Gebeliğe Hazırlık Yumurtlama sonrasında kasık ağrısı

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

isimsizavukat

Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2020
75
33
28
Merhaba arkadaşlar 🌸

bir hamileliğe hazırlanma sürecim var biliyorsunuz bu ay ovülasyon testi ile yumurtlama ve çatlama günlerini değerlendirdik. 1 hafta geçti yumurtlamanın üzerinden kasıklarımda ağrı var biraz. Bunu yaşayan var mıydı?

Bi kaç gün oldu reglim 3 gün gecikti test yaptırdım test sonucu çıkmadan regl oldum bu ay da olmadı benim maalesef
Çok üzüldüm umarım en yakın zamanda olur canım Allah hiçbirimizin kucağını boş bırakmasın . benim de değerlendirilen yumurtlama döneminden sonra başlayan batmalar gitgide artıyor 6 gün var bata iyice ağrı hissediyorum ve hep yatmak istiyorum umarım bu ay olur

Çok üzüldüm umarım en yakın zamanda olur canım Allah hiçbirimizin kucağını boş bırakmasın . benim de değerlendirilen yumurtlama döneminden sonra başlayan batmalar gitgide artıyor 6 gün var bata iyice ağrı hissediyorum ve hep yatmak istiyorum umarım bu ay olur
Hayırlısı olsun rabbim nasip etsin

Merhaba arkadaşlar 🌸

bir hamileliğe hazırlanma sürecim var biliyorsunuz bu ay ovülasyon testi ile yumurtlama ve çatlama günlerini değerlendirdik. 1 hafta geçti yumurtlamanın üzerinden kasıklarımda ağrı var biraz. Bunu yaşayan var mıydı?
Bendim de yumutlama günüm de oldu ve bel ağrısı oldu ilk defa

Peki neden normal yani bende bu belirtileri yaşıyorum adetime 6 gün var gebelik olmayabilir mi
Adete kadar devam ediyorsa tabiki hamilelik olabilir ben yumurtlama günü için yazdım onu yabi yumurtlama günü degerlendirdigin olabiliyor tabi sonrasindada devam ediyorsa hamilelik olabilir canım🌺ben suan hamileyim Allah isteyenlere nasip etsin inşallah

Adete kadar devam ediyorsa tabiki hamilelik oldu olabilir ben yumurtlama günü için yazdım onu yabi yumurtlama günü degerlendirdigin olabiliyor tabi sonrasindada devam ediyorsa hamilelik olabilir canım🌺ben suan hamileyim Allah isteyenlere nasip etsin inşallah
Sağlıkla sıhhatle doğsun inşallah ben adet oldum geçen ay hatta bu şu anda bu hafta yumurtlama haftamdayım bakalım kısmet dua eder misin bana benim de bbişm olsun inşallah

Sağlıkla sıhhatle doğsun inşallah ben adet oldum geçen ay hatta bu şu anda bu hafta yumurtlama haftamdayım bakalım kısmet dua eder misin bana benim de bbişm olsun inşallah
İnşallah hayırlısıyla Allah gönlüne göre versin canım 🙏benim kalp atışı duyulmadı Dr gittim daha 5+5 Ken bana kürtaj dedi resmen dünyam yıkıldı Dr a lanet ettim o kadar acimasizdi ki 😞 başka Dr gittik hemen o da bir hafta daha bekleyelim daha erken dedi Perşembe gidicem benimde dua ya çok ihtiyacım var banada dua eder misin 🙏💕

İnşallah hayırlısıyla Allah gönlüne göre versin canım 🙏benim kalp atışı duyulmadı Dr gittim daha 5+5 Ken bana kürtaj dedi resmen dünyam yıkıldı Dr a lanet ettim o kadar acimasizdi ki 😞 başka Dr gittik hemen o da bir hafta daha bekleyelim daha erken dedi Perşembe gidicem benimde dua ya çok ihtiyacım var banada dua eder misin 🙏💕
Dualarımız sizinle Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin

X