yumurta dönasyonu yaptıracağız bişiyler sorabilir miyim.

Selimeankara06

Dönasyon için bilgi verecek dostlar arıyoruz.
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2023
68
168
41
biz 13 yıllık evliyiz bende kist var 43 yaşındayım eşimde sorun yok çok nadir adet görüyorum 3 defa tüp bebek yaptırdık olmadı yumurtalarım kalitesiz yok gibi bişiy kıbrısta yumurta dönasyonu yaptırmak istiyoruz ücreti gidişi gelişi olanı olmayanı bilgi verebilir misiniz hiç uçağa da binmedik ankarada yaşıyoruz. yapıpta mutlu olan oldu mu uçak bileti ne kadar, kaç gün sürüyor aklımızda bir sürü soru var yardımcı olur musunuz lütfen

canım Allah yardımcın olsun öncelikle, ucak bileti konaklama derken ciddi bir para olacağını düşünüyorum.3 defa tüp bebek yaptırdım ama yumurta dönasyonu ne demek bilmiyorum.:KK43:

eskiden bizim köyde bir kadın varmıştı 10 sene filan çocuğu olmamış tek olduğunu bir görsem de dermişti olsa da ölüverse dermişti yazık artık ne kadar bunaldı ise kocası çocuğu olmuyor diye boşamış kadını gitmiş başkası ile evlenmiş ordan 3 çocuğu olmuş kocasının da 7 çocuğu olmuş sonra

demekki forumda yaptıran pek yok en son çare bu kaldı aklımızda evlat edinecektik bu sanki daha iyi gibi kocamda bir sorun yok herşeyi normal

biz 13 yıllık evliyiz bende kist var 43 yaşındayım eşimde sorun yok çok nadir adet görüyorum 3 defa tüp bebek yaptırdık olmadı yumurtalarım kalitesiz yok gibi bişiy kıbrısta yumurta dönasyonu yaptırmak istiyoruz ücreti gidişi gelişi olanı olmayanı bilgi verebilir misiniz hiç uçağa da binmedik ankarada yaşıyoruz. yapıpta mutlu olan oldu mu uçak bileti ne kadar, kaç gün sürüyor aklımızda bir sürü soru var yardımcı olur musunuz lütfen
Bende 30 yaşındayım benimde yumurtam yok gibi bir şey , Kıbrıs’ta araştır ablacım internete yaz biraz maliyetli ama denemeye değer

siz hiç denediniz mi nasipse deneyeceğiz peki yumurtasını verecek kişi türk mü nerden bileceğiz böyle mavi gözlü sarı saçlı yabancı birisinden filan olsun istemiyoruz türk olsun

eskiden bizim köyde bir kadın varmıştı 10 sene filan çocuğu olmamış tek olduğunu bir görsem de dermişti olsa da ölüverse dermişti yazık artık ne kadar bunaldı ise kocası çocuğu olmuyor diye boşamış kadını gitmiş başkası ile evlenmiş ordan 3 çocuğu olmuş kocasının da 7 çocuğu olmuş sonra
Dualarımıza düzgün etmek gerekiyor. Ben de uzun süre tedavi gördüm düşük yapana bile imreniyordum. Hamile kalabiliyor en azından ben de hamile kaldığımı görsem yeter diyordum. ilk tüp bebek denemesinde hamile kaldım 10, haftada kalbi durdu kendime gelemedim. Sonra çocuğumuz oldu ama o günleri çok zor atlattım i. Rabbim isteyen herkese sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar versin.

Dualarımıza düzgün etmek gerekiyor. Ben de uzun süre tedavi gördüm düşük yapana bile imreniyordum. Hamile kalabiliyor en azından ben de hamile kaldığımı görsem yeter diyordum. ilk tüp bebek denemesinde hamile kaldım 10, haftada kalbi durdu kendime gelemedim. Sonra çocuğumuz oldu ama o günleri çok zor atlattım i. Rabbim isteyen herkese sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar versin.
eski toplum baskısı ile de kadın ne kadar zor duruma geldiyse artık böyle bir dua etmiş büyüklerimiz anlatırdı

bize kıbrısta bir merkez var isimlerini bilmiyorum da bu ay mesela ilaçlar ulaşım konaklama dönasyon herşey dahil 100 bin dediler 3750 euro dönasyon ücreti indirim yaptılar

Sizin sorununuz neydi

Hiç bir sorun yoktu ama olmuyordu. Eşimin de benim de bütün tetkikleri normal çıkmıştı. Sebepsiz kısırlık dediler. Şimdi yeniden Evlat sahibi olmak istedik bu sefer yumurtam çok az çıktı . Üç tane çıkmıştı iki tanesini döllediler .
Hayırlısı olsun inşallah Allah gönlünüze göre versin 🙏🏻

yeni yaptıranlar varsa şu an bilgi alışverişinde bulunsak mesela fiyat herşey toplam kaç bin tl tuttu uçak biletleri ne kadardı

X