Yorumlarınızı bekliyorum...

Denisee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
130
0
bıryle yeni çıkmaya başladım yanımdaykenn bana cok ılgı gosterıosaa gerektıınden fazla ama ayrıldıımzda msnden konusrken daha sguk bazen hıc yazmıo buqun kalktıında bı gunaydın bıle yazmadı msnden ancak 1-2 saat snra ben yazdm bı resmı vardı onu yollamak ıcın yanıma geldıınde bu rahatsıslıımı anlattıgımda ona cok ınce ayrıntılara takılıosun boşver dıo ne yapmalıym anlamadı az once yanmdaydı cok gusel gectı smdı eve gttıgınde yıne aynısının olmsndan suphelıyım yardmcı olrsanz sevınırmmirmirmirmir

yeniyken mi böle :S
ilk yıllarda genelde böle olmaz cnm...dolu dolu geçer yani...
hep öle olsa keşke ama erkekler işte...

bu arada her iki konunda da aynı başlığı kullanmışsın :eek:lmaz:
konu açtıysan zaten yorum bekliyosundur yani :1closedeyes:

ben hiç bişe anlamadım senden...

başka konu da da 8 ay önce ayrıldıgın sevgilinden bahsetmişsin...

gidip araştırmadım tesadüfen gördüm...

neden msn de devamlı konusma durumundasıznı kı bırakında yan yana gelınce anlatıcak bısılerınız olsun her ıstedgnde sıze ulasamasın sızı merak etsın..ve ılıskının basında bu sekılde ıse temelı saglam olmayan bı ılıskıdır bu..veya sevgılınızın tarzı buda olabılır ozaman sızde takılmayın ayrıntılara..

internettemi sadece böle oluyo yoksa telefonla falan konusrkendemi böle eger sürekli böleyse ve yani daha yeni tanıstınızda böleyse o zaman bence sorun acıkcasıı....

bebeğim daha küçüksün sanırım,bu yaştaki erkek modelleri genelde böle olur,sende yanındayken güzel vakit geçirmeye bak,kafanı yorma değişmez:nazar:

hımm.. bana tuhaf geldi nerde olursa olsun ilgilenmesi gerekir sonucta yeni heyecan vardır bundada bir hayır hadi bakalım

X