Lekeler, Çiller Yüzümdeki Kahverengi lekeler ve çiller gitti:))

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

hazalhazar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2009
12
2
merhaba ben 36 yaşında esmer buğday tenli bi bayanım.bu yaşıma kadar yüzümdeki güneş ,çil ve kahverengi lekeler için yapmadığım kalmadı.çok fazla yoktu ama yine beni rahatsız ediyordu.çok araştırdım.tca kimyasal peeling,en pahalı kremler ,q swith lazer,hatta en son co2 fraksiyonel lazer yaptırdım.limon karbonat yoğurt aklınıza ne gelirse denedim ama fayda etmedi.yine kk de yorumlar okurken bir arkadasın yazısını okudum ve son olarak bunu da denıcem dedim ama artık sondu benim için.çünkü annem bile bana "kızım senin yüzün olmak istemem"demişti.düşünün eziyeti.o arkadaşa inandımve sağolsun duacıyım o eczacıya yüzümde hiçbir leke kalmadı çıkmasın diye de halen ara ara kullanıyorum.düşün kahverengi lekeyi bırakın ben bile rengi açıldı hatta ıyıce silikleşti.ben reklam yapmıyorum.sızın gibi çare arıyordum ve gerçekten moral bozucu olduğu için sizlerle paylaşmak istedim.sinoplu eczacı abimiz mustafa beye sonsuz teşekkür ediyorum burdan.

Evet soylerseniz cok mutlu oluruz, bu yaz benim de alnimda gunes lekeleri oldu, 30 faktorlu kremle korunurdum o bile fayda etmedi yuzumun rengi acildi alnim ozellikle kas bolgem kahverengi kaldi oyle. Maskeyi soyleyin lutfen cok merak ettim

sonra diyorsunuz ki ben reklam amaçlı yazmadım.gel de inan!
10 satır yazı yazmışsınız, ürünün adını, nasıl temin edilebileceğimizi mi yazmaya vaktiniz yoktu?
Merakta bırakıp piyasa mı kızıştırıyosunuz?

Kusura bakma ama bu şekilde inandırıcılığı kaybediyorsunuz.

sonra diyorsunuz ki ben reklam amaçlı yazmadım.gel de inan!
10 satır yazı yazmışsınız, ürünün adını, nasıl temin edilebileceğimizi mi yazmaya vaktiniz yoktu?
Merakta bırakıp piyasa mı kızıştırıyosunuz?

Kusura bakma ama bu şekilde inandırıcılığı kaybediyorsunuz.

piyasa kızıştıracak bi durum yok eczacının adını vermişim araştır bul.hazıra konmak kolay tabi.ister inan ister inanma.

Ne kullandığınızı da söyleseydiniz keşke :KK31:

söyleyi canım sinop merkez eczacı mustafa bey den aldım kremi.2 ay da hepsi gitti.bazıları yazmış piyasa kızıştırıyor diye ama ben memnun kaldım herşeyi yaptım sadece bu krem işe yaradı.cevremdeki herkes ay gibi olmuşsun diyor o derece rengi açıyor.

Bu kremle ilgili ilk defa gecen sene okumustum KK'da. Hatta o eczaneyi bulup sitelerine bakmistim ama nedense bana pek saglikli gibi gelmemisti. Bildigim kadariyla cildin ust tabakasini soyuyor, peki bu cildi daha hassas yapip zarar vermez mi? Bilemedim baska kullananlar ve faydasini gorenler var mi acaba?

Bu kremle ilgili ilk defa gecen sene okumustum KK'da. Hatta o eczaneyi bulup sitelerine bakmistim ama nedense bana pek saglikli gibi gelmemisti. Bildigim kadariyla cildin ust tabakasini soyuyor, peki bu cildi daha hassas yapip zarar vermez mi? Bilemedim baska kullananlar ve faydasini gorenler var mi acaba?

merhaba bana hiçbir zarar vermedi ,soyulduğu bile belli olmadı sanki sadece kahverengi lekeleri kaldırdı gözümle gördüm leke düştü yani.burada ben kimseyi inandırmak zorunda değilim.sizleri de anlıyorum tercih sizlere kalmış.

sinop merkez eczanesi mustafa beyi arayıp kremi sorabilirsiniz.formülü onda ,kendisi hazırlayıp kargo ile gönderiyor.

merhaba bana hiçbir zarar vermedi ,soyulduğu bile belli olmadı sanki sadece kahverengi lekeleri kaldırdı gözümle gördüm leke düştü yani.burada ben kimseyi inandırmak zorunda değilim.sizleri de anlıyorum tercih sizlere kalmış.

