Yumurta ve Sperm Donasyonu ile Tüp Bebek

Kimi 3 ay dior Gülşen hemşire şuan bisey demedi kusura bakmayın yoruyorum sizi.once bi basarsz tüp denemem olunca busefer daha temkinli olim diyorum yeme içme yada uzun yatma gibi varmışsın ilk siralar yaptığınız
Estağfurullah benim de ikinci denemem ilki kimyasal gebelik ile sonuçlandı ilk seferde transfer oldu o gün dinlendim ertesi gün yola çıkmıştık uçak iniş sırasında çok salladı iki embriyo transfer edilmişti bu sefer tek embriyo transferi oldu transfer günü sadece yemek ve lavabo için kalktım ertesi gün de güzelce dinlendim turkiyeye 3. gün döndük en onemli faktör bence moral ve kendini çok kaptırmamak herşey gönlünüzce olsun ilaçları saati satine almayi iğneleri düzgün olmayı ihmal etmeyin ♥️

Estağfurullah benim de ikinci denemem ilki kimyasal gebelik ile sonuçlandı ilk seferde transfer oldu o gün dinlendim ertesi gün yola çıkmıştık uçak iniş sırasında çok salladı iki embriyo transfer edilmişti bu sefer tek embriyo transferi oldu transfer günü sadece yemek ve lavabo için kalktım ertesi gün de güzelce dinlendim turkiyeye 3. gün döndük en onemli faktör bence moral ve kendini çok kaptırmamak herşey gönlünüzce olsun ilaçları saati satine almayi iğneleri düzgün olmayı ihmal etmeyin ♥️
Ben biraz kafaya çok takan cinstenim. Feribotta gitces tasucundan belki orda kalmayı 1hafta daha uzatrim kimi dior 2ay yat bakalım Allah kimsenin emeğini boşa çıkarmasın 💗

Gülşen hanımla görüştüm adet söktürücü 3gun oldu biteli arife günü rahim filmi cektrdim ozamn ayriyeten ultrasonla bakıldı 4mmdi adeti bekliyorum rahim ağzı ölçülür ilaca baslancakmis siz?
Ben Berna hanımla görüştüm ama biraz soğuk geldi yani hangi hastane ile görüştüysem o söz edilen ilgili danışmanlar bana denk gelmiyor hep farklı burada yazılmayan isimlerle görüşüyorum . Benim taşınma durumum var haziran temmuz gibi düşünüyoruz. Bir liste gönderdi hitteki Berna hanım troid hepatit kolesterol bunların hepsine bakılacak. Siz benden önce gideceksiniz sanırım süreçle ilgili bilgi verirseniz sevinirim 🙏güzel haberlerle dönün inşallah 🌸

İnşallah troitle kolesterol istenmedi benden mayısın 10nq giderim büyük ihtimalle İnşallah Allah kimsenin emeğini boşa çıkarmasın

Polip sorunu yaşayan ya da bilgisi olan cevap verebilir mi rica etsem. Rahim filmimde polip şüphesi var denildi. Doktor tekrar ultrasonla muayene istedi. Bir doktor estrofem kullanıp rahim kalınken daha iyi görünür polip dedi diğeri ise adet sonrası rahim inceyken daha iyi görünür dedi. Ben şimdi ne zaman muayeneye gitmeliyim?

X