Yumurta dondurma ve cinsel iliski

Prensssprensesss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2019
567
395
28
Merhaba bu ay yumurta toplama işlemi yaptırdım 3 gün oluyor herhangi bir sıkıntım yok suan çok şükür . Doktor yumurtalarım sayısı fazla olacağı icin bu ay transfer yapılmayacağını söyledi . Yumurtalarım dondurulacak yani . Transfer olmayacağı icin cinsel iliski konusunda yasak var mı acaba yanlış bir şey yapıp hata yapmak istemiyorum bu süreçte yardımcı olursanız sevinirim 🥰🥰

Merhaba bu ay yumurta toplama işlemi yaptırdım 3 gün oluyor herhangi bir sıkıntım yok suan çok şükür . Doktor yumurtalarım sayısı fazla olacağı icin bu ay transfer yapılmayacağını söyledi . Yumurtalarım dondurulacak yani . Transfer olmayacağı icin cinsel iliski konusunda yasak var mı acaba yanlış bir şey yapıp hata yapmak istemiyorum bu süreçte yardımcı olursanız sevinirim 🥰🥰
Benim dr um 1 hafta cinsel ilişkiye girmeyin demişti. 1 hafta geçince zaten üstüne regl olmuştum.

merhaba ben de yumurta dondurma işlemi yaptırmak istiyorum. Acaba devlet hastanesine de mi yoksa özel de mi yaptırdınızz. çok acılı sancılı bir süreç mi? ne kadar sürüyor? ilaçlar karından mı alınıyor, çok can yakıyor mu? kaç gün sürüyor? ve tavsiye ttiğiniz bir doktor var mı? bilgilerinizi öğrenebilirsem memnun olurum.

X