Yüz tüyleri

Kızlar yüz tüylerim iyice koyulaştı biriyle konuşurken hep yüzümdeki tüylere baktığını düşünüyorum :KK43: sir ağda yaptırınca tüm yüzüm sivilceleniyor, iple aldırınca da öyle oluyor. Benimle aynı durumda olan var mı? Nasıl bir yöntem bulabilirim?
Bende de bu sorun var bir çaresi de yok valla :KK43: tüy sarartıcı kullanabilirsin ancak .diğer türlü lazer .o da bitme garantisi yok .

İğneli epilasyon diyorum. Ben yaptırdım hem de öyle koyu değil ince ve sarı ayva tüylerine. Rimel süre süre yaptı ki tüyleri iyi görsün diye.

Kızlar yüz tüylerim iyice koyulaştı biriyle konuşurken hep yüzümdeki tüylere baktığını düşünüyorum :KK43: sir ağda yaptırınca tüm yüzüm sivilceleniyor, iple aldırınca da öyle oluyor. Benimle aynı durumda olan var mı? Nasıl bir yöntem bulabilirim?
Vallahi benim bu günlerde açmak istediğim konuyu açmışsın. 5 kez lazere gittim biraz iyi oldu hamile kaldim devam edemedim,kalanlar tüy demicem bildiğin kılları yüz jiletiyle alıyorum :KK43:

Tüylerini sararttır kaliteli bir güzellik merkezinde.Ben rahatsızım öyle yapıyorum mis gibi oluyor.Tabi tüylerin tamamen bitmiyor ama 2 ay rahat ediyorsun ağdayla uğraşma.Ben düzenli olarak sarartıyorum

Bende yıllarca tüy sarartici kullandim ama kılları daha da uzattı

Igneli epilasyon neden denemediniz ? Bana en cok o fayda oldu.Beyaz tenliyim.Sari tuylerim var.Baya fayda etmisti ama epilasyoncum meslegini birakti malesef.
Artik guzellik salonu dolasmak istemiyorum.Lumeayi arastiricam.Olursa hic dusunmeden alirim.

Dikkat edin çok bu konudan bende şikayetçiyim ama ben ne yazık ki hirsutizm hastalığına yakalandım. Siz de ilk önce doktora başvurun,daha sonra güzellik merkezlerine gidersiniz.

Tüylerini sararttır kaliteli bir güzellik merkezinde.Ben rahatsızım öyle yapıyorum mis gibi oluyor.Tabi tüylerin tamamen bitmiyor ama 2 ay rahat ediyorsun ağdayla uğraşma.Ben düzenli olarak sarartıyorum
Tüyleri sarartmanın çok zararlı olduğunu okumuştum bir makalede zira çoğaltıyormuş tüyleri. Dikkat edin.

Igneli epilasyon neden denemediniz ? Bana en cok o fayda oldu.Beyaz tenliyim.Sari tuylerim var.Baya fayda etmisti ama epilasyoncum meslegini birakti malesef.
Artik guzellik salonu dolasmak istemiyorum.Lumeayi arastiricam.Olursa hic dusunmeden alirim.
Tüylerim ince olduğu için iğneli bende işe yaramaz diye düşünmüştüm ama ona da bakacağım

Tüyleri sarartmanın çok zararlı olduğunu okumuştum bir makalede zira çoğaltıyormuş tüyleri. Dikkat edin.
Ben inanmıyorum buna zira tüylerim çok inceldi ve azaldı tamamen bitmiyor ama ki dermatoloğuma sorup gittim.İlk başlarda lazere gittim.Lazer hem inanılmaz acı veriyor özellikle kemikli bölgelerde hem de tüy olmayan yerlerde tüt çıkartıyor lazere asla gitmeyin

X