Yumurtlama akintisindan kac saat sonra yumurta catlar?

Masalim55

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2021
1.393
1.225
33
Merhaba arkadaslar, dun aksam yumurtlama akintisini gormeye basladim bugun gun asiri surekli vardı. Benim merak ettim bu akintidan nzm yumurta catlar?

Merhaba arkadaslar, dun aksam yumurtlama akintisini gormeye basladim bugun gun asiri surekli vardı. Benim merak ettim bu akintidan nzm yumurta catlar?
Bende bunu merak ediyorum bugün cok az seffaf seklinde akıntım geldi, devamı gelicek akıntimın bikiyorum 2 3 gün sürüyo. Iliskiye giriyoruz tabi, ama akıntı geldiginde catlamışmı oluyo acaba yumurta. Ovulasyn testide kullanmak istemyrm stres yapıyo bende 😂

Bende bunu merak ediyorum bugün cok az seffaf seklinde akıntım geldi, devamı gelicek akıntimın bikiyorum 2 3 gün sürüyo. Iliskiye giriyoruz tabi, ama akıntı geldiginde catlamışmı oluyo acaba yumurta. Ovulasyn testide kullanmak istemyrm stres yapıyo bende 😂
Dun aksam gordum onumuzde ki 3gunu degerlendirecegim🙈

Kac gun oluyor sizde yumurtlama akintisi?

Gecen ay 3 gün olmustu. Yapıskan seffaf akıntım. Ilk gün yogun gelmisti sonraki 2 gün az az gelmisti kasık agrısi yapıyo karinda şişlik falan hissediyrm zaten.
Akıntı geldigi zaman catlamışmı oluyo acaba ? Onu anlayamadm
Bence akintinin yogun oldugu gun catlamis oluyor. Zaten 2-3 güne normql akintiya donmus oluyir

Bende o şeffaf akıntı en fazla 4 gün sürüyor. Yumurtlama lekelenmem de oluyor bu süreçte. Ovülasyon testiyle takip yaptım bu ay. Çatlamadan sonra kesildi akıntı. Bu kez katı sakız kıvamında geldi bu da bi sefere mahsus oldu

Gün aşırı ilişki önerilir sperm kalitesi açısından.
Valla doktora gittim 2 günde 1 iliski önerdi. Gun aşırı iliskiyi doktorum önermedi. Zaten spremler 2 3 gün yasıyo dedi. Yumurtlama günlerini dogurgan haftasını degerlendirin dedi. Bakalım kısmet allahın izniyle olur insallah 🤤🤤

Bende o şeffaf akıntı en fazla 4 gün sürüyor. Yumurtlama lekelenmem de oluyor bu süreçte. Ovülasyon testiyle takip yaptım bu ay. Çatlamadan sonra kesildi akıntı. Bu kez katı sakız kıvamında geldi
Iste bende onu dusundum bu akinti yogun oldugu zaman catlama oluyor zaten catlama olduktan sonra akinti kivamli hal aliyor.

Valla doktora gittim 2 günde 1 iliski önerdi. Gun aşırı iliskiyi doktorum önermedi. Zaten spremler 2 3 gün yasıyo dedi. Yumurtlama günlerini dogurgan haftasını degerlendirin dedi. Bakalım kısmet allahın izniyle olur insallah 🤤🤤
Gün aşırı demek zaten 1 gün olması bir gün durması demek.

Doktorun soyledigi cok mantikli cunku baska turlusu sanki bi gorevi yerine getireckmiis gibi insanin uzerinde bi hava oluyor

Doktorun soyledigi cok mantikli cunku baska turlusu sanki bi gorevi yerine getireckmiis gibi insanin uzerinde bi hava oluyor
Evet insan strese giriyo, gelişi güzeli en iyisi. Ovulsyn testi o yüzden kullanmyrm ben, strese sokuyo insanı. Adet bitiminden 3 4 gün snra 2 günde 1 iliski oluyo bizde. Gecen ay tutmadı bu ay insallah tutar bakalm😌😌

Evet insan strese giriyo, gelişi güzeli en iyisi. Ovulsyn testi o yüzden kullanmyrm ben, strese sokuyo insanı. Adet bitiminden 3 4 gün snra 2 günde 1 iliski oluyo bizde. Gecen ay tutmadı bu ay insallah tutar bakalm😌😌
Bende ovu testlerini hic ypmadim cokta gerek gormedim zaten adetler duzenliyse hani bi problem yoksa hic dikkat edilmese bile tutuyor

Iste bende onu dusundum bu akinti yogun oldugu zaman catlama oluyor zaten catlama olduktan sonra akinti kivamli hal aliyor.
Bu dönemi En belirgin yaşayanlardan biriyim. Bu ay yumurtlama günüm adetimin 12. Günüydü. Bende o yapışkan uzayan akıntı 8. Günden itibaren geldi. Afedersiniz sümüksü bi parça düşünün öyle bişey. Ve kahverengi lekelenmem de var. 12. Ve 13 gün de vardı. 14. Gün o yapışkan akıntı kuru bi şekilde gördüm. Sonra ne lekenmem oldu ne akıntı. Her ay yaşıyorum ben bu süreci. Yumurta gelişirken çatlamaya yakın başlıyor bende. Bazılarında yumurtlama gününden önce veya günün de gelir. Kesiliyorsa bilinki ovülasyon bitmiş

X