Yumurta çatlatma tedavisinde tek yumurtayla hamile kalınır mı

SevdaDen

Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2021
45
2
23
Merhaba, 1 buçuk yıllık evliyim, 1 kere düşük yaptım sonrada hiç gebe kalamadım. Doktora gittiğimde 33 mm kistin olduğunu öğrendim. Önce kistin düşmesi için gimera kullandım kist geçincede klomen başladım. Günde 2 klomeni 5 gün kullandım ve doktorum solda 1 yumurtamın 17 mm olduğunu söyledi. Şuan regl 12. günümdeyim ve pazar günü çatlatma iğnesi ovitrelle kullanıcam tek yumurtayla olumlu sonuç alanlar var mı

Merhaba, 1 buçuk yıllık evliyim, 1 kere düşük yaptım sonrada hiç gebe kalamadım. Doktora gittiğimde 33 mm kistin olduğunu öğrendim. Önce kistin düşmesi için gimera kullandım kist geçincede klomen başladım. Günde 2 klomeni 5 gün kullandım ve doktorum solda 1 yumurtamın 17 mm olduğunu söyledi. Şuan regl 12. günümdeyim ve pazar günü çatlatma iğnesi ovitrelle kullanıcam tek yumurtayla olumlu sonuç alanlar var mı
Zaten hamilelik tek yumurtayla olur. Fazla yumurtanin oluşmasini isteme nedenleri şansin daha fazla olmasi için. Ama normal olarak her ay bir yumurta olgunlaşir ve dollenir. Bazilarimizda bir yumurtanin buyumesi için de ilaca ihtiyac duyulur. Yani sıkma canini tabi ki olur neden olmasin

Asilama oldunuz mu mereak ettim

X