Yumurta Uyarıcı İlaçlarla Hamile Kalan Arkadaşlar

margaritha

Guru
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2008
429
1
42
MERHABA ARKADAŞLAR olumsuz tüp bebek denememın ardından 6 ay sonra başka bır doktorla yenıden denemeye karar verdım yarın gıdıcem sanırım yumurta uyarıcı ilaca başlıcam daha önce hiç kullanmadım deneyıpte hamıle kalan varsa lütfen moral olması için yazarmısınız en azından ben ve benım gıbı arkadşların içine su serpilir ümitleniriz bu dönemde moral çooook önemli bilirsiniz TEŞEKKÜRLERRRR a.s

yumurtlama problemi olanların çoğunun kolay yoldan hamile kaldığını biliyorum. bu yöntem başarısı en yüksek ve en risksiz yöntem. bence moralini yüksek tut. bu arada tüp bebek kısırlıkta son aşama. ilk aşama yumurta takibi sen neden tekrar başa döndün onu anlamadım?

çünkü beni sanırım yanılttılar ve bu evrelerin boşa oldugunu ve yıpratıcı oldugunu söylemişti eskı doktor ve tüp bebekte%85 90 şansımın olacağını söylemişti ama sonuç alamadım tabiki daha önce bu evrelerden geçmemiştim zaten şimdiki doktorumda buna çok şaşırdı galıba ben kandırıldım para tuzağı oldu yani

mrb bende yumurta uyarıcı ılaclardan bırıne başlıycam yarın merak ettım sen yazalı epey olmuş hangı ılacı kullanıyorsun bide işe yaradımı inşallah

ben klomen kullandım ama hiçbi işe yaramadı. bu ay tekrar kullancam günde 3 tane olarak. bakalım bu ay nolcak. doktor beni de para için oyalıyor gibime geliyor.sana ne verdi doktor?

ben klomen kullandım ama hiçbi işe yaramadı. bu ay tekrar kullancam günde 3 tane olarak. bakalım bu ay nolcak. doktor beni de para için oyalıyor gibime geliyor.sana ne verdi doktor?

bencede bu doktorlar bılıyorlar hassas durumumuz para tuzagu kuruyorlar valla bıktım ya menogon verdı klomenin daha gelişmiş haliymiş galiba aşılama yapılırlrn verıliyormuş bu iğne ama ben aşılama yaptırmıycam ki kafam karıştı haaa:uhm::uhm::uhm:

merhaba arkadaşlar bende 2 senelik evliyim.7 aydır bebek istiyoruz olmuyor.yumurtlamam yavaşmışş
bunun üzerine zekai tahir burak hast gittim dün ilk defa bana aşılama yapıldı şuan kasıklarımda ağrı varr.sabırsızlıkla sonucu bekliyorum umarım tutar.allah isteyen herkesede bebek versin.

merhaba kızlar bende sizden biriyim ve 4snedir uğraşıyom.bande klomen kullandım bi işe yaramadı.iki sene önce göbek altı iğnelerle hamile kaldım ama düşük oldu.peşine aşılama yaptırım tutmadı.daha 20 gün önce ikinci aşılamamı yaptırdım oda tutmadı.şu an ne yapacağımı bilimiyorum ben tüp bebek istiyorum ama doktorum onun son çare olduğunu birkaç kez daha bu tür bi tedaviye devam etmemi istiyo.Allah hepimizin yardımcısı olsun hepinize acil şifalar diliyorum dualarım sizinle:Saruboceq:

