Yurtdisinda yasayan ama Türkiye´ye tasinmak isteyenler kulübü

mavis87

Guru
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2008
3.640
2
Ben Almanya ´da yasiyorum ve mümkün olursa en kisa zamanda Türkiye´ye tasinmak istiyorum senağlama
Benimle ayni durumda olanlar yazsin ve belki birbirimize yardimci olabiliriz.
Umarim hepimiz vatanimiza kavusuruz :Saruboceq:

bende bi zamanlar cok istiyor!dum..
ewlendim gittim gordum aklim basima geldi..
3 ay sonra geri geldim
esimi buraya getirecegim.. hayatimin geri kalanini burda gecericegim belki ilerde emekli olursam ancak o zaman giderim..

4 senedir almanyada yasiyorum ama turkiyeye dönmek istiyorum..esim erken diyo almanyada dogup buyudugu icin.. 15 sene burdayiz diyo gecmezkiiii:a015:

bende bi zamanlar cok istiyor!dum..
ewlendim gittim gordum aklim basima geldi..
3 ay sonra geri geldim
esimi buraya getirecegim.. hayatimin geri kalanini burda gecericegim belki ilerde emekli olursam ancak o zaman giderim..

Öyle olmasina üzüldüm :a015:

almanyaya hicccc alisamadim etrafimdakilere bakyorum evlenip gelenlere benim durumumdakilere yani cok sevdiler burayi sevilcek yeri yokki valla vatanimiz gibisi yok:KK43: herseyini özluyorum tatiller yetmiyo doyamiyom tr ye

iyi aksamlar herkese. bu konuya bakan varmi hala ama google'dan yurtdisindan tr ye tasinmak isteyenler yazdim, hemencecik bu forum cikti karsima..

ben avusturyada kaliyorum. burda büyüdüm.. ama türkiyeye tasinma fikri bir türlü cikmiyor aklindan.
özelliklede izinden döneli daha 1 hafta oluyor. insan türkiyeye gercekten doyamiyor..

mavi87 eger hala dertlesmek icin birini ariyorsan. ben hazirim :-)

iyi aksamlar.
selvi

iyi aksamlar herkese. bu konuya bakan varmi hala ama google'dan yurtdisindan tr ye tasinmak isteyenler yazdim, hemencecik bu forum cikti karsima..

ben avusturyada kaliyorum. burda büyüdüm.. ama türkiyeye tasinma fikri bir türlü cikmiyor aklindan.
özelliklede izinden döneli daha 1 hafta oluyor. insan türkiyeye gercekten doyamiyor..

mavi87 eger hala dertlesmek icin birini ariyorsan. ben hazirim :-)

iyi aksamlar.
selvi

Yazdigini daha yeni gördüm:çok üzgünüm:
Bir gelisme var mi sende?

X