Yüzük kesme

Portakalli ordek

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2016
7.940
3.678
Dün kardeşim bize geldi.1 2 ay sonra isteme ve yüzük kesmeyi bizim terasta yapmak istiyor. Ama şöyle bir problem var. Babam gelmeyecek zaten. Benim baba tarafı problemli.Amca kızları hem dedikoducu hem tuhaf. Ben hiçbiriyle görüşmüyorum. Kardeşim onların geleceğini söyledi. Onlar aşırı meraklı ve onlarda hırsızlık olayları oldu. Evime sokmak istemiyorum. Şimdi tüm odaları kilitlesem illaki bakmak isteyecekler. Kardeşime onları çagırma diyorum, bi Maca kızları gelecek. Amcaları yarım agızla çağıracağım gelmez diyorlar. Sırf meraktan gelirler eminim. Her odayı yalan edecekler. Çocukları surdan sustan anlamıyor. Bi de bize sormadan evdeki eşya ve yiyecek götürme huyları var. Nikah sonrası hiçbiriyle konusmadım, görüşmedim. Bu yüzük kesme terasta olsun tamam ama onların gelmesini istemiyorum. Her odayı kilitlesem mi. Kardeşime korona var 9 dan sonra yasak diyorum. Sadece yüzük kesilecek diyor. Eşim cezası var falan diyor. Ama heves ediyor oda. Hayır deyince trip atıyor.

Dün kardeşim bize geldi.1 2 ay sonra isteme ve yüzük kesmeyi bizim terasta yapmak istiyor. Ama şöyle bir problem var. Babam gelmeyecek zaten. Benim baba tarafı problemli.Amca kızları hem dedikoducu hem tuhaf. Ben hiçbiriyle görüşmüyorum. Kardeşim onların geleceğini söyledi. Onlar aşırı meraklı ve onlarda hırsızlık olayları oldu. Evime sokmak istemiyorum. Şimdi tüm odaları kilitlesem illaki bakmak isteyecekler. Kardeşime onları çagırma diyorum, bi Maca kızları gelecek. Amcaları yarım agızla çağıracağım gelmez diyorlar. Sırf meraktan gelirler eminim. Her odayı yalan edecekler. Çocukları surdan sustan anlamıyor. Bi de bize sormadan evdeki eşya ve yiyecek götürme huyları var. Nikah sonrası hiçbiriyle konusmadım, görüşmedim. Bu yüzük kesme terasta olsun tamam ama onların gelmesini istemiyorum. Her odayı kilitlesem mi. Kardeşime korona var 9 dan sonra yasak diyorum. Sadece yüzük kesilecek diyor. Eşim cezası var falan diyor. Ama heves ediyor oda. Hayır deyince trip atıyor.
Evinizde yaptırmayın

Mecburen kapı kilitleyeceksiniz🤷🏻‍♀️

Trip atıyor kırılıyor. O amca kızının eli uzun biraz açıkcası. Evde tablet falan var. Herşeyimiz ortada. Bi de çocukları arsız. Evimi mahvedecekler.
Aynen bunları söyleyeceksin. Ben yeni evliyim ve insanların evime doluşmasını istemiyorum diyeceksiniz.

Ev olmasın.kafe gibi küçük bir yer kiralasın.ikram hazırlığını gelecek kişilere
İşte o da bıraz yüksek miktar sanırım. Ondan terasta yapmak ıstıyor. Yapsın ama benım derdım akbabalar
Akraba ayrımı nasıl yapılır ki.siz çagırmadınız mı baba tarafını.
Evinizde ki değerli eşyaları annenizin evine bırakın

Sosyal mesafenin korunabileceği açık bir alanda yapsınlar. Bu dönemde en mantıklısı bu. Kardeşiniz size kırılacaksa, eşim istemiyor der kapatırsınız konuyu
İşte eşimde dün hayır diyemedi. Ceza falan dedi. Bak 40 kısıye korona bulasmıs, vakalar fazla dıyor. Ama o illa burada yapmak ıstıyor

Bakalım deyip açtıracakta. Son çare tüm kapıları kilitlesem ve sadece wc acık kalsa. Amcam ve yengem aşırı fena bi insan. Onların falan hıc gelmesini evımı görmesini istemiyorum
Ayıp zorla milletin odasına bakmak istemek. Dediğiniz gibi yapın. Zaten hırsızlık da varmış. Gülümseyerek ev gezmesine değil söz kesmeye geldik deyin ve girmek istedikleri kapıdan çevirin.

Ayıp zorla milletin odasına bakmak istemek. Dediğiniz gibi yapın. Zaten hırsızlık da varmış. Gülümseyerek ev gezmesine değil söz kesmeye geldik deyin ve girmek istedikleri kapıdan çevirin.
Valaha tanısanız huylarını. Agızlarında küfür var. Yemedik a....cık or... Neler neler derler. Ve cekınmezler kimseden.

İşte eşimde dün hayır diyemedi. Ceza falan dedi. Bak 40 kısıye korona bulasmıs, vakalar fazla dıyor. Ama o illa burada yapmak ıstıyor
Çocuk değil ki evlenmek üzere olan yetişkin bir kadın. Gerekli açıklamayı yapın, gerisini onlar düşünsün

Ev olmasın.kafe gibi küçük bir yer kiralasın.ikram hazırlığını gelecek kişilere

Akraba ayrımı nasıl yapılır ki.siz çagırmadınız mı baba tarafını.
Evinizde ki değerli eşyaları annenizin evine bırakın
Sadece degerlo seyler degıl. Evde kı farklı bıseyı bıle alıp giden tipler bunlar. Kafe kirala burda yapacaksan baba tarafını ıstemıyorum dıycem. Benım nıkaha geldıler ama rezıl ettiler ınsanı. Eşimden para istediler falan

X