Yumurtlama akintisindan kac saat sonra yumurta catlar?

Masalim55

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2021
189
186
30
Merhaba arkadaslar, dun aksam yumurtlama akintisini gormeye basladim bugun gun asiri surekli vardı. Benim merak ettim bu akintidan nzm yumurta catlar?

ka1234

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2020
276
230
Merhaba arkadaslar, dun aksam yumurtlama akintisini gormeye basladim bugun gun asiri surekli vardı. Benim merak ettim bu akintidan nzm yumurta catlar?
Bende bunu merak ediyorum bugün cok az seffaf seklinde akıntım geldi, devamı gelicek akıntimın bikiyorum 2 3 gün sürüyo. Iliskiye giriyoruz tabi, ama akıntı geldiginde catlamışmı oluyo acaba yumurta. Ovulasyn testide kullanmak istemyrm stres yapıyo bende 😂

Masalim55

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2021
189
186
30
Bende bunu merak ediyorum bugün cok az seffaf seklinde akıntım geldi, devamı gelicek akıntimın bikiyorum 2 3 gün sürüyo. Iliskiye giriyoruz tabi, ama akıntı geldiginde catlamışmı oluyo acaba yumurta. Ovulasyn testide kullanmak istemyrm stres yapıyo bende 😂
Dun aksam gordum onumuzde ki 3gunu degerlendirecegim🙈

Masalim55

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2021
189
186
30
Kac gun oluyor sizde yumurtlama akintisi?

Merve

Benim yorgun gönlümde aşkının telaşı var 🥲
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
13 Ocak 2020
20.164
76.539
29
Değişir. Net saat verilemez. Akıntıdan sonra ortalama 24 saat içinde.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-12-2021

Hamileliğimin 7. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 235 gün kaldı.

Omuriliği koruyan tüp kapanmış durumda. Hipotalamus (yemeği, cinsel davranışları ve sıcaklığı düzenleyen ara beyin yapısı) bugün yarın şeklini almaya başlayacak. Ağzın ilkel görüntüsü ortaya çıkmaya, gırtlak gelişmeye başlamıştır. Bebeğiniz şimdi C şeklinde ve bir kuyruğu bulunuyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : < 1gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Masalim55

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2021
189
186
30
Gecen ay 3 gün olmustu. Yapıskan seffaf akıntım. Ilk gün yogun gelmisti sonraki 2 gün az az gelmisti kasık agrısi yapıyo karinda şişlik falan hissediyrm zaten.
Akıntı geldigi zaman catlamışmı oluyo acaba ? Onu anlayamadm
Bence akintinin yogun oldugu gun catlamis oluyor. Zaten 2-3 güne normql akintiya donmus oluyir

Ayildizon

Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2021
476
620
Bende o şeffaf akıntı en fazla 4 gün sürüyor. Yumurtlama lekelenmem de oluyor bu süreçte. Ovülasyon testiyle takip yaptım bu ay. Çatlamadan sonra kesildi akıntı. Bu kez katı sakız kıvamında geldi bu da bi sefere mahsus oldu

Merve

Benim yorgun gönlümde aşkının telaşı var 🥲
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
13 Ocak 2020
20.164
76.539
29

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-12-2021

Hamileliğimin 7. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 235 gün kaldı.

Omuriliği koruyan tüp kapanmış durumda. Hipotalamus (yemeği, cinsel davranışları ve sıcaklığı düzenleyen ara beyin yapısı) bugün yarın şeklini almaya başlayacak. Ağzın ilkel görüntüsü ortaya çıkmaya, gırtlak gelişmeye başlamıştır. Bebeğiniz şimdi C şeklinde ve bir kuyruğu bulunuyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : < 1gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

ka1234

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2020
276
230
Gün aşırı ilişki önerilir sperm kalitesi açısından.
Valla doktora gittim 2 günde 1 iliski önerdi. Gun aşırı iliskiyi doktorum önermedi. Zaten spremler 2 3 gün yasıyo dedi. Yumurtlama günlerini dogurgan haftasını degerlendirin dedi. Bakalım kısmet allahın izniyle olur insallah 🤤🤤

Masalim55

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2021
189
186
30
Bende o şeffaf akıntı en fazla 4 gün sürüyor. Yumurtlama lekelenmem de oluyor bu süreçte. Ovülasyon testiyle takip yaptım bu ay. Çatlamadan sonra kesildi akıntı. Bu kez katı sakız kıvamında geldi
Iste bende onu dusundum bu akinti yogun oldugu zaman catlama oluyor zaten catlama olduktan sonra akinti kivamli hal aliyor.