yumurtlama akintisi kac gün surer

Dilekbltylmz1

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2016
8.311
5.628
36
14 subatta adet oldum..daha once kimyasal gecrdgm icin sanirim bir bucuk gun kanama oldu bu adetimde.adet gecrikten 8 9 gun sonra benden yumurtlama akintisi geldi.seffaf uzayan yapiskan bi akinti bayada buyuktu.nettende baktm resimlerine kadar hatta :) yumurtlama akintisi.biz o gunu degerlendrdk.ama benden hala o akintidan geliyo.kasik agrilarm var surekli hatta bazilari adet sanciisi gibi oluyo.bu yumurtlama döneminde akintinin gelmesi 1 haftayi geciyo mu bolgisi olan var mi.daha ne kadar gelecek.

Simdi bnmkı ılk ıkı gun ıslaklık oluyo cok ama uzamıyor 1 gunde uzayan akıntı ıkı kere gelıyr ertesı gun krem kvamında akıntı gelyr

Simdi bnmkı ılk ıkı gun ıslaklık oluyo cok ama uzamıyor 1 gunde uzayan akıntı ıkı kere gelıyr ertesı gun krem kvamında akıntı gelyr
iste canim benimde oyle oluyodu normalde krem rengine donerdi.ama donmedi hep ayni ne zaman oecetye silsem var.nasi yumurtlama diyorm artik bu anlamadim ki

iste canim benimde oyle oluyodu normalde krem rengine donerdi.ama donmedi hep ayni ne zaman oecetye silsem var.nasi yumurtlama diyorm artik bu anlamadim ki

Şeffaf vajinal akıntı normal bir zamanda da olabilir canım.
Bu tıbben de doğal ve zararsız bir salgı.

şeffaf evet canim ama yapışkan uzuyo boyle.plastiği eritmisler gibi dusun.ilk defa bu kadr cok geldimbormalde krem kokusuz olur yumurtlamadn sonra
Merhaba uzun zamam olmuş ama şeffaf akıntıyı araştırırken gördüm. Adetimi 7 gün geçti. Dün akşam çok yoğun ve katıya yakın şeffaf yapışkan bir akıntı geldi benden. Çok merak ediyorum. Sizdeki gebelik belirtisi miydi acaba ?

Merhaba uzun zamam olmuş ama şeffaf akıntıyı araştırırken gördüm. Adetimi 7 gün geçti. Dün akşam çok yoğun ve katıya yakın şeffaf yapışkan bir akıntı geldi benden. Çok merak ediyorum. Sizdeki gebelik belirtisi miydi acaba ?
yok canim yumurtlama belirtisydi degerlndrdik bizde onu o ay hamile kaldim cok sukur aldim yavrumu kucagima 2 aylik olduk.eger oke akinti varsa gun asiri iliski olsun.ve kalkip hemen dus alma sabahsai yada bi kac saat sonrası dus al.gec yumurtlama olabiliyo seninkide ole olmuş olablr.yinede takip et insallah gebelktr ama kan yada evde test yaparsan cikar zaten

yok canim yumurtlama belirtisydi degerlndrdik bizde onu o ay hamile kaldim cok sukur aldim yavrumu kucagima 2 aylik olduk.eger oke akinti varsa gun asiri iliski olsun.ve kalkip hemen dus alma sabahsai yada bi kac saat sonrası dus al.gec yumurtlama olabiliyo seninkide ole olmuş olablr.yinede takip et insallah gebelktr ama kan yada evde test yaparsan cikar zaten
Adetimi bir hafta geçti ama. Adet olacağım günün öncesinde ilişki olmuştu, şimdi bekliyoruz bir haftadır adetim gelmedi. Acaba o ilişkide mi hamile kaldım diye düşünmeye başlamıştım. Bir ay adet olmadan hatta geçtikten sonra tekrar mı yumurtluyorum yani?

Adetimi bir hafta geçti ama. Adet olacağım günün öncesinde ilişki olmuştu, şimdi bekliyoruz bir haftadır adetim gelmedi. Acaba o ilişkide mi hamile kaldım diye düşünmeye başlamıştım. Bir ay adet olmadan hatta geçtikten sonra tekrar mı yumurtluyorum yani?
senin adetin gecmis o yzuden bi test yao yada kan ver canim.ayda iki kez yumurtlama da oluyomuş ama cok nadir tabi.sen yarin bi test al kafan rahatlasin stres yapınca da cok gecikme oluyo biraz rahat olmak lazim ama olamiyrz iste bu konularda.gebeliktede seffaf akinti oluyo ama ole uzayan koyu bi akinti degil su gibi

Bende sizinle aynı durumdayım adetime 1 gün var 1 haftadaydı uzayan akıntım var acaba sizin hamilelik belirtisimiydi

