Yüz multishape ( boynumun her yeri morardı / yardım)

denizill

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2016
120
57
Merhaba,
Bugün gıdı bölgeme toparlama için güzellik merkezinde "yüz multishape" işlemi yaptırdım. Morarma olacağını söylediler ama bu kadar kötü olacağını beklemiyordum... İşlem radyofrekans ve vakumun bir arada olduğu yuvarlak başlığı olan bir cihazla 25 dakika kadar yapıldı. Porselen yüz germe olarak da biliniyor. Ama şu an çok korkuyorum geçmezse diye..Haftaya diğer seansı verdiler ama bu morarmalar geçmeden tekrar işlem yaptırmak ne kadar mantıklı.. Sanki biri şiddet uygulamış gibi görünüyor. Aynı ya da benzer işlemi yaptıran gören duyan bilen varsa yardımcı olabilir mi lütfen. Moralim çok bozuk..
:KK43:

Merhaba canim güzellik uzmanıyım cildiniz hassas yüksek frekans çalışmışlar sanırım yapan arkadaş fazla tecrübe sahibi değil iz kalmaz 1 hafta sonra geçer morarmalar geçmeden kesinlikle tekrar bir seans yaptirmayin

Merhaba canim güzellik uzmanıyım cildiniz hassas yüksek frekans çalışmışlar sanırım yapan arkadaş fazla tecrübe sahibi değil iz kalmaz 1 hafta sonra geçer morarmalar geçmeden kesinlikle tekrar bir seans yaptirmayin
diğer seansları iptal ettim..

X