Yumurta büyütmek için kullandığınız doğal besinler neler ?

Petrichora

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2019
146
53
26
Yumurtlayamıyorum.

Yumurta büyütmek için kullandığınız doğal besinler neler ?

Teşekkür ederim cevabınız için 🤣 pkosluyum ve adet göremiyorum yumurtlayamamanın yani sıra sürekli ödem tutuyor vücudum ve kilo alıyorum. Siz tüp bebek mi yaptınız bizde düşünüyoruz
Evet ama biz benim amh değerimden dolayı tüp bebek yaptık. Ben de regl olamıyordum, yani 6 7 ayda bir anca

Evet ama biz benim amh değerimden dolayı tüp bebek yaptık. Ben de regl olamıyordum, yani 6 7 ayda bir anca
Amhye baktirmadim henüz ama ilk isim baktirmak kilo durumunuz nedir Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin :) benimle aynı seyleri yaşayıp şu an hamile olanlari gördükçe içim kıpır kıpır oluyor umutla doluyor ♥️

Amhye baktirmadim henüz ama ilk isim baktirmak kilo durumunuz nedir Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin :) benimle aynı seyleri yaşayıp şu an hamile olanlari gördükçe içim kıpır kıpır oluyor umutla doluyor ♥️
Amh değerim 0.01 çıktı, hemen tüp bebeğe koştuk. İkizlere hamileyim şu an 🥰 amin inşallah isteyen herkesin olsun

Ben de kiloluyum, 83 ile hamile kaldım ama gebelik şekeri çıktığı için şu an çok dikkat ediyorum. Şu an 85 kiloyum

Amh sadece kaliteyi mi gösteriyor bilginiz varsa aydnlatrmsnz
Amh yumurtalıkta kalan yumurta hücrelerinin sayısı. Yani yumurta rezervi. Kalitesi ile ilgili bir yorum yapmıyor. Menopoza yaklaştıkça azalması normal ama benim yaşıma göre çok azdı. Yani en fazla 1 2 yıl içinde menopoz öngördü doktorlar.

Ben 25 yaşımdayım doğumdan sonra amh değeri yükselen insanlar var umudunuzu yitirmeyin Allah bizim gibi isteyen herkese nasip etsin Tek nefeste çok kolay yorulmadan doğurursunuz insaAllah Allah sağlık sıhhat versin yeterince gebe kalabilmek için yoruluyoruz dogumlarimiz kolay olsun bari 🤣🥰

Ben 25 yaşımdayım doğumdan sonra amh değeri yükselen insanlar var umudunuzu yitirmeyin Allah bizim gibi isteyen herkese nasip etsin Tek nefeste çok kolay yorulmadan doğurursunuz insaAllah Allah sağlık sıhhat versin yeterince gebe kalabilmek için yoruluyoruz dogumlarimiz kolay olsun bari 🤣🥰
Valla 2 tane kızçem olcak, artık amh yükselmese de olur çok sorun değil 😂

X