Yumurtam çatlamış bir bakarmısınız lütfen

Hainkoca

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2016
223
88
Kızlar merhaba6 aylık evliyim hiç korunmadık.
Dün dr a gittim ultrasonla baktı sol yumurtan çatlamış dedi.ne demek istedi.akşam eşimşe ilişkiye girdik önceki 2 günde girmiştik.
Bu ay hamile kalabilirsin dedi dr.
Çok heyecanlıyım.
Yumurta çatladıktan kaç gün sonra belli olur hamilelik.
İhtimal nedir.yoksa hamilemiyim..
Nolur bilgisi olanlar cevapyalabilir mi.dr a bişey soramadan çıktım.lafam karıştı

Yumurtan catlamis demek iliskiye girebilirsin tam zamani demek canim :) ogunleri degerlendirdiysen sorun yok. Eger dollenme olursa birkac hafta sonra belli olmaya baslar. Iliskiden 10gun sonra hemen ogrenen de var. Adet gunu geciciknce anca ogrenende var o herkese gore degisiyor.

Doktorun çatlamış dediğindem önceki 2 gün ve dr a gittiğim gün ilişkimiz oldu.sanırım günü kaçırmadım.inşallah yaa çok saoll

Doktorun çatlamış dediğindem önceki 2 gün ve dr a gittiğim gün ilişkimiz oldu.sanırım günü kaçırmadım.inşallah yaa çok saoll
Kaçırmamışsın hatta tam ideali olmuş :)
10 15 gün içinde belli olur büyük ihtimalle

Merhaba hayırlı olsun ınsallah hayırlısıyla bebişin olur.Benimde 3 tane yumurtam çatlamış acaba hamile kalma ihtimalim yüksek mi bu ay heyecandan ölüyorum daha 9 gün var adet olmamama nolur bana da cevap yazın ☺️

Merhaba hayırlı olsun ınsallah hayırlısıyla bebişin olur.Benimde 3 tane yumurtam çatlamış acaba hamile kalma ihtimalim yüksek mi bu ay heyecandan ölüyorum daha 9 gün var adet olmamama nolur bana da cevap yazın ☺️
3 yumurta baya iyi canım bide 3 u de catlamis hamile kalma ihtimalin yüksek inşallah güzel haber alirsin

X