Yumurtlama belirtisi mi acill

Ayseeeee44

Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2020
227
47
26
Günaydın hayırlı cumalar arkadaşlar

Bebek için uğraşıp da her ay olmaması çok üzücü
Ama vardır bunda da hayır...
9 ocak da adet oldum. 14 Ocak da bitti yani dün.
Akşam eşimle birlikte olduk.
Sabah wc ye girdiğimde beyaz akıntı vardı yumurtlama akıntısı gibi anlamadım kafam karıştı
O akıntı yumurtlamaya mı işaret lütfen yardımcı olun

Ayseeeee44

Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2020
227
47
26

Sabah wc ye girdiğimde beyaz akıntı vardı yumurtlama akıntısı gibi anlamadım kafam karıştı
Ayrıca geçen ay soğan kürü içtim
Bu ay da adetimin 2. Gününden itibaren bal tarçın çörekotu kürü uyguluyorum
Pko hastasıyım

ea92

Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2020
503
792

Günaydın. Adet döngünüzü biliyor musunuz ? Yumurtlama için bence çok erken benim beyaz akıntı geldi 2 gün sonra doktora gittim daha yumurta 13,5 mm di. Yumurtlamaya 4 5 gün var demişti🤷🏻‍♀️ Adetin 7.günü yumurtlama olacağını sanmıyorum

Ayseeeee44

Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2020
227
47
26
Bilmiyorum ki ya
Bu konularda çok bilgim yok
Yumurtlamam nr zaman oluyor bilmiyorum
Burda edindiğim bilgilerden o beyaz akıntının yumurtlama akıntısı olduğunu ümit ediyorum

Ayseeeee44

Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2020
227
47
26
Günaydın. Adet döngünüzü biliyor musunuz ? Yumurtlama için bence çok erken benim beyaz akıntı geldi 2 gün sonra doktora gittim daha yumurta 13,5 mm di. Yumurtlamaya 4 5 gün var demişti🤷🏻‍♀️ Adetin 7.günü yumurtlama olacağını sanmıyorum
Normalde geçen ay doktoruma gittiğimde pko devam ediyor yumurtaların büyümüyor ve çatşamıyor dedi ama benim adetlerim genelde düzenli olur
Tedavi de önermedi marta kadar deneyin dedi

papatyakokankadin

Hissedilen şeylere cümle kurulamıyor bazen :)
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2017
3.889
4.098

KAÇ GÜNDE BİR REGL OLUYORSUNUZ BU KADAR ERKEN YUMURTLAMA OLMAZ ADETİN BAŞLADIĞI GÜNDEN İTİBAREN EN ERKEN 10. GÜN BAŞLAR YUMURTLAMA 10-18 GÜNLERİ ARASINA DENK GELİR ÇOĞUNLUKLA YANİ AYIN 9 U İLK REGLİ GÜNÜNÜZSE EN ERKEN 18 İ YUMURTLAMA BAŞLAR AYIN 18 İ İLE 26 SI ARASINI GÜN AŞIRI OLACAK ŞEKİLDE DEĞERLENDİRİN.

Ayseeeee44

Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2020
227
47
26
KAÇ GÜNDE BİR REGL OLUYORSUNUZ BU KADAR ERKEN YUMURTLAMA OLMAZ ADETİN BAŞLADIĞI GÜNDEN İTİBAREN EN ERKEN 10. GÜN BAŞLAR YUMURTLAMA 10-18 GÜNLERİ ARASINA DENK GELİR ÇOĞUNLUKLA YANİ AYIN 9 U İLK REGLİ GÜNÜNÜZSE EN ERKEN 18 İ YUMURTLAMA BAŞLAR AYIN 18 İ İLE 26 SI ARASINI GÜN AŞIRI OLACAK ŞEKİLDE DEĞERLENDİRİN.
31 günde bir regl oluyorum normalde o akıntı adetten sonra 10 gün sonra falan görürdüm ilk kez böyle bir şey oldu