Tüp Bebek Merkezleri Yüksek 23 fsh ile hamilelik

Testere dişli aslan pençesi ve hayit tohumuyla 72 olanı 4 dusurdum 25 olanıda aynı ama bide ilaç kullanmıştım onda
Hayit kullandım ama testere dişli aslan pençesini denemedim hiç doktor pek umutlu konuşmuyor artık 1 senedir tedavi görüyorum

Hayit kullandım ama testere dişli aslan pençesini denemedim hiç doktor pek umutlu konuşmuyor artık 1 senedir tedavi görüyorum
Bana da öyleydi zamanında hatta normal hamile kalınca şaşırdı neler neler demediler evlatlikmi al yumurta donasyonumu yaptır neler neler ama herşeye rağmen umudum hep vardı ha kayıp ettim bebeklerimi ama onun sebepleri başka cıktı en son gecen ay fsh 13 cikmisti hatta şuan gunum gecti 3 gün geçtiğinde kan verdim çıkmamıştı bugün 5 gün oldu geç yumurtladım ondan ya geç adet olacam ya geç döllenme oluyo

Fsh için ilacın adı nedir acaba benimde yuksek
Canım bana verdikleri ilaç Cyclo-Progynova isimli bir ilaçtı ve düştü fsh değerim ama bunun yanında ben 2 ay önce testere dişli aslan pençesi sabah kahvaltıdan 2 saat sonra çay yapıp içtim hatta çok ve düzenli de değil canım istedikçe içtim ilaçsız bu çaylada düştü.

23 çıktı En son baktırdığımda amh de düşük 40 yaşındayım
benim de genelde fsh yuksek çıkıyordu en son 5-6 ay önce sana yazdığım ilacı kullanarak düşürmüştüm canım ama biz her ay kontrol ve tedavi için hastaneye gidiyoruz. geçen ay yine regl olunca memorial a gittim önce muayene sonrasında testler yapılıyor. test için kan verdim ve fsh bayağı düşük çıktı . ben geçen ay fsh duşurmek için aslında hormon dengeleyici olduğunu söyluyor saraçoğlu yani düşükse yükseltiyor yuksekse düşürüyor ara ara canım istedikçe yani ortalama ayda 5 yada 6 kez aslan pençesi çayı içtim ve geçen ay düşük çıktı ama bu sefer tek yumurta çıktı onun için yapılmadı bu ay tekrar başlıcaz. inşallah canım sana da faydası olur

benim de genelde fsh yuksek çıkıyordu en son 5-6 ay önce sana yazdığım ilacı kullanarak düşürmüştüm canım ama biz her ay kontrol ve tedavi için hastaneye gidiyoruz. geçen ay yine regl olunca memorial a gittim önce muayene sonrasında testler yapılıyor. test için kan verdim ve fsh bayağı düşük çıktı . ben geçen ay fsh duşurmek için aslında hormon dengeleyici olduğunu söyluyor saraçoğlu yani düşükse yükseltiyor yuksekse düşürüyor ara ara canım istedikçe yani ortalama ayda 5 yada 6 kez aslan pençesi çayı içtim ve geçen ay düşük çıktı ama bu sefer tek yumurta çıktı onun için yapılmadı bu ay tekrar başlıcaz. inşallah canım sana da faydası olur
teşekkür ederim canım benimde tek yumurta oluşuyordu doktor 5-6 ay yapmadı bende artık tek olsa transfer yapalım dedim ve yumurtam iyi çıktı transfer oldum ve 8 haftalıkken bebeiğim gelişmedi ve kürtaj oldum tek yumurta diye yapmak istemzlerse bence sende şansını dene herşeyin hayırlısı

Merhaba fsh icin hangi ilaci kullandiniz acaba
cyclo-Progynova isimli bir ilaç kullandım bir sonraki ay fsh değerlerim düştü ama bu sefer yumurta kalitesi düştü yani 2 ay zaman kaybettim canım sırf fsh değerim yuzunden. bu arada doktoruna sormadan sakın ilaç kullanma bana verdiler ama sana zararı olabilir emin olmak için sormak lazım

cyclo-Progynova isimli bir ilaç kullandım bir sonraki ay fsh değerlerim düştü ama bu sefer yumurta kalitesi düştü yani 2 ay zaman kaybettim canım sırf fsh değerim yuzunden. bu arada doktoruna sormadan sakın ilaç kullanma bana verdiler ama sana zararı olabilir emin olmak için sormak lazım
Tamam canim cok saol ...cok yipratici bir surec cok uzuluyorum ...😔

Canım kullandığın çayların ölçüsünü ve kullandığın süreyi yazabilirmisin lütfen benim amh düşük fsh yüksek
12 gun ilk sabah aksam kullandım 1 su bardağına 8 9 hayat tohumu bir tutam testere disli aslan pençesi otu önce suyu kaynattim içine bitkileri attım 2 3 dakika kaynattim süzüp ilik içtim ama sen yine doktora danis canim belki ters etki yapabilir alerjin olabilir

X