selam arkadaşlar bende pko var 2 yıldır evliyim ve cocuk istiyoruz olmadı ben kendimde sağlıkçıyım aslında baya bilgim var ama her bilgi heryerde kullanılmıyor malesef , tanıdığım çok ii bi doktor var infertilite uzmanı bende ona gittim tabiki oda bana adetin 3.günü rutin olan LH,FSH,PROLAKTİN 17 HİDROKSİPROGESTERON VE DHEA tahlilleri yaptırdı,pco olduğum için LH VE FSH da dengesizlik var olduğu belli oldu,daha sonra SİS yaptırdı rahim durumum için sonra eşimden spermiyogram ve kruger istedi onlarda gayet ii çıktı en son bide hsg istedi sen özelsin herşeyine bakalım öle başlayalım tedavine dedi hsg de çektirdim tüplerim acık cıktı adetimin 3. günü serophene 50 mg başlattırdı bugun 3.gün 5 gün içip gene gidicem yanına yumurtalar olgunlaşınca catlamasını sağlıyıcı ilaç vericek tahminen ama ben genede bu ilaçla beraber incir kürünüde yapıorum haşlayıp suyunu içiorum yumurta oluşumu için birebir tavsiye ederim inş bu ay gebe kalırımmm nedersinizz.. umut ediyorum ve allahımın izniyle inş hepimiz istediklerimize ulaşırız

çünkü beni sanırım yanılttılar ve bu evrelerin boşa oldugunu ve yıpratıcı oldugunu söylemişti eskı doktor ve tüp bebekte%85 90 şansımın olacağını söylemişti ama sonuç alamadım tabiki daha önce bu evrelerden geçmemiştim zaten şimdiki doktorumda buna çok şaşırdı galıba ben kandırıldım para tuzağı oldu yani

Merhaba margaritha öncelikle allah hepimizin gönlüne göre versin canım ..Senin eski dr. uçmuş be canım en gelişmiş tüp bebek merkezleri bile %40 ların üstünde başarı oranı vermiyorlar..Umut tacirleri çok fazlalaştı memlekette inşallah bu dr.unda dileğin gerçekleşir :Saruboceq:

arkadaslar mrb bendede yumurta tembelliği var 2ay menegon tedavisi gordum sonuç alamadım yasımdan dolayı sigorta ilacları karşılamadıgı için bizi çok zorladı o yuzden ara verdim menegon kullanıpta sonuç alanınız oldumu bu arada 1 senelik evliyim ilac kullanmassam adet olamıyorum ama arastırmalarıma gore yumurta tembelliği olanların hamile kalma şansı yuksekmiş goruslerinizi bekliyorum sevgiler,,,,

selam arkadaşlar bende pko var 2 yıldır evliyim ve cocuk istiyoruz olmadı ben kendimde sağlıkçıyım aslında baya bilgim var ama her bilgi heryerde kullanılmıyor malesef , tanıdığım çok ii bi doktor var infertilite uzmanı bende ona gittim tabiki oda bana adetin 3.günü rutin olan LH,FSH,PROLAKTİN 17 HİDROKSİPROGESTERON VE DHEA tahlilleri yaptırdı,pco olduğum için LH VE FSH da dengesizlik var olduğu belli oldu,daha sonra SİS yaptırdı rahim durumum için sonra eşimden spermiyogram ve kruger istedi onlarda gayet ii çıktı en son bide hsg istedi sen özelsin herşeyine bakalım öle başlayalım tedavine dedi hsg de çektirdim tüplerim acık cıktı adetimin 3. günü serophene 50 mg başlattırdı bugun 3.gün 5 gün içip gene gidicem yanına yumurtalar olgunlaşınca catlamasını sağlıyıcı ilaç vericek tahminen ama ben genede bu ilaçla beraber incir kürünüde yapıorum haşlayıp suyunu içiorum yumurta oluşumu için birebir tavsiye ederim inş bu ay gebe kalırımmm nedersinizz.. umut ediyorum ve allahımın izniyle inş hepimiz istediklerimize ulaşırız

inşallah olumlu sonuçlar alırsın cnm.ama bana sorarsan incir kürünü yapma çünkü bu tedavilerde fazla yumurtlamak ve yumurtanın fazla büyümeside olumsuz sonuçlardoğurabiliyo.sen sağlıkçısın tabi sendaha ii bilirsin.Allah yardımcın olsun ve bu tedaviye başlamış tüm arkadaşların.

X