Tabii ki kimseyi inandirmak zorunda degilsiniz, gecen sene baska arkadaslar yazmislardi. Peki ne kadar oldu siz kremi kullanali, tekrar ciktimi lekeler? Kremin fiyati da artmis gecen seneden beri.

Tabii ki kimseyi inandirmak zorunda degilsiniz, gecen sene baska arkadaslar yazmislardi. Peki ne kadar oldu siz kremi kullanali, tekrar ciktimi lekeler? Kremin fiyati da artmis gecen seneden beri.

ben yazın ortasında kullandığım halde gitti temmuz ağustosa da kullandım.2 -3 ay oldu.mustafa beyi aradım tekrar gelmemesi için haftada 1 -2 kere kullanmaya devam edicem. sonuçta cilt sureklı bakım ıstıyor.bu da bakım yapıp canlı tutuyor şu an çok memnunum devam edicem.43tl .

kimseyi inandrmak zorunda değilsen ne diye buraya yorum yazıosun, burdaki şahıslar birbirine yardım amaçlı tecrübelerini paylaşıo, sen tutmuşsun hzıra konmak diosun, demekki amacın milleti kıskandırmak!

arkadaşlar bu Sinoplu eczacıdan ablam yaklaşık 2 yıl önce kremı aldı onada ben söyledim kk dan okuyup kendisi uye değil buraya sonra işde eczacıya ulaştık bıze ylladı kremlerı ablama pek ıyı gelmemişti ablam 17 yaşından beri güneş kremı kullanıyor ıstısnasız kremı bırakınca lekeler dahada koyulaştı.
bu arada güneş kremı demişken kızlar sakın aksatmayın güneş kremlerinizi ablam şuan 35 oldu mımık kıvrışıklıkları yok güneş kremı aynı zamanda bakım yapıp nemendiriyor. ablamınkı hamıleyken oluşmuştu dahada ne yaptıysa geçmedi çok üzülüyor

Arkadasın dedigi bu kremden kırıkkalede bir eczacı bayanda yapıyor..ciller ve lekeler icin..dışı pembe kutulu bir krem olsa gerek..fiyatıda ucuz..hic kullanmadım..

benim dusuncem bu tarz leke acıcı kremleri surekli kullanmak gerekiyor..bıraktıgınızda tekrar lekelenmeler baslıyor..

o yuzden gunluk kullandıgınız kremlerın ıcınde leke acıcı özelligi olanları secmeniz en mantıklısı..

ben yazın ortasında kullandığım halde gitti temmuz ağustosa da kullandım.2 -3 ay oldu.mustafa beyi aradım tekrar gelmemesi için haftada 1 -2 kere kullanmaya devam edicem. sonuçta cilt sureklı bakım ıstıyor.bu da bakım yapıp canlı tutuyor şu an çok memnunum devam edicem.43tl .

maşallah adam piyasa yaptı fiyatı uçurmuş...
hiç inanmayın bu kreme ,bende kullandım
Geçen yıl geçti,yazın hooop geri geldiler...
Güneşte belli ediyor zaten kendini
her türlü güneş bakımı yapmama rağmen ...

ben de okumuştum o bayanın yazdıklarını, sadece telf. no verebilirim diyordu isteyen özelden ulaşıp noyu alıyordu, gerçekten işe yarıyormuş , sizide okuyunca tekrar hatırladım, bende annem için getirtsemmi acaba? kendi karışım yapıyormuş galiba adam, çok eski konulardan bi bayanın yorumuydu doğru ben okumuştum !

X