Yunusemre Devlet Hastanesi Tüp Bebek Merkezi

Peki anestezi falan uyguladılarmı canım sonrasında nasıldın çoğu kişi lokal anesteziyle olmuş ama Yunus emrede nasıl oluyor acaba
Yok canım anestezi olmuyor. Yunusemrede yumurta toplama dışında hiç bişeyi anestezili yapmıyorlar. kamerayla biraz ilerlediğinde ağrı oldu oda adet ağrısı gibi oluyor kamerayı çektiği anda geçiyor çıktığımdada iyiydim tabi biraz ağrılarım vardı

Yok canım anestezi olmuyor. Yunusemrede yumurta toplama dışında hiç bişeyi anestezili yapmıyorlar. kamerayla biraz ilerlediğinde ağrı oldu oda adet ağrısı gibi oluyor kamerayı çektiği anda geçiyor çıktığımdada iyiydim tabi biraz ağrılarım vardı
Aa öylemi anladım canım çok teşekkür ederim

Evet çok korkulacak bişey yok rahim filminizi nasıl çktirdiğiniz
Onuda çarşamba günü Exem kit ile çektircem inşallah canım Teoman bey radyasyondan dolayı bu kitin daha sağlıklı olduğunu söyledi

Hatay Dörtyol bende araştırıyorum çevre illerde varmı diye devlet hastanesinde yapan aslında ben istanbul için hazırlık yapıyordum ama şansımı bi defa devlet te denemek istiyorum açıkçası
Adana Balcalı hastanesinde kesin var eminim,bir de adana şehir hastanesinde var sanırım.Bende gitmeyi düşünüyorum ama nasıl randevu sistemleri bilmiyorum.Benim özelde aşılama ve tüp bebek denemişligim var.Direk tüp bebek bölümlerinden mi randevu alıp gidiyoruz

X