Sivilceli Ciltler Yüzüm mayın tarlası gibi...

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

zamandaKayboldum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2021
126
149
26
Konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum, zaten bu ilk konum olacak. Başlıkta belirttiğim gibi yüzümde sivilcelerden kalan çukurlar var :KK61:. Böyle bir derdi olup da bunu atlatabilen var mı acaba?

Çok sivilcem vardı ilaç kullandım sonrasında geçtiler ama leke ve çukur tarzında izler kaldı illaki
Sivilcelerimden kurtulduğuma mutluydum ama izleri sorun ediyordum
Şimdi yine sivilcelenmeye başladı yüzüm, işte şimdi anladım şükretmeyi bilmem lazımmış bak lekeyi dert ettim sivilce bile geri geldi
Bazen yetinmeyi bilmek lazım
Saçına gözüne kaşına odaklan onlar da nazar boncuğu olsun
Nasıl atlattınız falan dramatikleştirme olayı :)
Ama çukur leke tedavisi için tuzlu bir düzeltme tedavisi duymuştum araştır istersen

*tuzlu : pahalı

Cilt lekesinde 2 önerim var :

1. Dermapen - Dermarollera göre çok daha acısız. Klinikte yaptırın.
2. Shiseidonun bir leke kremi var o, konu sahibesi isterse adını yazayım şimdi hatırlayamadım ama White Lucent serisinden.
Bana yazabilirsiniz

Bana yazabilirsiniz

Bilmiyorum direkt isim soyleyebiliyor muyuz ama bu: Amazon.com: Shiseido White Lucent Microtargeting Spot Corrector, 1 Ounce : Beauty & Personal Care

Leke, cilt rengi eşitsizliği giderici, çukur varsa da temizliyor. Kışın cilt lekelnmesi oldu yüzümde o yüzden aldım. Sonucu ben 1 haftada görmeye başladım, kesinlikle tavsiye ederim. Cildi yıkmadan, kurutmadan kötü yapmadan çalışıyor gece yatmadan önce 2 pompa kullanıyorum.

Daha uygun fiyatlısını Clinique yapıyor o da bu: Even Better Clinical™ Radical Dark Spot Corrector + Interrupter | Clinique

Yüzünüz mayın tarlası gibi çukurlarınız varsa bir an önce cilt doktoruna görünün. Cilt tipinize değerlerinize göre ilac vs yazacaktır. Bir baskasına fayda eden bir sey size etmeyebilir o yüzden en uygunu doktora görünmeniz.

Bilmiyorum direkt isim soyleyebiliyor muyuz ama bu: Amazon.com: Shiseido White Lucent Microtargeting Spot Corrector, 1 Ounce : Beauty & Personal Care

Leke, cilt rengi eşitsizliği giderici, çukur varsa da temizliyor. Kışın cilt lekelnmesi oldu yüzümde o yüzden aldım. Sonucu ben 1 haftada görmeye başladım, kesinlikle tavsiye ederim. Cildi yıkmadan, kurutmadan kötü yapmadan çalışıyor gece yatmadan önce 2 pompa kullanıyorum.

Daha uygun fiyatlısını Clinique yapıyor o da bu: Even Better Clinical™ Radical Dark Spot Corrector + Interrupter | Clinique
Çok teşekkür ederim canım ❣️

Fiyatı çok yüksekmiş ya 30ml 630 50ml 970

Artık cilt bakımından güzel teknikler var. İyi bir klinikle görüşüp biraz para döküp daha iyi görünebilirisiniz madem rahatsızsınız.

Fiyatı çok yüksekmiş ya 30ml 630 50ml 970

Shiseido genel olarak yükske fiyatlı ama sonuç garanti oluyor diyebilirim :KK51: 1seans lazer/dermapen parasını 1 şişeye veriyorsun. Ben ürün kullanmayı tercih ettim malum dermapende anestezi var kan var derken önce böyle deneyeyim dedim sonuçtan çok çok memnun kaldım.

Clinique in ürününü de tavsiye ederim onu da birkaç yıl önce kullandım. O daha agresif çalışan bir krem, cildi bir miktar kurutuyor. Nemlendirici sürünce geçiyor, ciddi bir rahatsızlık yok, sonuç da gayet iyi. Ben beğendim ama internette bende hiç işe yaramadı yazanlar vardı o yüzden kefil değilim :KK51:

beslenme ve spor etkiliyor
Bunlara dikkat edin
Uyku ve bol su içmeyi de ihmal etmeyin
Bunlar sizin yapabileceğini faktörler
İyi bir doktora gidip cilt tipinize uygun ürünler kullanıp dermapen yaptırabilirsiniz
Sülük tedavisini de duydum onu da bir araştırın isterseniz

iki kere roaccutan kullanmama rağmen hala bitmediler bitmiyorlar bana da öneri lütfennn

Üniversitede bir arkadaşım vardı. Kızın yüzü cidden çok çukurluydu. Sonra bir dermatoloğa gitti ve bir ilaç kullandı. Böyle şişedeydi. Çok yan etkisi olan ve cildi kurutan bir ilaç ama aşırı işe yaramıştı. Kızın suratında o çukurlardan eser kalmamıştı.

Konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum, zaten bu ilk konum olacak. Başlıkta belirttiğim gibi yüzümde sivilcelerden kalan çukurlar var :KK61:. Böyle bir derdi olup da bunu atlatabilen var mı acaba?
Keçi sütlü sabun denediniz mi? İlgilenirseniz yardımcı olabilirim. 🤗

X