Yorumlarınızı Beklıorumm..

Denisee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
130
0
sızce cıktıgınızın ılk gunu bulusmanızda cıftler arasndakı yakınlık ne kadar olmalıdırr...???

ıki arkadaş gibi tensel mesafe az olmalıdır...bakışmakla gülüşmekle yetinirim ..karşı taraf daha fazlasını umuyorsa da güle güle derim..
ben de böyle şeyler zaman alır pat diye başlayan seyler pat diye biter..

sadece sohbet,bakışma,gülüşme vs vs. diyorum bende..ılk gün bana göre böyle olmalıdır.Ama benim gibi düşünmeyenleri bilemem herkesin kendi hayatı...

sadece sohbet,bakışma,gülüşme vs vs. diyorum bende..İlk gün bana göre böyle olmalıdır.Ama benim gibi düşünmeyenleri bilemem herkesin kendi hayatı...

yakınlık mı kaydirigubbakcemile
mesafe olmalıdır.... hemde bayağı biCADIARZU

bana gore hem fızıksel hemde duygusal anlamda mesafe olmalıdır..kesınlıkle..
helekı bu ılk bulusma ıse tanımadgn bırısı ıle ne denlı bı yakınlıgın olabılırkı!..
uzun suredır tanıdıgn bırıdır ve aşk baslamı ıse ozaman baska olur tabıkıde..
ama ılk kez cıkdgn ve tanıdıgn bırı ıle mesafe olmalı..

:asigim: ilk buluşmamızda biz sadece sohbet edip birbirimizi tanıdık ikinci buluşmada el ele tutuştuk... ilk buluşmada insan karsısındakini tanımaya çalışmalı bence.. ama ben ilk buluşmada bile sarılmak istemiştim çok fenayım di mii opuyorumnanaktan

bende pat diye yakınlaşmaya karşıyım...gün geçtikçe yavaş yavaş daha gizemli olur :eek:

hımmm şimdi ben kötü kız olaraktan ilk buluşmada yaptıklarımı söylesem garip olacak...
biz bir arkadaşım arayıcılığı ile tanıştık telefonda bir süre konuştuk nette görmüştüm ilk olarak ilk buluşmada normal iki arkadaş gibi oturduk muhabbet ettik, sonra bulunduğumuz mekandan çıktık, istiklal caddesinde yağmurda yürüyoruz ellerini tutmamak bence o anın büyüsüne yakışmazdı bende tuttum... zaten üşüyordum ellerinin sıcaklığı iyi geldi... sonra yemek yedik falan vapura binmek istedim ben ve beşiktaş üsküdar vapuruna bindik, insanların kokusuna karşı bir takıntım vardır, kokusu bana yabancı gelen biriyle hayatta arkadaş bile olamam. bu size garip gelebilir belki ama ben başımı dayadım ilerde kesinlikle aşık olacağımı bildiğim ve bence güven kokan adamın omzuna seyreyledim istanbul boğazını...

insan heryerde içinden geleni yapmalı...

@zenim sana katiliyorum, icinden o an ne geliyorsa o olmali, yok agirdan satma ayaklarini hic sevmem, ister 10 gün elini degemez bana, istersemde ilk bulusmada dudaklarina yapisirim.

@zenim sana katiliyorum, icinden o an ne geliyorsa o olmali, yok agirdan satma ayaklarini hic sevmem, ister 10 gün elini degemez bana, istersemde ilk bulusmada dudaklarina yapisirim.

:) seninle aynı fikirdeyim, hele o ağırdan satma tripleri yok mu hemcinslerimin gıcık oluyorum :))

bence cok fazla olmamalı ki olmazda zaten cunku insan henuz yeni tanıstıgı biriyle hemen yakınlasamaz heyecan olur onu çözmeye calısır elini ayagını nereye koyucanı pek bilemes o gunden zaten pek bişe anlayamassın konusarak birbirini tanıyamaya calısarak gecer diye düşünüorum ben

bence hiç fiziksel olarak temas olmamalı bana çıktığımız ilk günü sevgilim elimi bile tutsa sevmem yani direk ayrılma nedenidir benim için ama tabi herkesin görüşüne saygım var bu konuda buyrunnnnnnnnn

hımmm şimdi ben kötü kız olaraktan ilk buluşmada yaptıklarımı söylesem garip olacak...
biz bir arkadaşım arayıcılığı ile tanıştık telefonda bir süre konuştuk nette görmüştüm ilk olarak ilk buluşmada normal iki arkadaş gibi oturduk muhabbet ettik, sonra bulunduğumuz mekandan çıktık, istiklal caddesinde yağmurda yürüyoruz ellerini tutmamak bence o anın büyüsüne yakışmazdı bende tuttum... zaten üşüyordum ellerinin sıcaklığı iyi geldi... sonra yemek yedik falan vapura binmek istedim ben ve beşiktaş üsküdar vapuruna bindik, insanların kokusuna karşı bir takıntım vardır, kokusu bana yabancı gelen biriyle hayatta arkadaş bile olamam. bu size garip gelebilir belki ama ben başımı dayadım ilerde kesinlikle aşık olacağımı bildiğim ve bence güven kokan adamın omzuna seyreyledim istanbul boğazını...

insan heryerde içinden geleni yapmalı...

gerçekten çok romantik olmuş sizinkisi..ama bende güven problemi var işte hemen kötü düşünüyorum nedense CADIARZU

bence fiziksel bi yakınlıga gerek yok ilk günden yangından mal mı kaçırıyosunuz.bence erkeklerde bayanların bu konuda biraz mesafeli olmasından yana eğer öyle dawranmazsak bi derece gözlerinden düştügümüze inanıyorum çünkü bu tüt şeyler kişiliğini yansıtır insanın

X