiyuzlu bir uvey annem var...
Hayatta sanssiz olanlardansin hem aile hem es bakimindan inan uzuldum..
Cocugun icin hayata tutun ve elinden geleni yap
Intihari sakin dusunme
İnanıyorum ki guzel gunlerin olacak evladinla. Dualarım seninle...

Hayatta sanssiz olanlardansin hem aile hem es bakimindan inan uzuldum..
Cocugun icin hayata tutun ve elinden geleni yap
Intihari sakin dusunme
İnanıyorum ki guzel gunlerin olacak evladinla. Dualarım seninle...
Suan da yavrumun sagligiyla sinaniyorum tek istegim cocugum su hastaligi atlatsin ondan sonrasi bir sekilde gelir cok sagolun 🙂

Merhaba hanimlar hic iyi degilim gerci iyi olup olmamam kimsenin umrunda degil cok yorgunum cok kizginim kendime olanlara beni bu hayata mejbur birakanlara artik dayanacak gucum kalmadi ben cabalarken hep birsey olmasindan bir engel cikmasindan yoruldum anneannem vefat etti Ben cenazesine dahi gidemedim esim olacak adam otobus parasi bile vermekten acizdi yada isine gelmiyordu iste 1 hafta gecti vefatinin ustunden teyzem anneannemin bana iletmesi icin 300 lira verdigini soylemis olmeden once bana gonderdi o parayi sakladim bebegime bebek arabasi alirim dedim 2 . El de olsa sonradan dusundum de gunduzleri bebegimle ilgileniyorum vaktim var geceleri de universite sinavina calsiyorum diye, zamaninda dikis kursuna gitmistim. bu parayla bir dikis makinesi alip ufak bir butik acabilirim dedim simdi bazilari diyecek zaten sinava calisiyorsun ne gerek var birde bebegin var ama sinava calismak benim ihtiyacim olan seyleri karsilamiyor yada calisip ne ihtiyacin var bebegimiz ixin ne lazim diyen sorumluluk sahibi bir ese de sahip degilim sorumsuz tembel bir eş benimkisi ...
Artik kimselere muhtac olmam , bebegime bebek arabasi almaya param olur kendimi gectim temel ihtiyaclarimi karsilamaya param olur eger terzilik yaparsam diye heveslendim iste hemen letgodan buldum kotu Ama isimi gorur dedim adam gel al yoksa baskasina veririm dedi esim olacak adam bebek hasta disarda yagmur var ver ben gidip alirim dedi guvendim ve verdim yola cikti biraz once aradim 1 saat oldu nerdesin diye sordum heyecanla bendeki salaklik iste soyledigi su oldu karicim senin icin disin bir hemen kaniyorsun cok safsin ben gec gelirim dedi telefonu kapatti Ben ise ilk once bir yikildim cunku elimde avucumda olan param gitti ve sinirle aglamaya basladim aradim agzima geleni saydim kapattim telefonu ve suan agliyorum hala ...
bazen bunlari hakedecek naptim diye dusunuyorum neden annem yok neden kimse bana sahip cikmiyor neden boyle bir esim var neden bosansam elimde bir hicle ortada kalacak olan benim guya ilk once calisacaktim sinava sirf kazanip kimseye muhtac olmadan bosanip ayaklarimin ustunde durup cocugumu annesiz buyutmemek icin ama bu surecte neden baskalarina muhtac oluyorum neden bebegime bir bebek arabasi ,ustune basina birsey alamiyorum diyerek heveslendim ama hayal kirikligiyla oturdum yine ...
bazen intihar etmeyi dusunmuyor degilim ama tek yasam sebebim icin vazgeciyorum bu gunler de gececek sabret diyorum kendime sabret
(Kusura bakmayin uzun oldu icimi doktum )
hos gorun .

X