Yuva yikiliyo acil kalici cozumler hanimlar

Merak etme tipis tipis geri doner. Ayaklarina kapanmani bekliyor. Sakin arayip ozur felan dileme. Bir kac gune kalmaz sIkilir annesinden geri doner evine... sen bebeginin tadini cikar bu gunler geri gelmez!

Arkadaşlar heryönüyle iyi giden 17 aylık bir evliliğim var ve iki aylık bebeğim . Ama eşimle ilk defa şiddetli bir şekilde tartıştık sebebi kaynanam .eşim bana orospu dedi ben de sinir anında anandır dedim o günden beri eve gelmiyor annesinde kalıyor ve boşanmak istiyor. Kaynanam ben istemiyorum demiş oğlum da isterse artık oğlum bilir demiş. Yani resmen yuvamı yıkıyor . lütfen gercekten bir tavsiyeniz varsa yazın.
Ya kotu kaynanala olsün allah erkeklere vicdan versin

sevgili konu sahibi,

yeni evli bir erkegin karisina boyle bir laf etmesi icin konunun temeline inmek gerekir. her ne oldu da, bu adam size boyle bir yakarista bulundu?
diger yandan evlenmeyi ve anne olmayi kaldiracak olgunlugunuz "anandir" diyecek dusuncesizlige nasil indi?

konunuzun nasil duzelicegine gelirsek... onu allah bilir ancak yurekten yazilmis bir pismanlik mesaji bir adim olabilir.

Kayinvaliden yikmiyor yuvani bence, esin yikiyor. Gidip aranizdaki kavgayi anlattiysa, o da tabiki ben istemiyorum ama oglum isterse karismam der, cok normal. Sonucta onun gozunden bakarsak, sen de ona o... demissin. Esin neden oyle bir laf soyledi ki sana? Asil sen affetme esini bu lafi icin.

Karisina bu kufru kullAnan zaten adam degil bitmiştir.Sen onun namususun.arada laf götürenlere deki;erkek adam namusuna ;karisina ;çoçuğunun anasını o..pu yerine koymaz.Canim yandı;Çan'ını yakmak istedim.Nasil oluyormus görsün diye de.
Merak etme öfkesi geçer;evini seni çoçuğu nu ozlemeye aslayinca yumuşar barisir.sen dik dur.

Kulandigi kelime affedilebilirse kendi niye evden gitti?

Anasina o lafi soyletmeyen ama karisina soyleyen adamin burnunu surtmen gerek.

Simdi ya kararli olup dik duracaksin ya da esine yalvar yakar kendini affettirecek! Omur boyu cekeceksin. Alsana kalici cozum arkadaş

evliyim zaten de merak ettim, neden?
Mesajınızı doğru mu anladım emin olamadım da konu sahibi mi pişmanlık mesajı atsın? Erkek haklı da olsa haksız da olsa alttan alan barışmaya çalışan yuva kurtarmaya çalışan kadın çoğu erkeğin hayalidir ya o yüzden dediydim:KK4:

Mesajınızı doğru mu anladım emin olamadım da konu sahibi mi pişmanlık mesajı atsın? Erkek haklı da olsa haksız da olsa alttan alan barışmaya çalışan yuva kurtarmaya çalışan kadın çoğu erkeğin hayalidir ya o yüzden dediydim:KK4:

her ne sebep olursa olsun "anandir" gibi bir uslup bir kadina yakismaz.
ben yakistiramadim.
diger yandan ben zaten bana o______u diyen bir erkek ile evli kalmazdim. ancak konu sahibi buraya takilmiyor.bu sebeple hakli dahi olsa, konu sahibinin kayyum valide icin sarf ettigi cumle dolayisiyla ozur dilemesi gerektigini yazdim.

sevgili konu sahibi,

yeni evli bir erkegin karisina boyle bir laf etmesi icin konunun temeline inmek gerekir. her ne oldu da, bu adam size boyle bir yakarista bulundu?
diger yandan evlenmeyi ve anne olmayi kaldiracak olgunlugunuz "anandir" diyecek dusuncesizlige nasil indi?

konunuzun nasil duzelicegine gelirsek... onu allah bilir ancak yurekten yazilmis bir pismanlik mesaji bir adim olabilir.

Yeni evli erkeğin karisina en igrenc kufuru etmesinin sucu kadinda olabilir diyorsunuz diğer yandan da kadin o sinirle anandir deyince anneligine kadar laf ediyorsunuz. Yani eninde sonunda suc kadında. Çoğu kisi o kufre karşı bu cevabi verirdi o sinir aninda. Haksiz kimse kim. Asla boyle bir kufre hakki yok adamin. Ustune bir de pismanlik mesajini kadin atacakmis saka gibisiniz gerçekten :KK51:

Bu yuvayı yıkan kayınvalide değil yalnız.
Ettiği terbiyesiz lafa gayet yerinde cevap vermişsiniz. Kaldıramıyorsa kendi bilir. Ayaklarına kapanmayı mı düşünüyorsunuz?

Sana o.. diyen bir eş be suçlu kaynana.. nasıl oluyor o kısmı anlamadım. Bana Allaj korusun eşim o dese o zaman sende p.. sin derdim heralde. .

Yeni evli erkeğin karisina en igrenc kufuru etmesinin sucu kadinda olabilir diyorsunuz diğer yandan da kadin o sinirle anandir deyince anneligine kadar laf ediyorsunuz. Yani eninde sonunda suc kadında. Çoğu kisi o kufre karşı bu cevabi verirdi o sinir aninda. Haksiz kimse kim. Asla boyle bir kufre hakki yok adamin. Ustune bir de pismanlik mesajini kadin atacakmis saka gibisiniz gerçekten :KK51:

yazdigim metni algilamadiginiz asikar.
konu sahibi "bana kufur etti, nasil ozur dilettiririm" diye konu acsa, bu sekilde cozum onerirdim. konu sahibi "adam evden gitti, nasil dondurmeliyim" diye sordugu icin bu sekilde bir tavsiyede bulundum.
kaldi ki "anandir" diye bir uslup benim icin her durumda irite edici.

X