Yüz germe

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok Meraklıyım lütfen mazur görün, Kaç yaşındasınız ? Endoskopik mi olcak derin plan mı? Ücret konusunda bilgi paylaşabilirmisiniz çok çok merak ediyorum. Dört ay sonra gelinlik giyeceğim ayrıca titizlikle yaklaşıyorum.
Daha önce fransız askısı diye bir işlem yapıldı geçen yıl maalesef hayal kırıklığı yaşadım hazır sizi bulmuşken boğmak istemezdim ama tecrubelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

36 yaşıma yeni girdim ama orta yüz hattım kötü özelden mesaj atarsanız amelıyattan sonra mesaj atarım

çok az kaldı bılgilendiririm
Zekeriya beye bu operasyonun kaliciligini sordunuzmu benim en merak ettigim bu bazi kisiler kalici olmadigini sac icinden yapilan islemlerin kisa surede eski haline dondugunu yazmis forumda. Bende olmak istiyorum zekeriya beye ama bu konu endiselendiriyor beni

Zekeriya beye bu operasyonun kaliciligini sordunuzmu benim en merak ettigim bu bazi kisiler kalici olmadigini sac icinden yapilan islemlerin kisa surede eski haline dondugunu yazmis forumda. Bende olmak istiyorum zekeriya beye ama bu konu endiselendiriyor beni
bu amelıyat bellı bir yas oncesıne getırıyor insanı ve kalıcı ama yaslanma surecı devam edıyor tabıkı

Ben bu konuda birçok doktorla görüştüm ve öyle yok 10 sene kalıcı yok 15 sene ya da ömür boyu diyenler bile var.

Öyle birşey yokmuş bu tamamen kişinin genetik yapısı, yaşam tarzı sigara içiyor olup olmadığıyla alakalı olan bir konu

Mesela biri yaptırır 5 sene sürer diğeri 2 sene ki burda 2 sene sonra eski haline döndü diyenleride gördüm. Ya da bir arkadasla görüştüm 12 yıl olmasına rağmen hala iyi durumdaydı.

He erken dönemde düşmemesini bekleriz diyor doktor yani oradaki sarkmayı düzeltiyoruz sadece ameliyat bunu yapar gerisi genetikle alakalıymış yaşlanma hızına bağlı özellikle

Ben bu konuda birçok doktorla görüştüm ve öyle yok 10 sene kalıcı yok 15 sene ya da ömür boyu diyenler bile var.

Öyle birşey yokmuş bu tamamen kişinin genetik yapısı, yaşam tarzı sigara içiyor olup olmadığıyla alakalı olan bir konu

Mesela biri yaptırır 5 sene sürer diğeri 2 sene ki burda 2 sene sonra eski haline döndü diyenleride gördüm. Ya da bir arkadasla görüştüm 12 yıl olmasına rağmen hala iyi durumdaydı.

He erken dönemde düşmemesini bekleriz diyor doktor yani oradaki sarkmayı düzeltiyoruz sadece ameliyat bunu yapar gerisi genetikle alakalıymış yaşlanma hızına bağlı özellikle
Sanirim klasik yontem derin plan germe falan daha etkili siz ne dusunuyorsunuz?

Sanirim klasik yontem derin plan germe falan daha etkili siz ne dusunuyorsunuz?

Gevşeme sadece deride mi, derin dokularda mı? Yaşınız kaç? Kemiklerde erime mevcut mu?

Ya da hepsi mi? Ameliyatta müdahele edilmesi gerekn yerler ve yöntem buna göre belirleniyor. O yüzden bunu size ancak doktorunuz muayene ettikten sonra neye veya nelere ihtiyaç duyduğunuzu söyleyebilir.

Birde yağ kaybı var diyelim ameliyat sonrası deri ve derin dokular yukarı çekiliyor olsa bile yağ kaybı olan yerlere yağ enjeksiyonu , dolgu, ya da kemikte bir miktar erime varsa implant koyulabilecek bir bölgeyse implant koyulup desteklenmesi gerekiyor. Ki bu genetik olarakta bazı insanların elmacık kemikleri daha geridedir yaşla alakası olmaksızın.

Eğer bunlar yapılmazsa bu da kalıcılığı etkiliyebiliyor destek doku gerektiği halde koyulmadı diyelim o zaman daha az ömürlü olabilir. Bir inşaatın temeli gibi düşünün.

Diyelim genetiğiniz iyi yaşlanma hızınız yaşıtlarınıza göre çok daha yavaş ilerliyor ve daha uzun süre ameliyatın etkisi devam etti. Desteklenmesi gereken alanlar desteklenmediği zaman gergin olsa da dolgun durmaz. Tabii hacim kaybı varsa geçerli.

Eğer yağ dokunuz yeteri kadar varsa, kaslarda da erime oluyor özellikle yaş ilerlediğinde kaslarınızdada birşey yoksa sadece yer değiştirmişse aşağı yönde kaymışsa zaten düzeliyor ameliyatla o zaman bunlara gerek kalmıyor.