Yumurtlama belirtisiydi benim o ay hamile kalmıştım ilk oğluma şimdi ikinciye hamileyim☺️
Merhaba konu yillsr once açılmış sanki degilmi hendede adet bitti sonrasinda seffaf uzayan akıntı geldi hala geliyor kokusuz tabiki o ilk geldigindede cinsel istek artışı meme hassasiyeti kasık agrisi hepsi ppdu ama akintiysa hala geliyor ne kdar suruyor bu akinti dun doktora gittim dedim ki catlamismi bu bunu burdan goremeyiz dedi çatlamış da olabilir dedi anlamadim ilgilenmedi ztn onceden catladiysa akıntı devam ediyor hic boyle olmadi bende cok ince degildi kivam olarak kalin gibi mukus şeklinde seffaf faha ne kadar devam edicek bu peki değişik

Merhaba konu yillsr once açılmış sanki degilmi hendede adet bitti sonrasinda seffaf uzayan akıntı geldi hala geliyor kokusuz tabiki o ilk geldigindede cinsel istek artışı meme hassasiyeti kasık agrisi hepsi ppdu ama akintiysa hala geliyor ne kdar suruyor bu akinti dun doktora gittim dedim ki catlamismi bu bunu burdan goremeyiz dedi çatlamış da olabilir dedi anlamadim ilgilenmedi ztn onceden catladiysa akıntı devam ediyor hic boyle olmadi bende cok ince degildi kivam olarak kalin gibi mukus şeklinde seffaf faha ne kadar devam edicek bu peki değişik
Eski evet ikinciye doğum yaptım 😂 darısı basina inşallah..Dr anlayabilir aslında ilk oğlumdan sonra öyle sıradan muayeneye gittiğimde yumurtan hazır çatlamak üzere demişti...akıntı devam edebilir gün aşırı ilişki genelde öneriyorlar bide sabah erkegin spermleri daha hareketli olurmuş.. inşallah en kısa zamanda alırsınız güzel haberi ♥️🤲

Eski evet ikinciye doğum yaptım 😂 darısı basina inşallah..Dr anlayabilir aslında ilk oğlumdan sonra öyle sıradan muayeneye gittiğimde yumurtan hazır çatlamak üzere demişti...akıntı devam edebilir gün aşırı ilişki genelde öneriyorlar bide sabah erkegin spermleri daha hareketli olurmuş.. inşallah en kısa zamanda alırsınız güzel haberi ♥️🤲
Umarim tsk ederim adetim bubdefa benim uzun sürmüştü ama 10 gun yani ama biter bitmez hemen agrim oldu kasik bolgesi bittikten sonra adetim beyaz akıntı oldu bitti hemen ve akabinde seffaf akinti basladi butun belirtiler başladı akintinin yanisira bende o adett bitiminden beri 2 gunde bir iliski yaşanıyor cok yorucu ya.ovulasyyon testi yapmadim 2 gun bir zatn iliski yasiyorum diye gecen aylarda yaptim surekli silik cizgi ne zaman yakalicam testler bitti elimde sevmedim o yontemi.bende bunu garanitiye aldim ama bu akıntı mukus ve seffafsa yumurtlama diye biliyordum ben adam gormedim catlayan bisey dedi ama yumurtaliklarmi yumurta mi hangisini dedi anlamadim normal dedi yumurta varmi yokmu anlamadim ama dedi çatlamışda olabilir dedi anlamayiz ki burdan dedi seymi demek istedi acaba hani yumurta varsa belki onceden çatlamış olay bitmistir mi demek istedi ki ala ala orfa yumurta gorunmezmi ya degisik ilgilenmedi ztn normal dedi gecti birnsorun yok anlaminda..folik asit verdi onu bile zorla soylettim kullan dedi onemli olan tutmasi once ilk defa tam anlamiyla deniyoruz cocuk gerçi ama yas 33 benim heheh yaa simdi bu akinti ne bikiyomusun kokusuz seffa yapiskan yani mukus mukus gibi olmasa diyecem ki normaldede olabilir o ama oyle degil dedim adamada takmadi beni nette yumurtlamadir yaziyor mukus gibyse degilse normalde gelen akintidir diyor da benimki yumurtlamaysa okadar uzun surermi ki ara ara yakakadim birde benim hic olmazdi seffaf akıntı asla yani yakalayamazdim ben ilk defa bubay yakaladim birde folik asite basladim ama daha dun basladim umarim tutar ya birde ilk belirtin ne oldu gebeligindr ne zaman test yaptin nebileyim bu arada Allah bagislasin çocuklarını sana uzun omurler versin hepinize cok sevindim senin adina cvp icin tsk ediyorum

X