YULAF EZMESİ DENEYİMLERİNİZ..

EceCigdem

Kalbimin prensine bir prenses..
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2014
3.455
3.925
29
Yulaf ezmesi diyeti yapanlarin deneeyim ve yardimlarina ihtiyacim var.
Kizlar 21 yasindayim ve bir bucuuk yasinda oglum var. Dogumdann sonra aldigim kilolari verdim ama tekrar aldim ayni kilolari. Kıs ayi oldugu icin cocukla beraber disari cikamiyoru. Yasadigim yer sebebiyle diyet uzmani spor yeri falan da yok. Butun gun evdeyim. Resmen bunalima girdim yiyip duruyorum ve yulaf ezmesi diyetine baslamaya karar verdim. Yardimci olursaniz sevinirim nasil birliste hazirlayabilirim kendime ?? Benimle ayni sorunu paylasanlaar varsa gelin beraber baslayalim. Basarilarimizla birbirimizi hirslandiralim...

Sadece belirli kisilerle konusup onlaraa yorum yapiyosunuz. Niye kimse ilgilennmiyo ya

Durumunu okuyunca konularına bakayım dedima ama malesef yardımcı olabileceğim bir konu değil
Umarım dileğini başarabilirsin ve yardımcı olabilecek arkadaşlar çıkar

Ya cnm benum kilo problemim yok. bilakis bi kac kilo almak istiyorm.
ama ben diyetle zayiflamaya karsiyim sorarlar bana forunu nasul koruyorsun keske senin gibi zayif olsak diye ama ektra bi cabam yok sunnete uygun beslen derim ben acikmadan yeme doymadan kalk sik ogun beslen uzun sure ac kalma. haa en onemlisi yagli yemegi gunde bi ogun yee aksm saatlerinde yagli yemek yeme bol bol su tuket hele yagli yemekten sonra hic ama hic uzanma oturma...aperatif yee bak soyledim sirrimi kiymetini bilesin ;-) ;-)

Canim kilo almakk istiyosan bol bol hindistan cevizi yemeni tavsiye ederim yinede ikinizede tesekkur ederim duyarliliginiz icin

Ya yasadigim yerde resmen etsiz yemek yenmiyo bu yuzden yagli yemek cok fazla tuketiliyo. Kulturune gore de her gittigin misafirlikte falan sofra kuruluyo ister istemez insan kilo aliyo

Yulaf ezmesi diyeti yapanlarin deneeyim ve yardimlarina ihtiyacim var.
Kizlar 21 yasindayim ve bir bucuuk yasinda oglum var. Dogumdann sonra aldigim kilolari verdim ama tekrar aldim ayni kilolari. Kıs ayi oldugu icin cocukla beraber disari cikamiyoru. Yasadigim yer sebebiyle diyet uzmani spor yeri falan da yok. Butun gun evdeyim. Resmen bunalima girdim yiyip duruyorum ve yulaf ezmesi diyetine baslamaya karar verdim. Yardimci olursaniz sevinirim nasil birliste hazirlayabilirim kendime ?? Benimle ayni sorunu paylasanlaar varsa gelin beraber baslayalim. Basarilarimizla birbirimizi hirslandiralim...

Durumunu okuyunca bende yardimci olabilirim diye düşündüm ama bu konuda yardımcı olamayacağım Üzgünüm.:KK43:

Ya yasadigim yerde resmen etsiz yemek yenmiyo bu yuzden yagli yemek cok fazla tuketiliyo. Kulturune gore de her gittigin misafirlikte falan sofra kuruluyo ister istemez insan kilo aliyo

Canım yiyip yememek senin elin de Yemene dikkat edebilirsin. Evde spor yapmayı deneyebilirsin. Benim bir arkadaşım da senin durumundaydı plates yaparak baya bir kilo vermişti

Evdeki yemeklerden dgeli yemeyi denesen canım. O diyeti hiç duymadım ben :)

Canim malesef her zammann elinde. Olmuyor. Bir plates topu almak icin bile bir yer yok. İnternt alisveriisi dde hic yapmadim yani

Evde olunca surekli insan kendini televizyon ve yemege bagliyo bi sure sonra ister istemeez yani. Bide buraya gelin geldim kendime gore arkaadasiimda yok hic gidip gellip kafa dagitabileccegim. O yuzden yiyorum hep yani

Evde olunca surekli insan kendini televizyon ve yemege bagliyo bi sure sonra ister istemeez yani. Bide buraya gelin geldim kendime gore arkaadasiimda yok hic gidip gellip kafa dagitabileccegim. O yuzden yiyorum hep yani

Nerdesin ki merak ettim.simdi bende g.dogu dayim bizim yemek ve misafir kulturumuzde etli ve bol. İns kilo verirsin cnm

Canim baska altarnatif bilmiyorrum ama ogrenirsem soyleerim yani. Afyonun bi ilcesindeyim canim ama köy gibi yani

Bol su iç acıkmanı engeller, yulaf çok fazla tüketme yemeklerin üzerine bir yemek kaşığı veya yoğurtla,sütle karıştırıp yenilip içilebilir.midede şişip tokluk hissi verir. Öte yandan yeşil çay iç metabolizmanı hızlandırır, ama bebeğini emziriyorsan içmeni tavsiye etmem..

Tam karbonhidratsız yaşam işte..
Yediğin etlerin yanına ekmek pilav yada makarna gibi karbonhidratları alma sadece etten ye bak nasıl kilo veriyorsun..
Yağdan ve etten korkma..

Canim oda olmuyo isste ya yapamiyorum. Kuru fasulye nohut u tek nasil yicem taze fasulye pirasaya varana kadar hepsi etli insannin ici bayiliyo ekmeksiz yiyince yani

Canim emzirmiyoruum. Suyu da iciyorum aslinda sey dusundum. Haftada 5 gun sabah ve oglen sutlu ve kuruyemisli yulaf ezmesi yemeyi dusunuyorum. Ara ogunlerde de salatalik meyve falan yicem. Aksamlari da normal yemek yicemm ama diger gunlere gore daha az yicem tabi. Yani oyle dusundum Baska fikri olan varsa paylasabilir

Haftada iki gun de sabah ve oglenn normal yiyp aksamlari yulaf ezmesi yicem ama tabi iki gecee ust uste degil diger gunlerin arasina karistircam

X