Yumurta catlamamış kist olusmus

Yumurtanın çatlamadan büyümesiyle oluşan kist basit kist oluyor genelde bir veya iki adetle atılıyor. Bir kere benim de 33 mm kadar büyüyüp kiste dönüşmüştü yumurtam ama diğer ay ultrasonda gözükmedi. Boyutu fazlaysa o yüzden vermiş olabilir doğum kontrol hapını ama ben hiç kullanmadım, doktorum da gerek görmedi

Bunu bugün mü öğrendin? Nasıl çatlamamışki canım yaaa.
Evet reglin 2. Günü gel demişti. Baktı kist oluşmuş çatlamamış dedi yumurta kiste dönüşmüş. Belki de 2 ay once cıkolata kistim vardı onu erittim demişti. Belki de onu gördü onu kist olusmus mu sandı acaba cunku o da 4 cm di

Yumurtanın çatlamadan büyümesiyle oluşan kist basit kist oluyor genelde bir veya iki adetle atılıyor. Bir kere benim de 33 mm kadar büyüyüp kiste dönüşmüştü yumurtam ama diğer ay ultrasonda gözükmedi. Boyutu fazlaysa o yüzden vermiş olabilir doğum kontrol hapını ama ben hiç kullanmadım, doktorum da gerek görmedi
Benim kistim 4 cm miş maalesef dogum kontrol vericem dedi. Ama acaba eski cıkolata kistimi gecen görememişti onu mu görüp kist olusmus diyor anlayamadım

Evet reglin 2. Günü gel demişti. Baktı kist oluşmuş çatlamamış dedi yumurta kiste dönüşmüş. Belki de 2 ay once cıkolata kistim vardı onu erittim demişti. Belki de onu gördü onu kist olusmus mu sandı acaba cunku o da 4 cm di
Ozaman bu ay sana tedavi uygulaması iptal oldu öylemi:KK43:

Siz hamile kaldınz mı

Benim kistim 4 cm miş maalesef dogum kontrol vericem dedi. Ama acaba eski cıkolata kistimi gecen görememişti onu mu görüp kist olusmus diyor anlayamadım
20-22-24.5 olmuştu baktıgında o günü de igne vurdurttu

4 cm de çok büyük değil benim ki de 3.5 cmdi. Bence başka bir doktora daha gözükün o da baksın, gebelik düşünüyorsunuz anladığım kadarıyla boşuna doğum kontrol hapı kullanmış olmayın. Çatlatma iğnesini vurmakta biraz geç kalmış bence doktor ondan kaynaklı olabilir, genelde en çok 18-20 mm arasıyken vurulur

Çatmayan yumurta mm olur bence. 4 cm ise çikolata kistidir o. Başka bi doktora daha gidin kullanmayın da bence doğum kontrol hapını. Sonra bide hapın etkisinin geçmesini bekleyeceksiniz falan

Ayyy canımmm Allah kıcagına almayı nasip etsin saglıcakla. Femara ile mi hamile kaldınız bi de kacıncı tedavide

Amin teşekkür ederim :) Ben femara değil klomen kullanmıştım 3 kere ama hepsinde negatif sonuçlandı. Sonraki ay kendiliğinden hamile kaldım

X