Yüz germe

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Nisan ayından beri bu ameliyat için araştırma yapıyorum bu ameliyatı yapan bütün doktorları tanıyorum artık bu konuda Zekeriya Kul gerçekten çok çok başarılı bu sebeple kendimi Zekeriya hocaya emanet etme kararı verdim sonunda geçen hafta görüşmeye gittim çok kibar ve anlayışlı bir doktordu hocada ameliyata uygun buldu beni ,ara tatilde ameliyat olmak istiyordum ama Ocak ayınına kadar doluymuş bu yüzden ocak sonuna günümü aldım bir an önce o gün gelsin istiyorum ameliyatımdan sonra yine yazarım (35 yaşındayım ama 36 yaşında ameliyata gireceğim:) )
Merhaba ameliyat oldunuz mu nasıl oldunuz

Araştırdım fakat benim aklıma yatan zekeriya bey oldu diğer doktorlarda iyidir belki fakat özellikle zekeriya beyi düşünüyor olmam birkaç sonucunu koymus ve ben oldukca doğal buldum bazı doktorlar inanılmaz yapay bir görünüm veriyor. Zekeriya beyin araştırdığım kadarıyla sürekli kendini geliştirmesi benim dikkatimi cekti
Yaptırdınız mı Zekariya Bey’e acaba? Sonucunu merak ediyorum, memnun kaldınız mı?

Ben üst yüz germe şakak germe ve kantopeksi yaptırdım o kadar memnunumki muhteşem oldu fotoğraf gönderebilirim isteyen herkese
Benimde beraber kardeşim ve birkaç arkadaşım daha yaptırdı herkesin fotoğrafını gönderebilirim
Gözlerimiz çekildi yanaklar gerildi nazolabialler azaldı kaş uçlarımız kalktı video fotoğraf herşey gönderebilirim
Kime yaptırdınız, özel mesaj atamadım

Ben üst yüz germe şakak germe ve kantopeksi yaptırdım o kadar memnunumki muhteşem oldu fotoğraf gönderebilirim isteyen herkese
Benimde beraber kardeşim ve birkaç arkadaşım daha yaptırdı herkesin fotoğrafını gönderebilirim
Gözlerimiz çekildi yanaklar gerildi nazolabialler azaldı kaş uçlarımız kalktı video fotoğraf herşey gönderebilirim
merhaba, fotoğraflarınızı bende görebilirmiyim acaba?

Rica etsem bana da resim atabilir misiniz

Arkadaşlar buralardan takilesmek çok zor Instagram eklesekte oradan konuşsak. deryagunessssss benim ki.

3 ay bitti.Ben çok memnunummm hic beklemeyin derim.4arkadasim daha oldu ❤

Arkadaşlar yaptıdıklarınızı yazıyorsunuz fakat ne zaman yaptırdınız ne kadar süre geçti hangi dr a yaptırdınız fiyat bilgisi bunu yazmıyorsunuz. Burada mesaj üstüne mesaj ile bunun sorulacağı belli.İki cümle yazıp şak gidiyorsunuz. Madem yazıyorsunuz açıklayarak yazınız. 20 tane kime ne zaman şimdi nasıl diye sorular sorulacağı aşikar değil mi. Mesaj kalabalığına ne gerek var.
Ozan Bitik ile tecrübesi olan var mı acaba. Görüşüp yüz germe için ön fiyat alan vs. Sanıyorum hep İstanbul ağırlıklı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X