Yüz multishape ( boynumun her yeri morardı)

denizill

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2016
120
57
Merhaba,
Bugün gıdı bölgeme toparlama için güzellik merkezinde "yüz multishape" işlemi yaptırdım. Morarma olacağını söylediler ama bu kadar kötü olacağını beklemiyordum... İşlem radyofrekans ve vakumun bir arada olduğu yuvarlak başlığı olan bir cihazla 25 dakika kadar yapıldı. Porselen yüz germe olarak da biliniyor. Ama şu an çok korkuyorum geçmezse diye :KK43: Haftaya diğer seansı verdiler ama bu morarmalar geçmeden tekrar işlem yaptırmak ne kadar mantıklı.. Sanki biri şiddet uygulamış gibi görünüyor. :KK43:Aynı ya da benzer işlemi yaptıran gören duyan bilen varsa yardımcı olabilir mi lütfen. Moralim çok bozuk..:KK43:

Konuyu nereye açacağımı bilemediğim için buraya yazdım. İlgili yerlere taşıyıp yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

ay fena ya, işlem yapılırken acımadı mı? Morarmadan çok tahriş ve kan toplamış gibi görünüyor. Bir de kaç seans işlem yapacaklarki gıdı dışarden bir müdahele ile toplansın? Sanki yüzyogası daha mantıklı gibi.

Çok çok geçmiş olsun.
Bir bilgim yok sadece iyi dileklerimi iletmek için geldim.
Allahım acil şifalar versin inşallah.

ay fena ya, işlem yapılırken acımadı mı? Morarmadan çok tahriş ve kan toplamış gibi görünüyor. Bir de kaç seans işlem yapacaklarki gıdı dışarden bir müdahele ile toplansın? Sanki yüzyogası daha mantıklı gibi.
Yok fazla acımadı açıkçası. Böyle vakum gibi çektiriyor alet bir alana üst üste uyguluyor birkaç kere sonra diğer tarafa geçiyor. Hafif sıcaklık, çektirmesinden kaynaklı biraz ağrı hissediliyor.
Yoga işe yaramıyor çünkü gıdı bölgem yağlı malesef ve kilolu da değilim. Sadece 3 seans aldım. Ama tabi önerdikleri 10 seans.

Buz filan mi press etseniz, cok gecmis olsun. Islemi yaptirmadim ama toparlanmadan ikinci seansa gitmeyin. Kesin faydasi olucak bi yontemmiymis bunca sikintidan sonra insallah faydasini gorursunuz

bende boynumdan sıkıntı olan biriyim , yüzümde en ufak bir sorunum yok ama boynum bnden 10 yaş önde gidiyor :olamaz::KK48: terbiyesiz

ben 6 seans radyofrekans yaptırdım böyle bir morarma olmadı ,

vakumlu cilt temizliği yapılıyor siyah noktalar için olan onu sizin boynunuza uygulamışlar
ben onu sadece burnumun etrafına yaptırırım çünkü cildimde başka bir sivilce yada bir sorun olmadıgı için morarmasından korkarım yaptırmam , sizi görünce iyikide yaptırmıyormuşum dedim kendi kendime ,

siz yüzünüze bol bol nemlendirci krem yağ uygulayın , zamanla geçer ama 1 haftayı bulur diye düşünüyorum ,

umarım faydasını görürsünüz

bende boynumdan sıkıntı olan biriyim , yüzümde en ufak bir sorunum yok ama boynum bnden 10 yaş önde gidiyor :olamaz::KK48: terbiyesiz

ben 6 seans radyofrekans yaptırdım böyle bir morarma olmadı ,

vakumlu cilt temizliği yapılıyor siyah noktalar için olan onu sizin boynunuza uygulamışlar
ben onu sadece burnumun etrafına yaptırırım çünkü cildimde başka bir sivilce yada bir sorun olmadıgı için morarmasından korkarım yaptırmam , sizi görünce iyikide yaptırmıyormuşum dedim kendi kendime ,

siz yüzünüze bol bol nemlendirci krem yağ uygulayın , zamanla geçer ama 1 haftayı bulur diye düşünüyorum ,

umarım faydasını görürsünüz
Hayır cilt temizliği işlemi değil. Böyle vakumlu lazer gibi başlıklı bir cihaz kırmızı ışıklı ve bölgesel olarak toparlama sağlıyormuş. 2-3 seanstan sonra kremle faydasını görürsün dediler ama şu an pek emin değilim. Tam görünmüyor hareket halinde olduğu için ama alet bu.

Eklentiler

• kjoljkş.jpg
    kjoljkş.jpg
    101,9 KB · Görüntüleme: 193
Hayır cilt temizliği işlemi değil. Böyle vakumlu lazer gibi başlıklı bir cihaz kırmızı ışıklı ve bölgesel olarak toparlama sağlıyormuş. 2-3 seanstan sonra kremle faydasını görürsün dediler ama şu an pek emin değilim. Tam görünmüyor hareket halinde olduğu için ama alet bu.
googleda aradım nasıl bir işlem diye

yok benım yaptırdıgım alet böyle birşey değildi
ama radyor frekans işlemi yaptıdım alet başlıgından sıcaklık veriyordu

senınki daha farklıymış canım

ama benım düşüncem çok faydasını göreceksin , evet biraz morarmış olsun o geçer ,

keşki bizim burda da olsa bende yaptırırdım ,

ben şimdi evde radyo frekans yapabilecegim bir alet eve alacam kendim yapacam ,

sen bu işlemi kaça yaptırdın rakam verebilirmisin bana

Eczaneden Hirudoid krem diye krem alin. Oradaki morarmaya neden olan toplanmis kanı dagitir. Bu tip morarmalarda kullaniliyor.

googleda aradım nasıl bir işlem diye

yok benım yaptırdıgım alet böyle birşey değildi
ama radyor frekans işlemi yaptıdım alet başlıgından sıcaklık veriyordu

senınki daha farklıymış canım
böyle yuvarlak işte kırmızı ışıklar çıkıyor hafif sıcaklık da veriyor işte o sıcaklık radyofrekansmış öyle dediler. ortası da boşluk gibi böyle ortasında da hava akımı var yani ortası vakum gibi.

Eklentiler

• lşş.jpg
    lşş.jpg
    42,8 KB · Görüntüleme: 125
  • kıjkhj.jpg
    kıjkhj.jpg
    118,3 KB · Görüntüleme: 144
Merhaba,
Bugün gıdı bölgeme toparlama için güzellik merkezinde "yüz multishape" işlemi yaptırdım. Morarma olacağını söylediler ama bu kadar kötü olacağını beklemiyordum... İşlem radyofrekans ve vakumun bir arada olduğu yuvarlak başlığı olan bir cihazla 25 dakika kadar yapıldı. Porselen yüz germe olarak da biliniyor. Ama şu an çok korkuyorum geçmezse diye :KK43: Haftaya diğer seansı verdiler ama bu morarmalar geçmeden tekrar işlem yaptırmak ne kadar mantıklı.. Sanki biri şiddet uygulamış gibi görünüyor. :KK43:Aynı ya da benzer işlemi yaptıran gören duyan bilen varsa yardımcı olabilir mi lütfen. Moralim çok bozuk..:KK43:

Konuyu nereye açacağımı bilemediğim için buraya yazdım. İlgili yerlere taşıyıp yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
İyi olayım derksn kötü etme ar

X