Arkadaş yılda bir germe ameliyatı oluyor galiba hiç inandırıcı değil madem memnundu neden tekrar yaptırdı acaba.Hocayı karalamak isteyenler yazdırmış bence.Ben 29 ocakta olacağım Zekeriya beye sabırsızlıkla o günü bekliyorum :)
Benimde nisanda randevu var ve cok heyecanliyim. Ben izlerden cok korkuyorum ve aslinda yalnizca yüzümün alt bölümünden rahatsizim. Ameliyatiniz Insallah iyi gecer 🙏🏻 Benimle sonraki süreci paylasirmisiniz?

Benimde nisanda randevu var ve cok heyecanliyim. Ben izlerden cok korkuyorum ve aslinda yalnizca yüzümün alt bölümünden rahatsizim. Ameliyatiniz Insallah iyi gecer 🙏🏻 Benimle sonraki süreci paylasirmisiniz?
ameliyat mı yoksa görüşme mi? Tabiki paylaşırım çok heyecanlıyım çok az kaldı

Sizinde sanjrim sorun gozalti olugunda benimde kilo vermeden ust yanak ve gozalti coktu gozlerimde hafif asagi dogru ben buna cozum ariyorum. Bende arastirmalarim sonucu sizin ulastiginiz ayni seyleri gordum bende kararsizim. Alt kisimda sorunum suan yok derin plan aslt kisim icin sanirj ben orta yuz ve alin kismina care ariyorum benimdezekeriya bey yatti kafama ama hala emin olamiyorum hanfendide yorumu yapti gitti :)
Karar verdinizmi ne durumdasınız numara bırakayım arayın beni lütfen

Şoyle dim beni ameliyattan sonra resmlerimi önden yandan çektiler instegrama yukicekti güya yaptıği ameliyati kendisi bile beğenemedi çunki yuklemedi ben pişmanim yaptırtiyima zaten instegramina bakın nadir koyuyo resm çok yok
Kime olduğunuzu merak ediyorum

Ben üst yüz germe şakak germe ve kantopeksi yaptırdım o kadar memnunumki muhteşem oldu fotoğraf gönderebilirim isteyen herkese
Benimde beraber kardeşim ve birkaç arkadaşım daha yaptırdı herkesin fotoğrafını gönderebilirim
Gözlerimiz çekildi yanaklar gerildi nazolabialler azaldı kaş uçlarımız kalktı video fotoğraf herşey gönderebilirim

Ben üst yüz germe şakak germe ve kantopeksi yaptırdım o kadar memnunumki muhteşem oldu fotoğraf gönderebilirim isteyen herkese
Benimde beraber kardeşim ve birkaç arkadaşım daha yaptırdı herkesin fotoğrafını gönderebilirim
Gözlerimiz çekildi yanaklar gerildi nazolabialler azaldı kaş uçlarımız kalktı video fotoğraf herşey gönderebilirim
Bana da detaylı bilgi verebilirmisiniz 🙏

Nisan ayından beri bu ameliyat için araştırma yapıyorum bu ameliyatı yapan bütün doktorları tanıyorum artık bu konuda Zekeriya Kul gerçekten çok çok başarılı bu sebeple kendimi Zekeriya hocaya emanet etme kararı verdim sonunda geçen hafta görüşmeye gittim çok kibar ve anlayışlı bir doktordu hocada ameliyata uygun buldu beni ,ara tatilde ameliyat olmak istiyordum ama Ocak ayınına kadar doluymuş bu yüzden ocak sonuna günümü aldım bir an önce o gün gelsin istiyorum ameliyatımdan sonra yine yazarım (35 yaşındayım ama 36 yaşında ameliyata gireceğim:) )
Merabalar ameliyatınızı oldunuzmu çok merak ediyorum numara bırakayım arayın lütfen rica ediyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
çok tesekkur ederım:)
Gecmis olsun bende bir turlu zaman bulup ameliyat olamadim calismaktan ama benimde zekeriya bey den baska su an kafamdaki tek doktor..
bana orta yuz germe alt boyun germe onerdi yapmisken birde goz kapaklarimi duzeltecek
Nasil oldunuz agriniz varmi ? Sislik morluk cokmu ? Ben surecinizi cok merak ediyorum lutfen esirgemeyin ..

Gecmis olsun bende bir turlu zaman bulup ameliyat olamadim calismaktan ama benimde zekeriya bey den baska su an kafamdaki tek doktor..
bana orta yuz germe alt boyun germe onerdi yapmisken birde goz kapaklarimi duzeltecek
Nasil oldunuz agriniz varmi ? Sislik morluk cokmu ? Ben surecinizi cok merak ediyorum lutfen esirgemeyin ..
çok tesekkür ederım bende Zekarıya hocama guvendım gözüm kapalı girdim Cuma günü 11 de oldum ilk 2 gün ağrım oldu ama şimdi iyiyim hastanede zaten çok ilgilendiler bir gece hastanede yattım o gece tek kaldım hemşireler igilendiler hiç sıkıntı yaşamadım yüzümde şişlik ve bant var çarşamba günü çıkacak ama tahmin ettiğimden daha iyiyim bugun ağrı kesici kullanmadım bile numaranızı bırakın mesaj atarım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X