Yuva yikiliyo acil kalici cozumler hanimlar

portakal elma

nothing
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2015
30
11
33
Arkadaşlar heryönüyle iyi giden 17 aylık bir evliliğim var ve iki aylık bebeğim . Ama eşimle ilk defa şiddetli bir şekilde tartıştık sebebi kaynanam .eşim bana .... dedi ben de sinir anında anandır dedim o günden beri eve gelmiyor annesinde kalıyor ve boşanmak istiyor. Kaynanam ben istemiyorum demiş oğlum da isterse artık oğlum bilir demiş. Yani resmen yuvamı yıkıyor . lütfen gercekten bir tavsiyeniz varsa yazın.
Ya kotu kaynanala olsün allah erkeklere vicdan versin

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar heryönüyle iyi giden 17 aylık bir evliliğim var ve iki aylık bebeğim . Ama eşimle ilk defa şiddetli bir şekilde tartıştık sebebi kaynanam .eşim bana orospu dedi ben de sinir anında anandır dedim o günden beri eve gelmiyor annesinde kalıyor ve boşanmak istiyor. Kaynanam ben istemiyorum demiş oğlum da isterse artık oğlum bilir demiş. Yani resmen yuvamı yıkıyor . lütfen gercekten bir tavsiyeniz varsa yazın.

Tartışma nasıl bu noktaya geldi. Bu noktadan sonra zaten nasıl yeniden yüzyüze bakacaksınız? Onun annesine küfredilmiyor da, o bebeğinin annesine nasıl bu kadar rahat küfrediyor?

Arkadaşlar heryönüyle iyi giden 17 aylık bir evliliğim var ve iki aylık bebeğim . Ama eşimle ilk defa şiddetli bir şekilde tartıştık sebebi kaynanam .eşim bana orospu dedi ben de sinir anında anandır dedim o günden beri eve gelmiyor annesinde kalıyor ve boşanmak istiyor. Kaynanam ben istemiyorum demiş oğlum da isterse artık oğlum bilir demiş. Yani resmen yuvamı yıkıyor . lütfen gercekten bir tavsiyeniz varsa yazın.
Tüh! Yazıklar olsun böyle erkeklere. Annelerinin koynunda yatsınlar, evlenmesinler böyleleri ...:KK43:

Karisina o kelimeyi eden erkege de birsey diyemiyorum cidden yazik sizinde sessiz kalmaniz beklenemezdi o anda annesine deyince bozuluyor ama sizin o kelimeyi kaldirmanizimi bekliyordu

İlk defa şiddetli tartismaniz eşiniz orospu diyor siz anandir o , bu evlilikten daha nasıl bı saygı sevgi bekliyorsunuz , herkes kavga eder ama o kelimeyi bana karşı ağzına alan benim için bitmiştir zaten. Annesine söyleyince niye o kadar agrina zoruna gitmiş , sen ağaç kovugundan mı çıktın ..

Her yönüyle iyi giden bir evlilikte kaynana yüzünden şiddetli kavgalar edilmez.
Ediliyorsa iyi değildir evlilik.ve bittiği için üzülmeyin. Tersine sevinin.

X