yumurta kanallari kapali olanlar buraya

calikusu1978

Alperen Rabbimin hediyesi
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2008
1.187
1
43
Arkadaslar aranizda yumurta kanallari kapanipda sonradan kendiliginden acilan varmi varsada kendiliginden hamile kalabildinizmi yoksa tüp bebekmi yapildi

aycanisa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2009
1.147
5
33
benimde tüplerim tıkalı tamamen iltihaptan tıkanmıs laparoskopi oldum acılmadı suan papatya gül yapragını kaynatıp buharında oturuyrumdur birde adacayı yagı ve viks koyuyordum.ibrahim saracogluna mail atmıstım tüplerim tıkalı diye brokolı kürünü önerdi fakat sitede baktıgımda tüplerle ilgili bişey yazmıyordu prostat ve meme kisti yazıyordu 1 ay kadar onuda kullandım böğürtlen kökü içioum suan o bitincede aslanpençesine baslayacagım oda kadın hastalıklarına iyi geliyor son olarakta arada kaplıca yada hamama gidiyorum sıcak su iltihabı yumusatıp söktürebilir belki diye yaza tedaviye baslayacagım Allah nasip ederse o zamana kadar bos durmuyorum kür uyguluyorum. ALLAH hepimizin yardımcısı olsun en kısa zamanda bebişlerimizi kucagımıza almayı nasip etsin

zakkum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2009
14
0
amin canım.evlat insanın en büyük zenginliği bence.ben gecen yıl kürtaj olmustum,durumumuz müsait değildi.artık istiyoruz.2 ay önce hsg cektirdim ve yumurtalık kanallarımın tıkandığını ögrendim.laparoskopiylede acılacağını sanmıyorum,tüp bebek değil normal yoldan bebeğim olsun istiyorum.adaçayı yağı ve arslan pencesi cayını ve ökseotu özsuyu damlasını duydum buralardan,hepsini deneyeceğim bakalım Allah hepimize nasip etsin bir bebek:KK43: tıkanıklık konusunda bilgi sahibi olursan bana haber ver lütfen.

calikusu1978

Alperen Rabbimin hediyesi
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2008
1.187
1
43
benimde yumurtalık kanallarım tıkanmış,bildiğiniz bitkisel kür var mı acaba,çaresizim arkadaslar:KK43:
canim benimde kapiliymis ikiside ve Saracoglunu aradim oda sogan kürünü yapmam gerektigini söyledi

benimde tüplerim tıkalı tamamen iltihaptan tıkanmıs laparoskopi oldum acılmadı suan papatya gül yapragını kaynatıp buharında oturuyrumdur birde adacayı yagı ve viks koyuyordum.ibrahim saracogluna mail atmıstım tüplerim tıkalı diye brokolı kürünü önerdi fakat sitede baktıgımda tüplerle ilgili bişey yazmıyordu prostat ve meme kisti yazıyordu 1 ay kadar onuda kullandım böğürtlen kökü içioum suan o bitincede aslanpençesine baslayacagım oda kadın hastalıklarına iyi geliyor son olarakta arada kaplıca yada hamama gidiyorum sıcak su iltihabı yumusatıp söktürebilir belki diye yaza tedaviye baslayacagım Allah nasip ederse o zamana kadar bos durmuyorum kür uyguluyorum. ALLAH hepimizin yardımcısı olsun en kısa zamanda bebişlerimizi kucagımıza almayı nasip etsin

Canim bende aradim ama bana brokoloden degilde sogan küründen hahsetti ve bende onu yapiyorum zaten.
Tekrar ameliyatta ugrasmak istemiyorum hep acilip acilmayacagida malum.
Sana Saracoglu tam olarak ne dedi canim