Yüz tüyleri

Hanımlar,
sanırım aranızdaki yanlış anlaşılmayı çözmüşsünüz ve uyarmamıza gerçek kalmamış.

o kedi tüyü gibi bahsettiğiniz şeyi anladım sanırım benim cildimde olan açık kahve ince yoğun tüylerin dışında onlardan da var ama çıplak gözle dahi görünmüyorlar belki aynı şeyden bahsetmiyoruzdur ama eğer doğru anladıysam büyük ihtimalle izleriniz olmasa hiç dert etmeyecektiniz. o izleri geçirmek için bir şeyler kullanıyor musunuz? ince olsa bi dert kalın olsa ayrı dert her türlü zor
evet evet cıplak gözle uzaktan gözükmüyolar yakından gözüküyolar bir de güneş vurunca falan felaket diyebilirim😅 izler icin krem kullanıyorum dermapen yaptırcam kışında pek bi faydası olmuyo kremlerin.. Tüylerde boyundakileri aşırı takıyorum enseye doğru gidiyor kaç seans gittim alınmıyor bunlar diyolar🙈

Ay ben buradaki mesajları yeni gordum benden bile bahsedilmiş 😍 sakın lazer falan vurmayın yüzünüze. O ince tüyler ne hale gelir bu günleri aratır. İnce tüyleri şöyle aldırdım ben doga hanim her islemde aradan incelere az az giriyorum kalınlarla birlikte bitsin demişti öyle öyle gözün altındaki inceler varya hani böyle güneşle beliriyor onları bile almıştı ben burada sevgi hanıma da doğa hanimda kalan seanslarıma gidemediğim için kalan tüylere gitmiştim ama aşırı ince değillerdi. İnceleri doğa hanim çalışıyor ama sizin tüylere öyle demişse bilemedim simdi. Dert etmeyin bence kalınlar gidince onlar sizi rahatsız etmez insallah

evet evet cıplak gözle uzaktan gözükmüyolar yakından gözüküyolar bir de güneş vurunca falan felaket diyebilirim😅 izler icin krem kullanıyorum dermapen yaptırcam kışında pek bi faydası olmuyo kremlerin.. Tüylerde boyundakileri aşırı takıyorum enseye doğru gidiyor kaç seans gittim alınmıyor bunlar diyolar🙈
Merhabalar
Siz uygulamayı nerede yaptirdnz ız kaldıki

Sevgi hanıma ilk giden benim bu sitede tavsiye edende benim. İnce tüyleri almadığınıda belirttim almaya calısınca ince tüylerde deli gibi iz yaptıgınıda. Beni başka şehirdeki epilasyoncular ilgilendirmiyor işlem ilgilendiriyor. İğneli epilasyonla beyaz tüyü almak oldukça imkansızdır. Sizin o kötü kalbinizle başınıza kim bilir neler gelir umarım benden daha beter şeyler yaşarsınız yüzünüz konusunda Allah kalbinize göre sonuçlar versin hadi bayyy
Merhaba, acaba Sevgi Hanıma ne kadsr süre gittiniz de sonuç alamadınız? Bende ona gitmeyi düşünüyordum ama iz olayını okuyunca tereddütte kaldım. Benim yüzümdeki tüyler siyah ve inceler. Acaba sizin nasıldı?

Acaba o kedi tüyü gibi parlayan tüylerinize çözüm bulabildiniz mi ? Benim yüzümün her yerinde var onlardan, güneşten ışıktan nefret eder oldum , ben de bir lazer mağduruyum hem de yüzüme yaptırmadığım halde koltuk altına atış yapılırken yüzüme de yayıldı. Uzman olmayan hiç kimseye lazer yaptırmayın derim benim hayatım mahvoldu kıllar öyle bir tetiklendi ki anlatmam mümkün değil..

X